NIE CHCIAŁ OTWORZYĆ, WIĘC WEZWANO STRAŻ I ZAGROŻONO WYWAŻENIEM DRZWI

NIE CHCIAŁ OTWORZYĆ, WIĘC WEZWANO STRAŻ I ZAGROŻONO WYWAŻENIEM DRZWI

Wezwanie straży pożarnej i zagrożenie wyważeniem drzwi „przekonało” 29-letniego mieszkańca Piaseczna do otwarcia drzwi w mieszkaniu. Podczas przeszukania ujawniono niemal 10 gramów marihuany. Policjanci z wydziału kryminalnego podejrzewają, że zatrzymany mężczyzna mógł zajmować się rozprowadzaniem środków odurzających.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego w Piasecznie zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że w jednym z mieszkań na osiedlu w centrum miasta może znajdować się punkt dystrybucji  środków odurzających.

Pod wskazanym adresem nikt drzwi nie otworzył, jednak policjanci byli pewni, że wewnątrz ktoś się znajduje. Mimo wielokrotnych wezwań, nikt nie odpowiadał. Wezwano na miejsce straż pożarną i zagrożono wyważeniem drzwi, wówczas drzwi od mieszkania otworzyły się.

Podczas przeszukania ujawniono i zabezpieczono niemal 10 gramów marihuany oraz znajdujące się przy narkotykach 750 złotych. 29-letni właściciel mieszkania został zatrzymany. Sprawa ma charakter rozwojowy, a policjanci w tej sprawie nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Previous 3 OSOBY ZATRZYMANE W JEDNYM MIESZKANIU
Next BEZPIECZNY WEEKEND MAJOWY 2017

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ZGINĄŁ 22- LATEK, KIEROWCA PODEJRZEWANY O SPOWODOWANIE WYPADKU MÓGŁ BYĆ POD WPŁYWEM NARKOTYKÓW

Policjanci zatrzymali kierowcę podejrzewanego o spowodowanie wypadku w którym zginął 22- latek, w chwili zdarzenia prowadzący pojazd najprawdopodobniej był pod wpływem narkotyków. Świadczy o tym znaleziona przy nim amfetamina, jak

Warszawa na Sygnale 0 Comments

PONAD 100 GRAMÓW NARKOTYKÓW W MIESZKANIU

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z Ochoty zatrzymali 37-letnią kobietę, która odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli w jej pokoju 220 porcji amfetaminy, 12 porcji marihuany oraz wagę elektroniczną.

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ODPOWIE ZA KRADZIEŻE SAMOCHODÓW NA TERENIE WARSZAWY I POWIATU MIŃSKIEGO

Dzięki pracy operacyjnej prowadzonej przez kryminalnych i dochodzeniowców zakończono sprawę dotyczącą kradzieży samochodów z terenu powiatu mińskiego i Warszawy. Podejrzany w tej sprawie 26-letni Przemysław A. z Warszawy usłyszał w

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź