ODPOWIE ZA KRADZIEŻE SAMOCHODÓW NA TERENIE WARSZAWY I POWIATU MIŃSKIEGO

ODPOWIE ZA KRADZIEŻE SAMOCHODÓW NA TERENIE WARSZAWY I POWIATU MIŃSKIEGO

Dzięki pracy operacyjnej prowadzonej przez kryminalnych i dochodzeniowców zakończono sprawę dotyczącą kradzieży samochodów z terenu powiatu mińskiego i Warszawy. Podejrzany w tej sprawie 26-letni Przemysław A. z Warszawy usłyszał w sumie 5 zarzutów karnych popełnienia kradzieży z włamaniem samochodów marek francuskich: citroena berlingo i peugeota partner. Mężczyzna ukrywał się przez ostatnie trzy miesiące, lecz w końcu został zatrzymany i odkonwojowany do zakładu karnego na mocy wyroków w innych sprawach. Za kradzieże samochodów grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z zespołu kryminalnego Komisariatu Policji w Halinowie pracowali przy sprawie dotyczącej kradzieży z włamaniem samochodów marek francuskich, które w 2015 i 2016 roku kradziono na terenie Warszawy i powiatu mińskiego.

Dzięki pracy operacyjnej mińskich kryminalnych ustalono podejrzanego o kradzieże aut, którym okazał się 26-letni Przemysław A. z Warszawy.  Materiał dowodowy uprawdopodobnił, że podejrzany mógł mieć na koncie 5 kradzieży z włamaniem aut takich jak: citroen berlingo i peugeot partner.

Aby zakończyć postępowanie policjanci musieli namierzyć podejrzanego, który ukrył się, chcąc zapewne uniknąć odpowiedzialności karnej. Poszukiwania mężczyzny trwały około trzech miesięcy. W końcu namierzono mieszkanie w podwarszawskiej miejscowości, gdzie 26-latek się ukrywał. Mężczyzna został zatrzymany.

Przemysława A. odkonwojowano do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał teraz karę kilku lat pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu.

26-latek niebawem odpowie przed sądem za kradzieże samochodów. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous 7 OSÓB ZATRZYMANYCH W ZWIĄZKU Z POBICIEM PRACOWNIKÓW OCHRONY
Next POBILI NIEZADOWOLONEGO KLIENTA

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

PRAWIE 2 KG MARIHUANY, ZATRZYMANY TRAFIŁ DO ARESZTU NA 3 MIESIĄCE

Kolejny raz policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli wykazali się skutecznością i profesjonalizmem. Funkcjonariusze zatrzymali podczas pościgu mężczyznę, który posiadał blisko 2 kg marihuany. 23-latek próbował ratować się ucieczką, porzucił

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ARESZT DLA KIEROWCY ZA SPOWODOWANIE ŚMIERTELNEGO WYPADKU POD WPŁYWEM AMFETAMINY

Dziś na najbliższe trzy miesiące do aresztu trafi 31-letni mężczyzna zatrzymany pod zarzutem spowodowania wypadku, w którym zginął 22- letni obywatel Ukrainy. Po wypadku u kierowcy ujawniono środki odurzające, a

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ODPOWIE ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Policjanci z Ochoty zatrzymali Piotra K., tuż po tym jak znaleźli przy nim narkotyki. Marihuanę zabezpieczono, a 21–latek trafił do policyjnej celi. Teraz odpowie za posiadanie środków odurzających. Grozić mu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź