ARESZTOWANY ZA KRADZIEŻ Z WŁAMANIEM

ARESZTOWANY ZA KRADZIEŻ Z WŁAMANIEM

Mokotowscy patrolowcy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do kiosku znajdującego się na terenie dzielnicy. Zarzuty w tej sprawie usłyszał już 40-letni Dariusz G. Mężczyzna wpadł w trakcie pakowania skradzionego towaru do torby. Postanowieniem Sądu Rejonowego dla Warszawy Mokotowa został zastosowany wobec niego tymczasowy areszt na okres miesiąca.

Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego mokotowskiej komendy każdego dnia dbają o bezpieczeństwo mieszkańców dzielnicy. Podczas nocnej służby otrzymali informację o włamaniu do punktu handlowego znajdującego się na terenie dzielnicy. Niezwłocznie udali się na miejsce. Podczas kontroli pawilonów zauważyli wybitą szybę w kiosku. W środku zastali ubranego na czarno mężczyznę z częściowo przysłoniętą twarzą. W ręku trzymał torbę, do której pakował “łupy”.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, którym się okazał Dariusz G. 40-latek usiłował ukraść m.in. papierosy, zdrapki totalizatora sportowego i pieniądze. Na kwotę ponad 13 000 złotych wyceniono wartość towarów, które dzięki interwencji funkcjonariuszy nie zostały skradzione.

Zatrzymany mężczyzna noc spędził w policyjnej celi. Zebrany w sprawie materiał dowodowy dał podstawy do przedstawienia mu zarzutu za włamanie, do którego się przyznał. Postanowieniem Sądu Rejonowego dla Warszawy Mokotowa został tymczasowo aresztowany na okres miesiąca.

Teraz może mu grozić kara do 10 lat więzienia.

Previous NARKOTYKI W OPAKOWANIU PO GRZE KOMPUTEROWEJ
Next ODPOWIE ZA 3 PROMILE ZA KIEROWNICĄ I ŁAPÓWKĘ

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

PROPONOWAŁ POLICJANTOWI 500 ZŁOTYCH I TRAFIŁ DO CELI

Nawet 8 lat pozbawienia wolności może grozić 25 – latkowi za usiłowanie wręczenia funkcjonariuszowi z Wilanowa 500 zł. Mężczyzna wyprzedził najpierw radiowóz policyjny na podwójnej linii ciągłej. Chwilę później podczas

Warszawa na Sygnale 0 Comments

WPADŁ POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM

Kryminalni z Woli zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna wpadł na terenie województwa łódzkiego. 43-latek ukrywał się przed organami ścigania od ponad dwóch lat. Policjanci z zespołu poszukiwań wolskiej komendy

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANY ZA WŁAMANIA DO SAMOCHODÓW

Dzięki pruszkowskim policjantom zwalczającym przestępczość przeciwko mieniu został zatrzymany 38-letni mieszkaniec Pruszkowa, który włamywał się do samochodów. Mężczyzna wybijał szyby w pojazdach, a potem kradł z nich pozostawione tam przedmioty.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź