POSZUKUJEMY ZAGINIONEJ KATARZYNY BANASZEK

POSZUKUJEMY ZAGINIONEJ KATARZYNY BANASZEK

Policjanci z Komisariatu Policji w Tłuszczu poszukują 31-letniej Katarzyny Banaszek, która ostatni raz była widziana w dniu 14 kwietnia 2017r. około godziny 22:00 w Wołominie w rejonie „GALERII Wołomin”, gdzie wyszła z pracy, wsiadła do samochodu nissan sunny i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Katarzyna Banaszek
ur. 16 maja 1985r
zam. Ostrówek

Rysopis : wzrost 161cm, waga 60 kg, budowa ciała szczupła, włosy koloru blond, długie proste z grzywką, kolor oczu niebieskie, twarz owalna, uszy przylegające, średnie, nos – (zgrubienie u nasady nosa), uzębienie pełne.

Ubrana: buty sportowe typu „adiddas” koloru szarego, spodnie czarne, kurtka niebieska do pasa, torebka czerwona „Nike”.

Znaki szczególne : tatuaż na stawie skokowym przedstawiającą małą różyczkę pnącą się do góry.

Może poruszać się samochodem nissan sunny model z roku 1996 kolor zielony kombi nr rej. WWL 51521.

Zaginiona ostatni raz widziana była w dniu 14 kwietnia 2017r. około godziny 22:00 w Wołominie przy GALERII WOŁOMIN, gdzie po wyjściu z pracy wsiadła do samochodu nissan sunny koloru zielonego nr rejestracyjny WWL 51521 z zamiarem powrotu do domu, jednak do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Wszelkie informacje o zaginionej kobiecie prosimy kierować do Komisariatu Policji w Tłuszczu tel. (22) 757-30-07, Komendy Powiatowej Policji w Wołominie przy ul. Wileńskiej 43a, tel. (22) 60-47-900, (22)776-20-21 bądź kontaktować się z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 lub 112 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej:  kppwolomin.rzecznik@policja.waw.pl

Previous NARKOTYKI DOPALACZE… CZYLI WYNISZCZAM SIĘ OD ŚRODKA
Next POSIADAŁ ŚRODKI ODURZAJĄCE, TERAZ ZA TO ODPOWIE

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Zatrzymani za kradzieże, włamania i paserstwo

Mokotowscy policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzanych o kradzieże elektronarzędzi z kontenerów na budowach oraz paserstwo tych przedmiotów. Policjanci odzyskali już część zrabowanego mienia. Za te przestępstwa 38-letniej Anecie K.

Wiadomości 0 Comments

SKARB PAŃSTWA MÓGŁ STRACIĆ NAWET 6 MILIONÓW ZŁOTYCH

Stołeczni policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową zlikwidowali na terenie województwa mazowieckiego nielegalną wytwórnię papierosów oraz magazyn do ich przechowywania. Podczas działań zatrzymano sześć osób, których przestępcza działalność

Wiadomości 0 Comments

81-latek niszczył samochody, bo mu przeszkadzały

Na nietypowy sposób walki z zaparkowanymi samochodami wpadł 81-letni mieszkaniec Mokotowa. Kiedy sposób parkowania samochodów nie był dla niego wystarczająco zadowalający, wyjmował z kieszeni śrubokręt i rysował nim po samochodach.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź