ARESZT DLA KIEROWCY ZA SPOWODOWANIE ŚMIERTELNEGO WYPADKU POD WPŁYWEM AMFETAMINY

ARESZT DLA KIEROWCY ZA SPOWODOWANIE ŚMIERTELNEGO WYPADKU POD WPŁYWEM AMFETAMINY

Dziś na najbliższe trzy miesiące do aresztu trafi 31-letni mężczyzna zatrzymany pod zarzutem spowodowania wypadku, w którym zginął 22- letni obywatel Ukrainy. Po wypadku u kierowcy ujawniono środki odurzające, a przeprowadzone badanie wykazało, że w chwili zdarzenia prowadził pojazd pod wpływem amfetaminy.

W minioną niedzielę na drodze krajowej numer 50 doszło do wypadku, w którym udział brało aż pięć pojazdów. Z policyjnych ustaleń wynika, że kierujący fiatem punto 31-letni mieszkaniec powiatu piaseczyńskiego, podczas manewru wyprzedzania samochodu ciężarowego, stracił panowanie nad pojazdem, najpierw uderzył w ciężarówkę, a następnie w trzy inne  pojazdy. W przeciwnym kierunku oplem jechał 22- letni obywatel Ukrainy. Młody kierowca nie miał żadnych szans ucieczki przed jadącym wprost na niego fiatem.

22-latek zginął na miejscu. Kierowca podejrzewany o spowodowanie tego wypadku odniósł niegroźne obrażenia. W trakcie przeszukania jego odzieży, policjanci znaleźli amfetaminę. Funkcjonariusze zdecydowali o konieczności przeprowadzenia badania na zawartość środków odurzających w jego organizmie. Okazało się, że 31- latek pojazd prowadził pod wpływem narkotyków.

Sprawa został przekazana do piaseczyńskiej prokuratury. Mężczyźnie zostały przedstawione zarzuty spowodowania wypadku drogowego, będąc pod wpływem środków odurzających, którego następstwem była śmierć innej osoby, a także zarzut posiadania narkotyków.

Decyzją sądu wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Jeszcze dziś piaseczyńscy policjanci z wydziału kryminalnego na najbliższe trzy miesiące osadzą go w jednym z aresztów śledczych.

Previous DZIEŃ KOBIET W KOMENDZIE STOŁECZNEJ POLICJI
Next Co zrobić z PIT 11, który dostałem?

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

MOGLI WPROWADZIĆ NA RYNEK NARKOTYKI O WARTOŚCI PONAD 30 MLN ZŁOTYCH

Co najmniej 700 kilogramów marihuany, amfetaminy, haszyszu i kokainy o czarnorynkowej wartości ponad 30 mln. złotych wprowadzili do obrotu mężczyźni zatrzymani przez policjantów ze stołecznego wydziału do walki z przestępczością

Warszawa na Sygnale 0 Comments

PASAŻER WPADŁ Z NARKOTYKAMI

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali do kontroli kierującego volkswagenem. Jeden z pasażerów próbował schować się z tyłu samochodu. Z nogawki spodni pasażera wypadło zawiniątko z suszem roślinnym. Teraz mężczyźnie grozi

Warszawa na Sygnale 0 Comments

KOLEJNE 2 OSOBY ZATRZYMANE W SPRAWIE PRZESTĘPSTW KORUPCYJNYCH

Policjanci stołecznego wydziału do walki z korupcją zatrzymali kolejne 2 osoby, którym w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie zostały przedstawione zarzuty związane z popełnieniem przestępstw korupcyjnych. Jedna z nich została na

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź