ARESZT ZA PRZETRZYMYWANIE ZAKŁADNIKA

ARESZT ZA PRZETRZYMYWANIE ZAKŁADNIKA

Policjanci stołecznego wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw zakończyli sprawę dotyczącą przetrzymywania zakładnika połączonego ze szczególnym udręczeniem w celu wymuszenia okupu. Do Prokuratury Okręgowej w Warszawie zgłosił się czwarty mężczyzna, który miał związek z tą sprawą. Decyzją sądu 21-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Za tego typu przestępstwo grozi kara co najmniej 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wydziału do walki z terrorem kryminalnym KSP zakończyli sprawę dotyczącą przetrzymywania małoletniego. Do Prokuratury Okręgowej zgłosił się czwarty mężczyzna mający związek ze sprawą. 21-latkowi prokurator Prokuratury Okręgowej przedstawił zarzut za przetrzymywanie zakładnika połączone ze szczególnym udręczeniem w celu wymuszenia okupu.

Zdarzenie miało miejsce w połowie lutego na terenie Milanówka. Wówczas 21-latek i jego trzej koledzy uwięzili w garażu 17-latka.

W tym czasie, jak ustalili pracujący nad sprawą funkcjonariusze, bili chłopca pięściami i pałką teleskopową, grozili mu obcięciem palców. Następnie zamknęli poszkodowanego w kanale samochodowym.

Jednocześnie od matki chłopca zażądali pieniędzy, w zamian za uwolnienie jej syna. Kobieta niezwłocznie powiadomiła o tym fakcie policję.

Bezpośrednio po zdarzeniu policjanci z Grodziska Mazowieckiego zatrzymali trzech, mających związek ze sprawą, mężczyzn, którzy po usłyszeniu zarzutów zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

21-letni mężczyzna, podobnie jak jego koledzy, został przez sąd tymczasowo aresztowany.

Previous BŁYSKAWICZNA REAKCJA I DETERMINACJA POLICJANTÓW POZWOLIŁA URATOWAĆ ŻYCIE 73-LATKA
Next ĆWICZENIA SŁUŻB W REZYDENCJI

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

„W DOMU JEST BOMBA, POŁÓŻ 100 TYS. NA WYCIERACZCE”

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego zatrzymali 19-letniego mieszkańca województwa śląskiego, który w rozmowie telefonicznej poinformował mieszkankę Łomianek, że w jej domu jest bomba. Na

Warszawa na Sygnale 0 Comments

POSZUKIWANY 102 PODSTAWAMI ZATRZYMANY

Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu z ochockiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o liczne oszustwa. Przemysław K. był poszukiwany 12 listami gończymi i 90 zarządzeniami do ustalenia miejsca pobytu. Funkcjonariusze ustalili,

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ROBIŁ ZWROTY NA BUTELKACH, USŁYSZAŁ 54 ZARZUTY OSZUSTWA

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z wolskiej komendy realizując czynności w związku z dochodzeniem dotyczącym oszustwa, przedstawili podejrzanemu 18-letniemu Piotrowi K. 54 zarzuty karne. Ze zgromadzonego

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź