TO BYŁO OSZUSTWO METODĄ „NA POLICJANTA” – ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?

TO BYŁO OSZUSTWO METODĄ „NA POLICJANTA” – ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?

Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa metodą „na policjanta”. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa, który doprowadził pokrzywdzoną do niekorzystnego rozporządzania swoim mieniem na kwotę 5000 złotych. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa metodą „na policjanta”. 7 stycznia tego roku sprawca w budynku przy ulicy Złotej podstępem nakłonił pokrzywdzoną przekazania 5000 złotych.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 383 92  22/ 60 367 34 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl.

Previous ARESZT ZA PRZEMYT ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW
Next ZWOLNIJ TEMPO PRZED PODRÓŻĄ

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale

POLICJANCI ZABEZPIECZYLI ZNACZNĄ ILOŚĆ OSTREJ AMUNICJI

Policjanci z Piaseczna i Zalesia Górnego zatrzymali mężczyznę, u którego w mieszkaniu odnaleźli znaczną ilość ostrej amunicji do broni palnej różnego kalibru. 66-letni mężczyzna trafił do policyjnej celi. Sprawa ma

Warszawa na Sygnale

ZATRZYMANY Z SUPERMARKETU SKRADŁ KILKADZIESIĄT OPAKOWAŃ KAWY O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI NIEMAL 1 700 ZŁOTYCH

33- letni mężczyzna trafił do policyjnej celi. Został on zatrzymany w związku z dwukrotną kradzieżą w jednym z piaseczyńskich supermarketów. W pierwszym i drugim przypadku łupem padła wysokiej jakości kawa

Warszawa na Sygnale

PIJANY KIEROWCA SPOWODOWAŁ KOLIZJĘ I UCIEKŁ

Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu i spowodowanie kolizji odpowie 56-letni kierowca mazdy. Mężczyzna, mając prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie, spowodował kolizję i odjechał z miejsca zdarzenia. Stołeczni policjanci