NIETRZEŹWA 16-LATKA ZA KIEROWNICĄ BMW

NIETRZEŹWA 16-LATKA ZA KIEROWNICĄ BMW

Tylko dzisiejszej nocy policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców, którzy po spożyciu alkoholu zdecydowali się wsiąść za kierownicę. Wśród nich znalazła się 16-latka, która mając niemal 1,5 promila alkoholu we krwi zabrała w nocy rodzicom samochód, by jak określiła policjantom “pokręcić się” trochę po mieście.

Policjanci nieustannie apelują do wszystkich kierowców, by nigdy nie decydowali się na kierowanie pojazdami będąc pod wpływem alkoholu. Niestety nadal ten apel oraz często tragiczne skutki takich decyzji nie docierają do części osób!

Tylko minionej nocy policjanci z wydziału ruchu drogowego na terenie powiatu piaseczyńskiego zatrzymali trzech takich kierowców. Po godzinie 1.30 w Bielawie, około 5.00 w Górze Kalwarii oraz około godziny 3.00 w Konstancinie-Jeziornej. Zatrzymani w Bielawie i Górze Kalwarii męzczyźni,  27- letni kierowca hundaya oraz 39-letni kierowca suzuki mieli niemal promil alkoholu we krwi. Obaj już stracili prawa jazdy. Gdy wytrzeźwieją usłyszą zarzuty karne.

Trochę inaczej przebiegła interwencja w Konstancinie-Jeziornej. Tam policjanci zatrzymali do kontroli drogowej bmw. Ku ich zdumieniu okazało się, że za kierownicą siedzi kompletnie pijana 16-letnia dziewczyna. Jak oświadczyła po powrocie z imprezy postanowiła zabrać kluczyki i samochodem rodziców “pokręcić się” po mieście. Badanie wykazało, że miała niemal 1,5 promila alkoholu we krwi. W tym przypadku sprawa trafi do sądu rodzinnego.

Previous NARUSZYŁ NIETYKALNOŚĆ POLICJANTA I POSIADAŁ PRAWIE KILOGRAM AMFETAMINY
Next POSZUKIWANY 102 PODSTAWAMI ZATRZYMANY

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Bezpieczne holowanie — poznaj jego tajniki!

Nawet najdroższy samochód, jak każda inna maszyna, może odmówić Ci kiedyś posłuszeństwa. Awarie zdarzają się dosyć często — nie daj im się zaskoczyć i sprawdź, jak powinno wyglądać bezpieczne holowanie.

Wiadomości 0 Comments

PIJANY DRÓŻNIK USŁYSZAŁ ZARZUT

Patrolowcy zatrzymali 44-latka podejrzewanego o pełnienie obowiązków dróżnika przejazdowego w stanie nietrzeźwości. Mieszkaniec powiatu siedleckiego wydmuchał ponad trzy promile alkoholu. Mężczyzna usłyszał już zarzut pełnienia obowiązków dróżnika przejazdowego na posterunku,

Wiadomości 0 Comments

ODNALEZIONO MEBLE Z ŁAZIENEK KRÓLEWSKICH W WARSZAWIE

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego Komendy Stołecznej Policji wspólnie z przedstawicielami Wydziału Strat Wojennych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego odnaleźli i zabezpieczyli w Sopocie 4 krzesła, 2 fotele i stolik, które mogą

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź