ARESZT DLA KIEROWCY ZA SPOWODOWANIE ŚMIERTELNEGO WYPADKU POD WPŁYWEM AMFETAMINY

ARESZT DLA KIEROWCY ZA SPOWODOWANIE ŚMIERTELNEGO WYPADKU POD WPŁYWEM AMFETAMINY

Dziś na najbliższe trzy miesiące do aresztu trafi 31-letni mężczyzna zatrzymany pod zarzutem spowodowania wypadku, w którym zginął 22- letni obywatel Ukrainy. Po wypadku u kierowcy ujawniono środki odurzające, a przeprowadzone badanie wykazało, że w chwili zdarzenia prowadził pojazd pod wpływem amfetaminy.

W minioną niedzielę na drodze krajowej numer 50 doszło do wypadku, w którym udział brało aż pięć pojazdów. Z policyjnych ustaleń wynika, że kierujący fiatem punto 31-letni mieszkaniec powiatu piaseczyńskiego, podczas manewru wyprzedzania samochodu ciężarowego, stracił panowanie nad pojazdem, najpierw uderzył w ciężarówkę, a następnie w trzy inne  pojazdy. W przeciwnym kierunku oplem jechał 22- letni obywatel Ukrainy. Młody kierowca nie miał żadnych szans ucieczki przed jadącym wprost na niego fiatem.

22-latek zginął na miejscu. Kierowca podejrzewany o spowodowanie tego wypadku odniósł niegroźne obrażenia. W trakcie przeszukania jego odzieży, policjanci znaleźli amfetaminę. Funkcjonariusze zdecydowali o konieczności przeprowadzenia badania na zawartość środków odurzających w jego organizmie. Okazało się, że 31- latek pojazd prowadził pod wpływem narkotyków.

Sprawa został przekazana do piaseczyńskiej prokuratury. Mężczyźnie zostały przedstawione zarzuty spowodowania wypadku drogowego, będąc pod wpływem środków odurzających, którego następstwem była śmierć innej osoby, a także zarzut posiadania narkotyków.

Decyzją sądu wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Jeszcze dziś piaseczyńscy policjanci z wydziału kryminalnego na najbliższe trzy miesiące osadzą go w jednym z aresztów śledczych.

Previous DZIEŃ KOBIET W KOMENDZIE STOŁECZNEJ POLICJI
Next Co zrobić z PIT 11, który dostałem?

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

NIELEGALNA PLANTACJA NA WILANOWIE ZLIKWIDOWANA

Dzięki skuteczności policjantów z wilanowskiego komisariatu oraz funkcjonariuszy wydziału do walki z przestępczością narkotykową marihuana, znaleziona w jednym z mieszkań na Wilanowie nie trafi na rynek. Do sprawy został zatrzymany

Warszawa na Sygnale 0 Comments

PODEJRZANY O POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI AMFETAMINY

Kryminalni z Pragi Północ dzięki informacji operacyjnej, jaką po raz kolejny w ostatnim czasie pozyskali, zatrzymali mężczyznę, który ukrywał w swoim mieszkaniu ponad 97 gramów amfetaminy i marihuanę. W prokuraturze

Warszawa na Sygnale 0 Comments

OSZUKAŁ PONAD 20 OSÓB

22 zarzuty za oszustwa, 7 zarzutów za usiłowanie oszustwa i 2 zarzuty za sfałszowanie dokumentów usłyszał mężczyzna, który trafił w ręce bielańskich policjantów zwalczających przestępczość gospodarczą. Mateusz S. doprowadził do

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź