ŚMIERTELNY WYPADEK NA DRODZE NR 62

ŚMIERTELNY WYPADEK NA DRODZE NR 62

Wczoraj na drodze nr 62 (miejscowość Kikoły gm. Pomiechówek) w godzinach porannych doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W zderzeniu trzech pojazdów śmierć poniósł 19-letni mężczyzna, kierujący jednym z samochodów. Kolejny kierowca trafił do szpitala. Policjanci apelują o szczególną ostrożność na drogach.

Wczoraj kilkanaście minut przed 9.00 w miejscowości Kikoły na drodze nr 62 doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 19-letni kierowca peugeota jadąc w stronę Pomiechówka prawdopodobnie podjął manewr wyprzedzania osobowego opla, po czym zderzył się czołowo z jadącym w przeciwnym kierunku tirem. Następnie peugeot uderzył w wyprzedzany pojazd. Po zdarzeniu wszystkie pojazdy znalazły się w przydrożnym rowie.

Niestety młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu, a 23-letnia kobieta kierująca oplem trafiła do szpitala. Aktualnie w nowodworskiej komendzie prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora w celu wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych czy nadmierna prędkość to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

Pamiętajmy, że w wielu miejscach nawierzchnia dróg w związku z opadami atmosferycznymi, mgłami, wydłuża drogę hamowania pojazdu. W skrajnych przypadkach kierujący może wpaść w poślizg i nie zapanować nad samochodem. Wyprzedzanie w takich warunkach, wymijanie, wchodzenie w zakręt może być bardzo niebezpieczne. Kierowcy powinni pamiętać o tym, aby poruszać się po jezdni z włączonymi światłami i przestrzegać ograniczeń prędkości. Kiedy warunki pogodowe są gorsze należy zwolnić w myśl zasady – wolniej znaczy bezpieczniej.

Previous POSIADALI NARKOTYKI, TERAZ ZA TO ODPOWIEDZĄ
Next Leasing i wynajem długoterminowy – samochód dla firmy

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI Z MIŃSKIEJ DROGÓWKI ZABEZPIECZYLI 200 TYSIĘCY SZTUK PAPIEROSÓW BEZ AKCYZY

Policjanci z mińskiej drogówki podczas kontroli opla znaleźli i zabezpieczyli 200 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Właścicielem „nielegalnej kontrabandy” okazał się kierowca auta, którym był 32-letni mieszkaniec

Warszawa na Sygnale 0 Comments

PIJANY KIEROWCA SPOWODOWAŁ KOLIZJĘ I UCIEKŁ

Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu i spowodowanie kolizji odpowie 56-letni kierowca mazdy. Mężczyzna, mając prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie, spowodował kolizję i odjechał z miejsca zdarzenia. Stołeczni policjanci

Warszawa na Sygnale 0 Comments

700 PACZEK NIELEGLANYCH PAPIEROSÓW

Prawie 700 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej zabezpieczyli w bagażniku toyoty policjanci wydziału patrolowo-interwencyjnego. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli samochód, którym kierował znany im z wcześniejszych interwencji 32-letni Konrad

1 Comment

  1. adam
    18 czerwca, 14:31 Reply
    szukamy świadków tego wypadku...prosimy o pomoc...

Zostaw odpowiedź