NIELEGALNA PLANTACJA NA WILANOWIE ZLIKWIDOWANA

NIELEGALNA PLANTACJA NA WILANOWIE ZLIKWIDOWANA

Dzięki skuteczności policjantów z wilanowskiego komisariatu oraz funkcjonariuszy wydziału do walki z przestępczością narkotykową marihuana, znaleziona w jednym z mieszkań na Wilanowie nie trafi na rynek. Do sprawy został zatrzymany 44-letni Maciej M. Mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków orzz przyrządów do ich wytwarzania. O jedo losie zadecyduje sąd.

Kolejny raz szeroko zakrojona praca operacyjna wilanowskich oraz stołecznych policjantów wydziału do walki z przestępczością narkotykową przyniosła efekty. W trakcie wykonywanych czynności służbowych pozyskali informację o nielegalnej uprawie konopi na terenie Wilanowa. Kryminalni ustalili, że w jednym z mieszkań prawdopodobnie znajduje się plantacja marihuany.

Policjanci w związku z uzyskaną informacją przeprowadzili szereg czynności operacyjnych. Między innymi ustalili miejsce pobytu 44-letniego Macieja M., trudniącego się przestępczym procederem. Podczas kontroli mieszkania na terenie Wilanowa  znaleźli: 25 gramów suszu roślinnego, 30 krzaków konopii indyjskiej, części roślin konopii innych niż włóknistej o różnym stopniu wilgotności w ilości 1038g oraz urządzenia służące do uprawy środków odurzających. Zabezpieczone zostały również pieniądze w kwocie 1100 złotych.

Po zebraniu materiału dowodowego w tej sprawie Maciej M.  został doprowadzony do pokuratury na Mokotowie, gdzie usłyszał zarzuty.  Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. Odpowie między innymi za posiadanie narkotyków oraz przyrządów do ich wytwarzania. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

Previous OKRADŁ INNEGO KLIENTA, USŁYSZAŁ ZARZUTY
Next ZATRZYMANY W ZWIĄZKU Z OSZUSTWEM METODĄ „NA POLICJANTA”

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

POBILI NIEZADOWOLONEGO KLIENTA

Zarzuty za pobicie przedstawili policjanci z Bielan Maciejowi D., Robertowi P. i Sławomirowi K. Mężczyźni są podejrzani o pobicie klienta, któremu nie odpowiadał zakupiony towar. Jeden z mężczyzn odpowie jeszcze

Warszawa na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZABEZPIECZYLI ZNACZNĄ ILOŚĆ NARKOTYKÓW

Policjanci z Ochoty zabezpieczyli prawie 230 gramów marihuany i 100 gramów amfetaminy. Funkcjonariusze zatrzymali do sprawy trzech mężczyzn i kobietę. Wobec Mariusza R. i Moniki W. prokurator zastosował policyjny dozór.

Warszawa na Sygnale 0 Comments

MATKA Z CÓRKĄ USŁYSZAŁY CZTERY ZARZUTY OSZUSTWA

Policjanci z wolskiej komendy przedstawili zarzuty karne matce i córce, które są podejrzane o popełnienie czterech przestępstw dotyczących oszustwa. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że przestępstwo polegało na wprowadzeniu w błąd

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź