TYMCZASOWY ARESZT DLA PODEJRZANEGO O ZNĘCANIE SIĘ NAD MATKĄ

TYMCZASOWY ARESZT DLA PODEJRZANEGO O ZNĘCANIE SIĘ NAD MATKĄ

Policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego Komisariatu Policji w Halinowie zatrzymali podczas domowej interwencji 23-letniego mieszkańca dębskiej gminy, który pijany podczas domowej awantury uderzał i wyzywał swoją matkę. Zebrany przez policyjnych dochodzeniowców materiał dowodowy, uprawdopodobnił, że 23-latek znęcał się fizycznie i psychicznie nad bliską osobą. Na wniosek policji i prokuratury, wobec podejrzanego sąd zastosował tymczasowy areszt. Za znęcanie się nad matką grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjantów z prewencji halinowskiego komisariatu wezwano do prywatnego domu w dębskiej gminie, gdzie nietrzeźwy mężczyzna miał awanturować się i podczas kłótni z matką miał ją uderzać i wyzywać.

Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Funkcjonariusze, z uwagi na zagrożenie, jakie stwarzał swoim zachowaniem nietrzeźwy i podejrzenie popełnienia przestępstwa znęcania, zatrzymali 23-letniego syna pokrzywdzonej i przewieźli go do policyjnego aresztu.

23-latek, zanim go osadzono, został zbadany alkomatem. Okazało się, że podejrzany ma prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Sprawą zajęli się policjanci z zespołu kryminalnego, którzy zebrali materiał dowodowy, wstępnie wskazujący, że 23-latek znęcał się psychicznie i fizycznie nad matką.

Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim wydał postanowienie o zastosowaniu wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu.

Previous W SIEDZENIU SKUTERA UKRYWAŁ KILKADZIESIĄT GRAMÓW MEFEDRONU I AMFETAMINY
Next WPADLI Z NARKOTYKAMI

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

HANDLOWAŁ PAPIEROSAMI Z KONTRABANDY I “LEWYM” ALKOHOLEM

47-letniego mężczyznę zatrzymali w środę funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą. Mieszkaniec Pragi Północ handlował nielegalnym alkoholem i papierosami, które sprzedawał głównie stałym klientom. W swojej ofercie miał

Warszawa na Sygnale 0 Comments

NARUSZYŁ NIETYKALNOŚĆ POLICJANTA I POSIADAŁ PRAWIE KILOGRAM AMFETAMINY

Zarzuty karne dotyczące przygotowania do wprowadzenia do obrotu znacznej ilości amfetaminy oraz naruszenia nietykalności cielesnej policjanta usłyszał 26-letni Paweł O. Mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych z Woli. Agresywny i zaskoczony

Warszawa na Sygnale 0 Comments

DZIELNICOWI ZATRZYMALI, SĄD ZASTOSOWAŁ ARESZT

Ponad 250 gram marihuany, 144 gram amfetaminy, 12,5 grama mefedronu i 16 gram ecstasy zabezpieczyli dzielnicowi z południowo-praskiej komendy. Zatrzymali do tej sprawy dwóch mężczyzn. 35 – letni Damiana L.,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź