3 OSOBY ZATRZYMANE W JEDNYM MIESZKANIU

3 OSOBY ZATRZYMANE W JEDNYM MIESZKANIU

Policjanci wydziału mienia w wyniku podjętej obserwacji w jednym mieszkaniu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o kradzież, kobietę odpowiedzialną za paserstwo, a także zabezpieczyli towar pochodzący z przestępstw. Najpierw wpadł 35-letni Bartłomiej M., który przyniósł do 50-letniej obywatelki Armenii skradzione artykuły chemiczne. Niedługo później pojawił się 29-letni Tomasz B. z resztą łupów. Cała trójka usłyszała już zarzuty.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu podjęli obserwację mężczyzny znanego im z wcześniejszych zatrzymań za kradzieże.

35-latek miał przy sobie wypchany czymś plecak, był z kolegą. W pewnym momencie rozstał się z nim i sam poszedł do pobliskiego bloku, a znajomy wszedł do sklepu. Funkcjonariusze również się rozdzielili, jedni poszli za 35-letnim Bartłomiejem M., pozostali obserwowali drugiego młodego człowieka.

Po  niedługim czasie wszyscy spotkali się w jednym mieszkaniu. Obaj obserwowani mężczyźni w swoich plecakach mieli rzeczy, które dostarczali pewnej 50-letniej obywatelce Armenii. Policjanci zatrzymali całą tróję i zabezpieczyli towar, a były to przede wszystkim artykuły chemiczne i aparat fotograficzy z 3 obiektywami.

Funkcjonariusze operacyjni i śledczy z wydziału mienia dokonali niezbędnych sprawdzeń, ustaleń i czynności procesowych, które wyjaśniły wszystkie okoliczności zajścia. 35-letni Bartek M. i 36-letni Tomasz B. najprawdopodobniej dokonywali kradzieży, a następnie sprzedawali swoje łupy kobiecie.

50-latka odpowie za paserstwo, a mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży.

Previous PASAŻER WPADŁ Z NARKOTYKAMI
Next NIE CHCIAŁ OTWORZYĆ, WIĘC WEZWANO STRAŻ I ZAGROŻONO WYWAŻENIEM DRZWI

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

KOLEJNY ARESZT ZA KRADZIEŻE SAMOCHODÓW

Dzięki pracy operacyjnej policjantów z wydziału kryminalnego do aresztu trafił 32-letni Paweł P. To kolejny zatrzymany w sprawie kradzieży samochodów, które miały miejsce na terenie warszawskiego Mokotowa. Jako pierwszy z

Warszawa na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZABEZPIECZYLI PAPIEROSY POCHODZĄCE Z PRZEMYTU

Policjanci z wydziałów kryminalnego oraz do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją zatrzymali Wiesława M. Mężczyzna w swoim samochodzie miał ponad 950 sztuk paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków

Warszawa na Sygnale 0 Comments

GROZIŁ OBLANIEM KWASEM I PODPALENIEM

Policjanci z Wawra zatrzymali 52-letniego Dariusza K., który został wskazany jako podejrzany o kierowanie gróźb karalnych wobec swojej byłej konkubiny. Z relacji zgłaszającej wynikało, że w dniu interwencji po raz

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź