PIJANY KIEROWCA UDERZYŁ W WIATĘ PRZYSTANKU PRZY TRASIE W-Z

PIJANY KIEROWCA UDERZYŁ W WIATĘ PRZYSTANKU PRZY TRASIE W-Z

Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miał kierowca hondy, który w miniony poniedziałek wjechał w wiatę przystanku na trasie W-Z. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów ruchu drogowego. 28-letni obywatel Ukrainy odpowie teraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje między innymi do 2 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek wieczorem na trasie W-Z przy Placu Zamkowym. Kierowca hondy stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w wiatę przystanku.

Przybyli na miejsce policjanci ze stołecznego wydziału ruchu drogowego sprawdzili stan trzeźwości kierowcy. Okazało się, że 28-letni obywatel Ukrainy miał we krwi ponad 1,5 promila alkoholu.

Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał już zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, do którego się przyznał. Za to, co zrobił grozi mu teraz do 2 lat pozbawienia wolności.

Previous ZATRZYMANY ZA WŁAMANIA DO SAMOCHODÓW
Next ARESZTOWANY ZA HANDEL DOPALACZAMI

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Co to jest auto detailing?

Auto detailing polega na dokładnym myciu, polerowaniu, zabezpieczaniu i ochronie lakieru woskiem lub powłoką. W jego skład wchodzi również renowacja lamp oraz profesjonalne pranie tapicerki. Jest to proces, który przywraca

Wiadomości 0 Comments

ULTRA DYŻURNY

Dla dyżurnego komendy w Starych Babicach podkomisarza Arkadiusza Chodorowskiego nie ma dystansu nie do przebiegnięcia. 11 czerwca ukończył najtrudniejszy bieg, jaki odbywa się w naszym kraju – słynny bieg Rzeźnika.

Wiadomości 0 Comments

POZNAJ I ZROZUM RYZYKO

Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa III we współpracy z funkcjonariuszami z Komendy Stołecznej Policji oraz służby więziennej zorganizowali spotkanie z uczniami Zespołu Szkół Nr 26 przy ul. Urbanistów 3

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź