ZAGINĄŁ RYSZARD TEPEL

ZAGINĄŁ RYSZARD TEPEL

Wydział kryminalny KPP w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzi poszukiwania za zaginionym Ryszardem Tepel synem Adolfa, który po raz ostatni widziany był przez rodzinę 20 lutego 2017 roku. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pod numerem telefonu 22 775 22 01-04 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

20 lutego 2017r. Ryszard Tepel ur. 09.08.1935r. ostatni raz widziany był w miejscu zamieszkania tj. Cybulice Małe gm. Czosnów. Od tamtego czasu mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost 170 cm, waga około 80 kg, średniej budowy ciała, włosy krótkie siwe, twarz owalna, brak dolnego uzębienia.

W chwili zaginięcia ubrany był: spodnie ciemne materiałowe, ciemną bluzę polarową, koszulę materiałową w kratkę, ciemne buty za kostkę.

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pod numerem telefonu 22 775 22 01-04 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

Previous WPADŁ PODEJRZANY O HANDEL KOKAINĄ RAZEM Z KLIENTEM
Next ARESZT ZA KRADZIEŻ SAMOCHODU

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

GRUPA DOKONUJĄCA PRZESTĘPSTW W OBROCIE PALIWAMI ROZBITA

Policjanci z Wołomina oraz Komendy Stołecznej Policji, wspólnie z funkcjonariuszami Zarządu w Olsztynie CBŚP, Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego oraz antyterrorystów z Warszawy, Białegostoku i Olsztyna w ramach pracy operacyjnej oraz śledztwa

Warszawa na Sygnale 0 Comments

W CEGŁOWIE POD KOŚCIOŁEM WPADŁ Z TYTONIOWĄ „KONTRABANDĄ”

Zaparkowany pod kościołem w Cegłowie opel na obcych tablicach rejestracyjnych od razu wydał się podejrzany, kiedy zauważyli go policjanci z Komisariatu Policji w Mrozach, którzy akurat patrolowali tę miejscowość. Samochód

Warszawa na Sygnale 0 Comments

WPADŁ PODEJRZANY O HANDEL KOKAINĄ RAZEM Z KLIENTEM

Policjanci z Komisariatu w Konstancinie-Jeziornie zatrzymali kolejnego mężczyznę podejrzewanego o handel środkami odurzającymi. Tym razem „na gorąco” wpadł 35-letni mężczyzna podejrzany o handel kokainą i jego 46-letni klient. Przestępstwo handlu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź