ARESZT ZA PRZETRZYMYWANIE ZAKŁADNIKA

ARESZT ZA PRZETRZYMYWANIE ZAKŁADNIKA

Policjanci stołecznego wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw zakończyli sprawę dotyczącą przetrzymywania zakładnika połączonego ze szczególnym udręczeniem w celu wymuszenia okupu. Do Prokuratury Okręgowej w Warszawie zgłosił się czwarty mężczyzna, który miał związek z tą sprawą. Decyzją sądu 21-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Za tego typu przestępstwo grozi kara co najmniej 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wydziału do walki z terrorem kryminalnym KSP zakończyli sprawę dotyczącą przetrzymywania małoletniego. Do Prokuratury Okręgowej zgłosił się czwarty mężczyzna mający związek ze sprawą. 21-latkowi prokurator Prokuratury Okręgowej przedstawił zarzut za przetrzymywanie zakładnika połączone ze szczególnym udręczeniem w celu wymuszenia okupu.

Zdarzenie miało miejsce w połowie lutego na terenie Milanówka. Wówczas 21-latek i jego trzej koledzy uwięzili w garażu 17-latka.

W tym czasie, jak ustalili pracujący nad sprawą funkcjonariusze, bili chłopca pięściami i pałką teleskopową, grozili mu obcięciem palców. Następnie zamknęli poszkodowanego w kanale samochodowym.

Jednocześnie od matki chłopca zażądali pieniędzy, w zamian za uwolnienie jej syna. Kobieta niezwłocznie powiadomiła o tym fakcie policję.

Bezpośrednio po zdarzeniu policjanci z Grodziska Mazowieckiego zatrzymali trzech, mających związek ze sprawą, mężczyzn, którzy po usłyszeniu zarzutów zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

21-letni mężczyzna, podobnie jak jego koledzy, został przez sąd tymczasowo aresztowany.

Previous BŁYSKAWICZNA REAKCJA I DETERMINACJA POLICJANTÓW POZWOLIŁA URATOWAĆ ŻYCIE 73-LATKA
Next ĆWICZENIA SŁUŻB W REZYDENCJI

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

54 ZARZUTY ZA PRZYJMOWANIE KORZYŚCI

Policjanci Wydziału do walki z Korupcją Komendy Stołecznej Policji prowadzą powierzone przez Prokuratora Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga śledztwo w sprawie przyjmowania przez ponad 4 lata przez kierownika działu transportu jednej

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ARESZT ZA PRZEMYT ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW

Policjanci z wydziału terroru kryminalnego i zabójstw KSP zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za przemyt znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli do sprawy prawie 0,5 kilograma środków odurzających, które trafiły na

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ZLIKWIDOWALI PLANTACJĘ KONOPI INDYJSKICH

Mokotowscy kryminalni zatrzymali 36-latka podczas sprzedaży marihuany. Mężczyzna umówił się z odbiorcą towaru na jednej ze stacji paliw. Tam przekazał słoik z nielegalnym suszem z własnej plantacji i zainkasował 800

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź