POLICYJNE ZABEZPIECZENIE ZGROMADZEŃ W DNIU 25 MARCA

POLICYJNE ZABEZPIECZENIE ZGROMADZEŃ W DNIU 25 MARCA

W sobotę na terenie Warszawy odbyło się kilka zgromadzeń publicznych. W trakcie ich zabezpieczenie niezbędne było wstrzymanie ruchu na ulicach, którymi przechodziły manifestacje. W zgromadzeniu zgłoszonym w godzinach od 9:00 do 17:00 z przejściem trasą z placu Na Rozdrożu na Plac Zamkowy uczestniczyło w momencie, gdy manifestacja ruszała około 3000 osób. Na miejsce zakończenia zgromadzenia, czyli na Plac Zamkowy dotarło 2000 osób.

Zgromadzenia, które odbywały się dzisiaj na terenie Warszawy przebiegły bez poważnych incydentów. Stołeczni policjanci przez cały czas trwania poszczególnych manifestacji dbali o bezpieczeństwo ich uczestników. W dzisiejszych działaniach brali udział m. in. policjanci Oddziału Prewencji Policji w Warszawie, stołecznego wydziału ruchu drogowego, a także Komendy Rejonowej Policji Warszawa I i Komendy Stołecznej Policji.

Z niezbędnym dla zapewnienia bezpieczeństwa wyprzedzeniem wstrzymywany był ruch na ulicach po których poruszali się manifestanci. Funkcjonariusze dokładali jednocześnie starań, aby wiązało się to z jak najmniejszymi uciążliwościami dla kierowców. Ruch pojazdów na tych ulicach był przywracany najszybciej jak było to możliwe.

Największe utrudnienia związane były ze zgromadzeniem, którego uczestnicy przeszli z placu Na Rozdrożu – alejami Ujazdowskimi, Nowym Światem i Krakowskim Przedmieściem – na Pl. Zamkowy. Organizator tego zgromadzenia w zawiadomieniu przesłanym do Urzędu Miasta deklarował liczbę jego uczestników na 5 tys. osób. W rzeczywistości w miejscu zbiórki na placu Na Rozdrożu było 3000 osób, natomiast na Pl. Zamkowy dotarło ostatecznie około 2000 osób. W trakcie ich przejścia niezbędne było także przekierowanie na trasy objazdowe niektórych linii autobusowych.

Previous KONKURS NA OPOWIADANIE KRYMINALNE ROZSTRZYGNIĘTY
Next ZAKOŃCZYŁ SIĘ 12 PZU PÓŁMARATON WARSZAWSKI

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Oznaki i objawy alkoholizmu – czym jest alkoholizm?

Od wielu lat prywatne ośrodki i gabinety zajmują się leczeniem uzależnienia od alkoholu. W naszych ośrodkach odbywa się detoksykacja stacjonarna. Oferujemy również terapię indywidualną i grupową w formie ambulatoryjnej (walk

Wiadomości 0 Comments

POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM ZATRZYMANY

Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Ochoty zatrzymali 35-letniego Tomasza Ś. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym za posiadanie i handel narkotykami. Zgodnie z dyspozycją sądu został przewieziony do aresztu śledczego.

Wiadomości 0 Comments

Z ADMINISTRATORAMI ROZMAWIALIŚMY O BEZPIECZEŃSTWIE

Komendant Komisariatu Policji Warszawa Bemowo przy udziale kierownika bemowskiej delegatury biura bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego oraz przedstawicieli Straży Miejskiej spotkał się z administratorami wspólnot mieszkaniowych dzielnicy Bemowo. Podczas spotkania omówione

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź