NIELEGALNA PLANTACJA NA WILANOWIE ZLIKWIDOWANA

NIELEGALNA PLANTACJA NA WILANOWIE ZLIKWIDOWANA

Dzięki skuteczności policjantów z wilanowskiego komisariatu oraz funkcjonariuszy wydziału do walki z przestępczością narkotykową marihuana, znaleziona w jednym z mieszkań na Wilanowie nie trafi na rynek. Do sprawy został zatrzymany 44-letni Maciej M. Mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków orzz przyrządów do ich wytwarzania. O jedo losie zadecyduje sąd.

Kolejny raz szeroko zakrojona praca operacyjna wilanowskich oraz stołecznych policjantów wydziału do walki z przestępczością narkotykową przyniosła efekty. W trakcie wykonywanych czynności służbowych pozyskali informację o nielegalnej uprawie konopi na terenie Wilanowa. Kryminalni ustalili, że w jednym z mieszkań prawdopodobnie znajduje się plantacja marihuany.

Policjanci w związku z uzyskaną informacją przeprowadzili szereg czynności operacyjnych. Między innymi ustalili miejsce pobytu 44-letniego Macieja M., trudniącego się przestępczym procederem. Podczas kontroli mieszkania na terenie Wilanowa  znaleźli: 25 gramów suszu roślinnego, 30 krzaków konopii indyjskiej, części roślin konopii innych niż włóknistej o różnym stopniu wilgotności w ilości 1038g oraz urządzenia służące do uprawy środków odurzających. Zabezpieczone zostały również pieniądze w kwocie 1100 złotych.

Po zebraniu materiału dowodowego w tej sprawie Maciej M.  został doprowadzony do pokuratury na Mokotowie, gdzie usłyszał zarzuty.  Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. Odpowie między innymi za posiadanie narkotyków oraz przyrządów do ich wytwarzania. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

Previous OKRADŁ INNEGO KLIENTA, USŁYSZAŁ ZARZUTY
Next ZATRZYMANY W ZWIĄZKU Z OSZUSTWEM METODĄ „NA POLICJANTA”

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

PODSUMOWANIE DWUDNIOWEJ ZBIÓRKI KRWI

W miniony weekend Klub Honorowych Dawców Krwi PCK działający przy Komendzie Rejonowej Policji Warszawa VI zorganizował zbiórkę krwi pod hasłem ,,Podwójne doładowanie”. Chętni mogli oddawać krew w tzw. „krwio-busie” przy

Warszawa na Sygnale 0 Comments

KUPOWAŁ LEKI NA SFAŁSZOWANE RECEPTY I HANDLOWAŁ NIMI W INTERNECIE

Śródmiejscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o oszustwo i posiadanie środków odurzających. 23-letni Sebastian S. wpadł w aptece, próbując zrealizować kolejną już fałszywą receptę na leki psychotropowe wykonaną na skanerze w

Warszawa na Sygnale 0 Comments

WPADŁ PODCZAS PORCJOWANIA NARKOTYKÓW

Grodziscy kryminalni zatrzymali 34-latka podejrzanego o handel narkotykami. Mężczyzna wpadł w swoim domu w momencie, kiedy porcjował amfetamine i mefedron. Policjanci zabezpieczyli ponad 15 gramów tych nielegalnych środków. Marcin S.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź