35-LATEK GROZIŁ NOŻEM, OPRÓCZ ODPOWIEDZIALNOŚCI KARNEJ, BĘDZIE DEPORTOWANY

35-LATEK GROZIŁ NOŻEM, OPRÓCZ ODPOWIEDZIALNOŚCI KARNEJ, BĘDZIE DEPORTOWANY

Policjanci zatrzymali 35-letniego mężczyznę, tuż po tym jak oficer dyżurny komisariatu w Lesznowoli otrzymał alarmujący telefon o mężczyźnie, który grozi kobiecie nożem. Zatrzymany obywatel Ukrainy nie tylko odpowie za kierowanie gróźb karalnych, ale dodatkowo wszczęta została procedura deportacyjna, bowiem na terenie Polski przebywał on nielegalnie.

Mundurowi z Lesznowoli zostali skierowani do jednego z domów, tuż po tym jak oficer dyżurny tutejszego komisariatu otrzymał pilną informację o mężczyźnie, który groził młodej kobiecie nożem.

Policjanci, którzy przyjechali pod wskazany adres zobaczyli mężczyznę z nożem, błyskawicznie go obezwładnili. Okazało się, że to 35- letni obywatel Ukrainy, który kuchennym nożem groził swojej byłej żonie.

Został on zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Podczas sprawdzania jego danych w policyjnym systemie informatycznym okazało się, że na terenie naszego kraju mężczyzna przebywa nielegalnie.

Obywatel Ukrainy usłyszał już zarzuty kierowania gróźb karalnych, dziś rano policjanci przekazali go funkcjonariuszom Straży Granicznej, ponieważ rozpoczęto wobec niego procedurę wydalenia z kraju.

Previous Kolej na trasie Warszawa–Poznań jest już szybka
Next POLICJANCI Z MIŃSKIEJ DROGÓWKI ZABEZPIECZYLI 200 TYSIĘCY SZTUK PAPIEROSÓW BEZ AKCYZY

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

OKRADŁ INNEGO KLIENTA, USŁYSZAŁ ZARZUTY

Zarzuty kradzieży cudzego mienia usłyszał w północnopraskiej komendzie 53-letni mężczyzna. Jak ustalili policjanci Robert P. wykorzystał nieuwagę klienta lokalu gastronomicznego i z jego kurtki wyjął portfel z zawartością 700 złotych.

Warszawa na Sygnale 0 Comments

POSIADALI NARKOTYKI, TERAZ ZA TO ODPOWIEDZĄ

Policjanci z komisariatu na Bemowie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli przy nich amfetaminę. Narkotyk zabezpieczyli, a 23-letni Łukasz W. i 26-letni Rafał R. trafili

Warszawa na Sygnale 0 Comments

NA RYNEK NIE TRAFI PONAD 50 KILOGRAMÓW MARIHUANY

Dzięki policjantom ze stołecznego wydziału do walki z przestępczością narkotykową oraz funkcjonariuszom z Pruszkowa na rynek nie trafi ponad 50 kilogramów marihuany. Na terenie Ochoty zlikwidowano plantację, na której rosło

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź