7 OSÓB ZATRZYMANYCH W ZWIĄZKU Z POBICIEM PRACOWNIKÓW OCHRONY

7 OSÓB ZATRZYMANYCH W ZWIĄZKU Z POBICIEM PRACOWNIKÓW OCHRONY

Śródmiejscy policjanci postawili zarzut pobicia pięciu mężczyznom w wieku od 19 do 21 lat zatrzymanym w związku ze zdarzeniem, do którego doszło w niedzielę przed jednym z centrów handlowych. Policjanci zabezpieczyli także teleskopową pałkę oraz kastet. Funkcjonariusze nadal analizują nagrania z monitoringu, aby ustalić tożsamość innych osób biorących w tym zdarzeniu. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 3 lat pozbawienia wolności.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, wszystko zaczęło się od sprzeczki pomiędzy jednym z mężczyzn a pracownikiem ochrony, który próbował go wyprosić z galerii. Mężczyzna wyjął w pewnym momencie z kieszeni pałkę teleskopową i uderzył nią w szybę drzwi, doprowadzając do jej stłuczenia.

Chwilę później między tymi samymi mężczyznami doszło do szarpaniny, która przerodziła się w bójkę i przeniosła na zewnątrz. W bójce uczestniczyły także inne osoby znajdujące się przed galerią, jak i pozostali pracownicy ochrony.

Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali 5 najbardziej agresywnych osób w tym mężczyznę, który uszkodził drzwi. Policjanci zabezpieczyli także dwa tzw. baton, czyli metalową pałki teleskopową oraz kastet.

Dzięki wnikliwej analizie nagrań z kamer monitoringu śródmiejscy policjanci, dzień po zdarzeniu, zatrzymali kolejne dwie osoby mające związek z tą sprawą. To chłopak i dziewczyna, rodzeństwo w wieku 15 i 16 lat.

Policjanci nadal analizują nagrania z monitoringu, aby ustalić tożsamość pozostałych osób biorących udział w tym zdarzeniu, zatrzymać i postawić im zarzuty.

Patrykowi W., Oskarowi W., Damianowi P., Dariuszowi S. i Kamilowi C. za pobicie może teraz grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Previous USŁYSZAŁ 19 ZARZUTÓW KRADZIEŻY
Next ODPOWIE ZA KRADZIEŻE SAMOCHODÓW NA TERENIE WARSZAWY I POWIATU MIŃSKIEGO

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

PODEJRZEWANY KRADŁ ZA TYSIĄCE, WPADŁ NA KRADZIEŻY… SKARPET

Dzielnicowi z Piaseczna zatrzymali 35-letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie co najmniej kilku kradzieży sklepowych. Jego łupem padły między urządzenia elektroniczne za 6 tysięcy złotych, kosmetyki za ponad 2 tysiące oraz

Warszawa na Sygnale 0 Comments

W LODÓWCE MIAŁ 0,5 KG MARIHUANY, A W POKOJU UPRAWIAŁ KONOPIE

Policjanci z Ochoty zatrzymali Rafała K. W mieszkaniu 34-latka funkcjonariusze zabezpieczyli 0,5 kg marihuany i kilka krzaków konopi indyjskich. Mężczyzna usłyszał już zarzuty za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANY Z SUPERMARKETU SKRADŁ KILKADZIESIĄT OPAKOWAŃ KAWY O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI NIEMAL 1 700 ZŁOTYCH

33- letni mężczyzna trafił do policyjnej celi. Został on zatrzymany w związku z dwukrotną kradzieżą w jednym z piaseczyńskich supermarketów. W pierwszym i drugim przypadku łupem padła wysokiej jakości kawa

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź