ARESZT ZA PRZEMYT ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW

ARESZT ZA PRZEMYT ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW

Policjanci z wydziału terroru kryminalnego i zabójstw KSP zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za przemyt znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli do sprawy prawie 0,5 kilograma środków odurzających, które trafiły na terytorium RP z Francji. 30 i 32-latek usłyszeli już zarzuty za popełnione przestępstwo i zostali tymczasowo aresztowani przez sąd.

Działania operacyjne policjantów ze stołecznego wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw doprowadziły do zatrzymania dwóch mężczyzn podejrzanych o przemyt znacznej ilości narkotyków. Kilka dni temu funkcjonariusze pojawili się na terenie Dworca Zachodniego. Z informacji, jakie posiadali wynikało, że mogą tam przebywać mężczyźni, którzy będą chcieli przemycić narkotyki z Francji do Policji.

Po krótkiej obserwacji policjanci zatrzymali 30 i 32-latka. Podczas przeszukania ich podręcznych bagaży zabezpieczono trzy paczki z brunatną substancją oraz wagę elektroniczną.

Po zbadaniu substancji okazało się, że jest to prawie 0,5 kilograma haszyszu. Dalsze czynności w sprawie wykonywali policjanci z Ochoty. Zebrany przez nich materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanym zarzutów za przemyt znacznej ilości narkotyków z terenu Francji na terytorium Polski. Sąd zdecydował już o ich tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy. Za to przestępstwo grozi co najmniej 3-letni pobyt w więzieniu.

Previous WARSZTATY Z BEZPIECZEŃSTWA NA LODZIE
Next TO BYŁO OSZUSTWO METODĄ "NA POLICJANTA" - ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ARESZT DLA KIEROWCY ZA SPOWODOWANIE ŚMIERTELNEGO WYPADKU POD WPŁYWEM AMFETAMINY

Dziś na najbliższe trzy miesiące do aresztu trafi 31-letni mężczyzna zatrzymany pod zarzutem spowodowania wypadku, w którym zginął 22- letni obywatel Ukrainy. Po wypadku u kierowcy ujawniono środki odurzające, a

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ZABEZPIECZYLI KILOGRAM AMFETAMINY I ZATRZYMALI DILERA

39-letniego handlarza narkotyków zatrzymali mokotowscy policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego. Ich uwagę zwróciło zachowanie mężczyzny, które wskazywało, że może sprzedawać narkotyki. Podczas kontroli osobistej mundurowi znaleźli przy nim około 16 gramów

Warszawa na Sygnale 1Comments

ZNĘCAŁ SIĘ NAD MATKĄ, DOSTAŁ DOZÓR

Policjanci z Mokotowa zatrzymali Krzysztofa S. po interwencji przeprowadzonej w mieszkaniu na terenie dzielnicy. 30-latek groził swojej matce i okazało się, że znęca się nad kobietą już od dłuższego czasu.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź