35-LATEK GROZIŁ NOŻEM, OPRÓCZ ODPOWIEDZIALNOŚCI KARNEJ, BĘDZIE DEPORTOWANY

35-LATEK GROZIŁ NOŻEM, OPRÓCZ ODPOWIEDZIALNOŚCI KARNEJ, BĘDZIE DEPORTOWANY

Policjanci zatrzymali 35-letniego mężczyznę, tuż po tym jak oficer dyżurny komisariatu w Lesznowoli otrzymał alarmujący telefon o mężczyźnie, który grozi kobiecie nożem. Zatrzymany obywatel Ukrainy nie tylko odpowie za kierowanie gróźb karalnych, ale dodatkowo wszczęta została procedura deportacyjna, bowiem na terenie Polski przebywał on nielegalnie.

Mundurowi z Lesznowoli zostali skierowani do jednego z domów, tuż po tym jak oficer dyżurny tutejszego komisariatu otrzymał pilną informację o mężczyźnie, który groził młodej kobiecie nożem.

Policjanci, którzy przyjechali pod wskazany adres zobaczyli mężczyznę z nożem, błyskawicznie go obezwładnili. Okazało się, że to 35- letni obywatel Ukrainy, który kuchennym nożem groził swojej byłej żonie.

Został on zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Podczas sprawdzania jego danych w policyjnym systemie informatycznym okazało się, że na terenie naszego kraju mężczyzna przebywa nielegalnie.

Obywatel Ukrainy usłyszał już zarzuty kierowania gróźb karalnych, dziś rano policjanci przekazali go funkcjonariuszom Straży Granicznej, ponieważ rozpoczęto wobec niego procedurę wydalenia z kraju.

Previous Kolej na trasie Warszawa–Poznań jest już szybka
Next POLICJANCI Z MIŃSKIEJ DROGÓWKI ZABEZPIECZYLI 200 TYSIĘCY SZTUK PAPIEROSÓW BEZ AKCYZY

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

„W DOMU JEST BOMBA, POŁÓŻ 100 TYS. NA WYCIERACZCE”

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego zatrzymali 19-letniego mieszkańca województwa śląskiego, który w rozmowie telefonicznej poinformował mieszkankę Łomianek, że w jej domu jest bomba. Na

Warszawa na Sygnale 0 Comments

UKRADLI SAMOCHODY, PRÓBOWALI UKRAŚĆ BANKOMAT

Policjanci z Nowego Dworu Mazowieckiego przy współpracy z kolegami z wydziału kryminalnego KSP zatrzymali 5 osób podejrzanych o kradzież z włamaniem dwóch pojazdów oraz włamania do sklepu i usiłowania kradzieży

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ZAŁOŻYŁ UPRAWĘ, ABY MIEĆ MARIHUANĘ NA WŁASNY UŻYTEK

Dozór Policji i zakaz opuszczania kraj, to środki zapobiegawcze, jakie zastosował prokurator wobec Michała R. 30-latka zatrzymali kryminalni z komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Mężczyzna w domku letniskowym postanowił założyć

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź