WPADŁ PODEJRZANY O HANDEL KOKAINĄ RAZEM Z KLIENTEM

WPADŁ PODEJRZANY O HANDEL KOKAINĄ RAZEM Z KLIENTEM

Policjanci z Komisariatu w Konstancinie-Jeziornie zatrzymali kolejnego mężczyznę podejrzewanego o handel środkami odurzającymi. Tym razem „na gorąco” wpadł 35-letni mężczyzna podejrzany o handel kokainą i jego 46-letni klient. Przestępstwo handlu środkami odurzającymi zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Funkcjonariusze z Konstancina-Jeziornej od dłuższego czasu prowadzili działania wymierzone w osoby zajmujące się sprzedażą środków odurzających.

Podczas ostatnich działań, w późnych godzinach wieczornych przy ulicy Wilanowskiej, policjanci zwrócili uwagę na kierowcę volvo, do którego z pobliskiego baru wyszedł mężczyzna. Mundurowi postanowili nieco bliżej przyjrzeć się zaistniałej sytuacji. Wówczas zauważyli, jak kierowca volvo przez uchylone okno podaje mężczyźnie z baru coś do ręki. Policjanci błyskawicznie znaleźli się przy pojeździe. W ręku kierowcy znajdowały się pieniądze, natomiast klient w ręku trzymał trzy porcje kokainy.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Sprawa ma charakter rozwojowy. Materiały z tego postępowania zostały już przekazane do piaseczyńskiej prokuratury.

Przestępstwo handlu środkami odurzającymi zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Previous PRZEKAŻ NAJCENNIEJSZY DAR
Next ZAGINĄŁ RYSZARD TEPEL

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANY ZA WŁAMANIA DO SAMOCHODÓW

Dzięki pruszkowskim policjantom zwalczającym przestępczość przeciwko mieniu został zatrzymany 38-letni mieszkaniec Pruszkowa, który włamywał się do samochodów. Mężczyzna wybijał szyby w pojazdach, a potem kradł z nich pozostawione tam przedmioty.

Warszawa na Sygnale 0 Comments

Policjanci społecznego archiwum X rozwiązali zagadkę zabójstwa z 2014 roku

Policjanci stołecznego archiwum X po czterech latach ustalili i zatrzymali trzy osoby, które mają związek z zabójstwem, do jakiego doszło w styczniu 2014 roku. Wówczas podczas libacji alkoholowej pomiędzy uczestniczącymi

Warszawa na Sygnale 0 Comments

KOLEJNE PAPIEROSY BEZ AKCYZY W RĘKACH WOLSKICH POLICJANTÓW

Ponad 5100 sztuk zabezpieczonych papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy to wynik pracy policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z wolskiej komendy. Nielegalne papierosy zostały zabezpieczone, policjanci będą teraz

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź