WARSZTATY Z BEZPIECZEŃSTWA NA LODZIE

WARSZTATY Z BEZPIECZEŃSTWA NA LODZIE

Przed zbliżającymi się feriami zimowymi funkcjonariuszka Komisariatu Rzecznego Policji mł.asp. Kinga Czerwińska wspólnie z policjantką z mokotowskiej komendy mł.asp. Martą Bejer przypomniały uczniom ze szkoły podstawowej nr 236 o podstawowych zasadach bezpiecznego korzystania z uroków zimy oraz ostrzegały przed podejmowaniem spontanicznych, nieprzemyślanych decyzji wchodzenia na zamarznięte naturalne zbiorniki wodne.

„Bezpieczne dziecko na lodzie” to program edukacyjno-profilaktyczny, który funkcjonariusze Komisariatu Rzecznego realizują corocznie. Dzięki współpracy mokotowskich policjantów z kolegami z komisariatu rzecznego Policji możliwe było zorganizowanie warsztatów dla uczniów ze szkoły podstawowej nr 236.

Podczas tego spotkania mł.asp. Kinga Czerwińska opowiedziała czwartoklasistom o zasadach bezpieczeństwa zima. Jak zachować się nad wodą bezpiecznie? Co zrobić gdy widzimy, że pod kimś zarwał się lód? Jak zachować się gdy sami jesteśmy ofiarą wypadku? Odpowiedzi na te pytania poznały dzieci szczególnie teraz, gdy za kilka dni rozpoczną ferie zimowe.  Na zakończenie spotkania miały możliwość poznać działanie sprzętu ratowniczego używanego w codziennej pracy przez policjantów wodnych.

Previous POLICJANCI APELUJĄ - JEST ŚLISKO, KIEROWCO BĄDŹ OSTROŻNY I ROZWAŻNY!
Next ARESZT ZA PRZEMYT ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

World of Warcraft Battle for Azeroth Przewodnik po Alchemii

Nowa zawartość rajdu dla najnowszego rozszerzenia World of Warcraft Battle for Azeroth w końcu spadła. Dla niektórych, niekończący się cykl zdobywania ekwipunku i rozbijania głowy o najbliższe zbliżenie kamiennej ściany

Wiadomości 0 Comments

Co zrobić z PIT 11, który dostałem?

Formularz PIT 11 wypełniają pracodawcy zatrudniający pracowników na umowę o pracę, umowę zlecenie i umowę o dzieło oraz inni płatnicy PIT wymienieni w ustawie. Mają oni obowiązek (wynikający z art.

Wiadomości 0 Comments

Prywatni przewoźnicy chcą usprawnić komunikację miejską

Pełna liberalizacja rynku przewozów komunikacji miejskiej będzie z korzyścią zarówno dla miast, jak i dla pasażerów – przekonuje prezes Grupy Mobilis, obsługującej m.in. część przewozów w Warszawie. Prywatni operatorzy mogą odciążyć spółki komunalne, przejmując

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź