W SIEDZENIU SKUTERA UKRYWAŁ KILKADZIESIĄT GRAMÓW MEFEDRONU I AMFETAMINY

W SIEDZENIU SKUTERA UKRYWAŁ KILKADZIESIĄT GRAMÓW MEFEDRONU I AMFETAMINY

Zaparkowany w parku w rejonie szkoły w Dębem Wielkim skuter wydał się podejrzany policjantom z Zespołu Patrolowo Interwencyjnego Komisariatu Policji w Halinowie. Pod siedzeniem kierowcy znajdował się pakunek z dwoma torebkami z białym proszkiem. Okazało się, że jest to w sumie kilkadziesiąt gramów mefedronu i amfetaminy. Zarzut karny posiadania znacznej ilości środków odurzających usłyszał właściciel skutera, którym okazał się 26-letni mieszkaniec Łomianek. Podejrzany przyznał się do posiadania narkotyków i dobrowolnie poddał się karze.

Policjanci z zespołu patrolowo interwencyjnego patrolowali rejon parku w Dębem Wielkim. W pewnej chwili zauważyli skuter zaparkowany między drzewami. Policjanci postanowili sprawdzić do kogo należy jednoślad. Sprawdzając skuter policjanci zobaczyli pod siedzeniem kierowcy ofoliowany i otaśmowany pakunek.

Policjanci podejrzewając, że w środku mogą znajdować się narkotyki, postanowili poczekać na właściciela jednośladu. Mężczyzna, który po kilku minutach podszedł do skutera, był zaskoczony obecnością mundurowych.

Policjanci sprawdzili pakunek, w którym znajdował się dwie torebki z białym proszkiem. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to mefedron i amfetamina. W sumie do policyjnego depozytu trafiło ponad 30 gramów narkotyków.

Do policyjnego aresztu trafił właściciel skutera, którym był 26-letni mieszkaniec Łomianek. Podczas kolejnych czynności procesowych w sprawie, 26-latkowi przedstawiono zarzut karny posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa narkotykowego i dobrowolnie poddał się karze.

Previous ZATRZYMANY Z SUPERMARKETU SKRADŁ KILKADZIESIĄT OPAKOWAŃ KAWY O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI NIEMAL 1 700 ZŁOTYCH
Next TYMCZASOWY ARESZT DLA PODEJRZANEGO O ZNĘCANIE SIĘ NAD MATKĄ

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

DOZÓR POLICYJNY ZA ZNACZNĄ ILOŚĆ NARKOTYKÓW

Policjanci zatrzymali 34-letniego Pawła S., który posiadał ponad 50 gramów marihuany. Mężczyzna wpadł w ręce funkcjonariuszy we własnym mieszkaniu. Mundurowi interweniowali w związku ze zgłoszeniem awantury domowej. Sprawa nieporozumień między

Warszawa na Sygnale 0 Comments

POSIADAŁ ŚRODKI ODURZAJĄCE, TERAZ ZA TO ODPOWIE

Policjanci z komendy na Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Podczas kontroli pojazdu należącego do obywatela Białorusi funkcjonariusze ujawnili marihuanę oraz prawdopodobnie haszysz. Substancje zabronione zabezpieczyli, a mężczyzna trafił

Warszawa na Sygnale 0 Comments

PRAWIE 300 GRAMÓW MARIHUANY PRZEWOZIŁ SAMOCHODEM

Pakunek z prawie 300 gramami marihuany schowany w pojeździe, znaleźli kryminalni z Bielan podczas kontroli samochodu przy ul. Maczka. Narkotyki zostały zabezpieczone, a 47-letni kierowca został zatrzymany. Arturowi K. za

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź