TRZECH KIEROWCÓW ZATRZYMANYCH ZA PRZESTEPSTWO W CIĄGU KILKU GODZIN

TRZECH KIEROWCÓW ZATRZYMANYCH ZA PRZESTEPSTWO W CIĄGU KILKU GODZIN

Policjanci pełniący wczoraj służbę na Pradze Północ, podczas kontroli drogowych zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 24 do 44 lat, którzy wsiadając za kierownicę swoich aut dopuścili się przestępstwa. Dariusz B. nie zastosował się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, a Kamil N. oraz Wojciech W. odpowiedzą za kierowanie pojazdami pomimo decyzji administracyjnej o cofnięciu im uprawnień do kierowania.

Wczoraj w ciągu kilku godzin policjanci pełniący służbę na terenie Pragi Północ zatrzymali trzech kierujących, którzy wsiadając za kierownicę swoich aut popełnili przestępstwo.

Tuż przed godziną 11.00 przy ul. Szwedzkiej północnoprascy policjanci zatrzymali 44-letniego Dariusza B. Mężczyzna kierował pojazdem m-ki Volkswagen. Podczas kontroli okazało się, że wobec mężczyzny Sąd Rejonowy Praga Południe orzekł zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych obowiązujący do 3 sierpnia br. Ponadto pojazd nie posiadał ważnych badań technicznych, w związku z czym mundurowi zatrzymali dowód rejstracyjny za pokwitowaniem.

O godz. 12.20, przy ul. Szanajcy załoga stołecznego wywiadu skontrolowała kierującego audi. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie wyszło na jaw, że 24-latek również dopuścił się przestępstwa. Jak ustalili policjanci, Kamil N. wsiadł za kierownicę pomimo cofnięcia mu uprawnień do kierowania pojazdami.

Kilka minut przed 18.00, na Moście Śląsko-Dąbrowskim w ręce stołecznej drogówki wpadł Wojciech W. Mężczyzna nie zastosował się do znaku zakazującego wjazdu, czym popełnił wykroczenie w ruchu drogowym. On również, jak jego poprzednik nie mógł wylegiymować się prawem jazdy. Miał bowiem cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

Wszyscy kierujący zostali zatrzymani i trafili do jednostki Policji. Mężczyźni doskonale zdawali sobie sprawę z konsekwencji, jakie mogą ponieść za swoje czyny.

Policjanci przypominają, że złamanie orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności, zaś za kierowanie pojazdem pomimo cofniętych uprawnień grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Previous SKARB PAŃSTWA MÓGŁ STRACIĆ NAWET 6 MILIONÓW ZŁOTYCH
Next KONKURS „Z WUZETKIEM BEZPIECZNIE” ROZSTRZYGNIĘTY

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

PONAD 100 GRAMÓW NARKOTYKÓW W MIESZKANIU

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z Ochoty zatrzymali 37-letnią kobietę, która odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli w jej pokoju 220 porcji amfetaminy, 12 porcji marihuany oraz wagę elektroniczną.

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie dotyczące uszkodzenia mienia. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowała kamera monitoringu. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest

Warszawa na Sygnale 0 Comments

TYMCZASOWY ARESZT ZA POBICIE KOBIETY W CIĄŻY

Funkcjonariusze wołomińskiej Komendy zatrzymali 34-letniego Tomasza L. Mężczyzna zaatakował i pobił mieszkającą wspólnie z nim partnerkę, będącą w 3 miesiącu ciąży. Oprócz kobiety pobici zostali również jej brat i matka.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź