ZAGINĄŁ RYSZARD TEPEL

ZAGINĄŁ RYSZARD TEPEL

Wydział kryminalny KPP w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzi poszukiwania za zaginionym Ryszardem Tepel synem Adolfa, który po raz ostatni widziany był przez rodzinę 20 lutego 2017 roku. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pod numerem telefonu 22 775 22 01-04 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

20 lutego 2017r. Ryszard Tepel ur. 09.08.1935r. ostatni raz widziany był w miejscu zamieszkania tj. Cybulice Małe gm. Czosnów. Od tamtego czasu mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost 170 cm, waga około 80 kg, średniej budowy ciała, włosy krótkie siwe, twarz owalna, brak dolnego uzębienia.

W chwili zaginięcia ubrany był: spodnie ciemne materiałowe, ciemną bluzę polarową, koszulę materiałową w kratkę, ciemne buty za kostkę.

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pod numerem telefonu 22 775 22 01-04 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

Previous WPADŁ PODEJRZANY O HANDEL KOKAINĄ RAZEM Z KLIENTEM
Next ARESZT ZA KRADZIEŻ SAMOCHODU

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ODZYSKALI LEXUSA I ZATRZYMALI DWIE OSOBY

Stołeczni policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej wyjaśnili sprawę kradzieży pojazdu wartego ponad 90 tys. złotych. Funkcjonariusze odzyskali lexusa, a w ich ręce trafiło dwóch mężczyzn mających związek z tym

Warszawa na Sygnale 0 Comments

KOBIETA ZATRZYMANA POD ZARZUTEM SUTENERSTWA I STRĘCZYCIELSTWA

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu z Woli zatrzymali kobietę podejrzaną o ułatwianie i czerpanie korzyści z nierządu. Jak ustalili funkcjonariusze, od pewnego czasu udostępniała

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ATAKOWAŁ KOBIETY WRACAJĄCE W NOCY DO DOMU – ZOSTAŁ ARESZTOWANY

Ursynowscy policjanci w niespełna dwa dni ustalili 31-latka podejrzanego o napady na kobiety. Mężczyzna podejrzany jest o uszkodzenia ciała i zmuszanie do określonego zachowania przy użyciu siły i gróźb działając

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź