35-LATEK GROZIŁ NOŻEM, OPRÓCZ ODPOWIEDZIALNOŚCI KARNEJ, BĘDZIE DEPORTOWANY

35-LATEK GROZIŁ NOŻEM, OPRÓCZ ODPOWIEDZIALNOŚCI KARNEJ, BĘDZIE DEPORTOWANY

Policjanci zatrzymali 35-letniego mężczyznę, tuż po tym jak oficer dyżurny komisariatu w Lesznowoli otrzymał alarmujący telefon o mężczyźnie, który grozi kobiecie nożem. Zatrzymany obywatel Ukrainy nie tylko odpowie za kierowanie gróźb karalnych, ale dodatkowo wszczęta została procedura deportacyjna, bowiem na terenie Polski przebywał on nielegalnie.

Mundurowi z Lesznowoli zostali skierowani do jednego z domów, tuż po tym jak oficer dyżurny tutejszego komisariatu otrzymał pilną informację o mężczyźnie, który groził młodej kobiecie nożem.

Policjanci, którzy przyjechali pod wskazany adres zobaczyli mężczyznę z nożem, błyskawicznie go obezwładnili. Okazało się, że to 35- letni obywatel Ukrainy, który kuchennym nożem groził swojej byłej żonie.

Został on zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Podczas sprawdzania jego danych w policyjnym systemie informatycznym okazało się, że na terenie naszego kraju mężczyzna przebywa nielegalnie.

Obywatel Ukrainy usłyszał już zarzuty kierowania gróźb karalnych, dziś rano policjanci przekazali go funkcjonariuszom Straży Granicznej, ponieważ rozpoczęto wobec niego procedurę wydalenia z kraju.

Previous Kolej na trasie Warszawa–Poznań jest już szybka
Next POLICJANCI Z MIŃSKIEJ DROGÓWKI ZABEZPIECZYLI 200 TYSIĘCY SZTUK PAPIEROSÓW BEZ AKCYZY

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

MATKA Z SYNEM USŁYSZELI 16 ZARZUTÓW

Policjanci z Woli zatrzymali matkę i syna podejrzanych o kradzież. Łupem był sprzęt TV, który został oszacowany przez pokrzywdzonego na łączną kwotę około 72 tys. zł. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika,

Warszawa na Sygnale 0 Comments

PODEJRZEWANY KRADŁ ZA TYSIĄCE, WPADŁ NA KRADZIEŻY… SKARPET

Dzielnicowi z Piaseczna zatrzymali 35-letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie co najmniej kilku kradzieży sklepowych. Jego łupem padły między urządzenia elektroniczne za 6 tysięcy złotych, kosmetyki za ponad 2 tysiące oraz

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMALI POSZUKIWANEGO LISTEM GOŃCZYM ZA WŁAMANIA I DOPALACZE

Mokotowscy poszukiwacze z wydziału kryminalnego zatrzymali 32-letniego Radosława F. poszukiwanego dwoma listami gończymi. Mężczyzna został skazany przez warszawski sąd za kradzieże i dodatkowo był poszukiwany przez szczecińską prokuraturę za handel

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź