TRZECH KIEROWCÓW ZATRZYMANYCH ZA PRZESTEPSTWO W CIĄGU KILKU GODZIN

TRZECH KIEROWCÓW ZATRZYMANYCH ZA PRZESTEPSTWO W CIĄGU KILKU GODZIN

Policjanci pełniący wczoraj służbę na Pradze Północ, podczas kontroli drogowych zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 24 do 44 lat, którzy wsiadając za kierownicę swoich aut dopuścili się przestępstwa. Dariusz B. nie zastosował się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, a Kamil N. oraz Wojciech W. odpowiedzą za kierowanie pojazdami pomimo decyzji administracyjnej o cofnięciu im uprawnień do kierowania.

Wczoraj w ciągu kilku godzin policjanci pełniący służbę na terenie Pragi Północ zatrzymali trzech kierujących, którzy wsiadając za kierownicę swoich aut popełnili przestępstwo.

Tuż przed godziną 11.00 przy ul. Szwedzkiej północnoprascy policjanci zatrzymali 44-letniego Dariusza B. Mężczyzna kierował pojazdem m-ki Volkswagen. Podczas kontroli okazało się, że wobec mężczyzny Sąd Rejonowy Praga Południe orzekł zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych obowiązujący do 3 sierpnia br. Ponadto pojazd nie posiadał ważnych badań technicznych, w związku z czym mundurowi zatrzymali dowód rejstracyjny za pokwitowaniem.

O godz. 12.20, przy ul. Szanajcy załoga stołecznego wywiadu skontrolowała kierującego audi. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie wyszło na jaw, że 24-latek również dopuścił się przestępstwa. Jak ustalili policjanci, Kamil N. wsiadł za kierownicę pomimo cofnięcia mu uprawnień do kierowania pojazdami.

Kilka minut przed 18.00, na Moście Śląsko-Dąbrowskim w ręce stołecznej drogówki wpadł Wojciech W. Mężczyzna nie zastosował się do znaku zakazującego wjazdu, czym popełnił wykroczenie w ruchu drogowym. On również, jak jego poprzednik nie mógł wylegiymować się prawem jazdy. Miał bowiem cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

Wszyscy kierujący zostali zatrzymani i trafili do jednostki Policji. Mężczyźni doskonale zdawali sobie sprawę z konsekwencji, jakie mogą ponieść za swoje czyny.

Policjanci przypominają, że złamanie orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności, zaś za kierowanie pojazdem pomimo cofniętych uprawnień grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Previous SKARB PAŃSTWA MÓGŁ STRACIĆ NAWET 6 MILIONÓW ZŁOTYCH
Next KONKURS „Z WUZETKIEM BEZPIECZNIE” ROZSTRZYGNIĘTY

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANO 24-LATKA, U KTÓREGO W MIESZKANIU ZNALEZIONO PONAD KILOGRAM AMFETAMINY

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna podczas realizacji działań operacyjnych, zatrzymali 24-letniego mężczyznę u którego w mieszkaniu zabezpieczono ponad kilogram amfetaminy. Sprawa ma charakter rozwojowy i policjanci nie wykluczają dalszych

Warszawa na Sygnale 0 Comments

WNIOSEK O ARESZT DLA 37- LATKA PODEJRZEWANEGO O „DEALERKĘ” ZATRZYMANEGO PO POŚCIGU

Nawet 12 lat pozbawienia wolności może grozić 37-latkowi zatrzymanemu po pościgu przez policjantów z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie. Jest on podejrzewany o handel środkami odurzającymi. Podczas przeszukania zabezpieczono znaczne ilości narkotyków

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ARESZTOWANY ZA KRADZIEŻ Z WŁAMANIEM

Mokotowscy patrolowcy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do kiosku znajdującego się na terenie dzielnicy. Zarzuty w tej sprawie usłyszał już 40-letni Dariusz G. Mężczyzna wpadł w trakcie pakowania

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź