W SIEDZENIU SKUTERA UKRYWAŁ KILKADZIESIĄT GRAMÓW MEFEDRONU I AMFETAMINY

W SIEDZENIU SKUTERA UKRYWAŁ KILKADZIESIĄT GRAMÓW MEFEDRONU I AMFETAMINY

Zaparkowany w parku w rejonie szkoły w Dębem Wielkim skuter wydał się podejrzany policjantom z Zespołu Patrolowo Interwencyjnego Komisariatu Policji w Halinowie. Pod siedzeniem kierowcy znajdował się pakunek z dwoma torebkami z białym proszkiem. Okazało się, że jest to w sumie kilkadziesiąt gramów mefedronu i amfetaminy. Zarzut karny posiadania znacznej ilości środków odurzających usłyszał właściciel skutera, którym okazał się 26-letni mieszkaniec Łomianek. Podejrzany przyznał się do posiadania narkotyków i dobrowolnie poddał się karze.

Policjanci z zespołu patrolowo interwencyjnego patrolowali rejon parku w Dębem Wielkim. W pewnej chwili zauważyli skuter zaparkowany między drzewami. Policjanci postanowili sprawdzić do kogo należy jednoślad. Sprawdzając skuter policjanci zobaczyli pod siedzeniem kierowcy ofoliowany i otaśmowany pakunek.

Policjanci podejrzewając, że w środku mogą znajdować się narkotyki, postanowili poczekać na właściciela jednośladu. Mężczyzna, który po kilku minutach podszedł do skutera, był zaskoczony obecnością mundurowych.

Policjanci sprawdzili pakunek, w którym znajdował się dwie torebki z białym proszkiem. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to mefedron i amfetamina. W sumie do policyjnego depozytu trafiło ponad 30 gramów narkotyków.

Do policyjnego aresztu trafił właściciel skutera, którym był 26-letni mieszkaniec Łomianek. Podczas kolejnych czynności procesowych w sprawie, 26-latkowi przedstawiono zarzut karny posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa narkotykowego i dobrowolnie poddał się karze.

Previous ZATRZYMANY Z SUPERMARKETU SKRADŁ KILKADZIESIĄT OPAKOWAŃ KAWY O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI NIEMAL 1 700 ZŁOTYCH
Next TYMCZASOWY ARESZT DLA PODEJRZANEGO O ZNĘCANIE SIĘ NAD MATKĄ

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

600 PACZEK PAPIEROSÓW BEZ AKCYZY

Policjanci z patrolówki zatrzymali dwie osoby i zabezpieczyli 600 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej. 34-letni obywatel Gruzji i 36-letni obywatel Armenii wpadli w ręce funkcjonariuszy tuż przed północą,

Warszawa na Sygnale 0 Comments

PROPONOWAŁ POLICJANTOWI 500 ZŁOTYCH I TRAFIŁ DO CELI

Nawet 8 lat pozbawienia wolności może grozić 25 – latkowi za usiłowanie wręczenia funkcjonariuszowi z Wilanowa 500 zł. Mężczyzna wyprzedził najpierw radiowóz policyjny na podwójnej linii ciągłej. Chwilę później podczas

Warszawa na Sygnale 0 Comments

NAPADALI NA KOBIETY, TRAFILI DO ARESZTU NA TRZY MIESIĄCE

Skuteczność wolskich policjantów z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu doprowadziła do ustalenia i zatrzymania dwóch obywateli Ukrainy podejrzanych o cztery rozboje oraz inną czynność seksualną na

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź