TYMCZASOWY ARESZT DLA PODEJRZANEGO O ZNĘCANIE SIĘ NAD MATKĄ

TYMCZASOWY ARESZT DLA PODEJRZANEGO O ZNĘCANIE SIĘ NAD MATKĄ

Policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego Komisariatu Policji w Halinowie zatrzymali podczas domowej interwencji 23-letniego mieszkańca dębskiej gminy, który pijany podczas domowej awantury uderzał i wyzywał swoją matkę. Zebrany przez policyjnych dochodzeniowców materiał dowodowy, uprawdopodobnił, że 23-latek znęcał się fizycznie i psychicznie nad bliską osobą. Na wniosek policji i prokuratury, wobec podejrzanego sąd zastosował tymczasowy areszt. Za znęcanie się nad matką grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjantów z prewencji halinowskiego komisariatu wezwano do prywatnego domu w dębskiej gminie, gdzie nietrzeźwy mężczyzna miał awanturować się i podczas kłótni z matką miał ją uderzać i wyzywać.

Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Funkcjonariusze, z uwagi na zagrożenie, jakie stwarzał swoim zachowaniem nietrzeźwy i podejrzenie popełnienia przestępstwa znęcania, zatrzymali 23-letniego syna pokrzywdzonej i przewieźli go do policyjnego aresztu.

23-latek, zanim go osadzono, został zbadany alkomatem. Okazało się, że podejrzany ma prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Sprawą zajęli się policjanci z zespołu kryminalnego, którzy zebrali materiał dowodowy, wstępnie wskazujący, że 23-latek znęcał się psychicznie i fizycznie nad matką.

Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim wydał postanowienie o zastosowaniu wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu.

Previous W SIEDZENIU SKUTERA UKRYWAŁ KILKADZIESIĄT GRAMÓW MEFEDRONU I AMFETAMINY
Next WPADLI Z NARKOTYKAMI

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

NAPADALI NA KOBIETY, TRAFILI DO ARESZTU NA TRZY MIESIĄCE

Skuteczność wolskich policjantów z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu doprowadziła do ustalenia i zatrzymania dwóch obywateli Ukrainy podejrzanych o cztery rozboje oraz inną czynność seksualną na

Warszawa na Sygnale 0 Comments

PASAŻER WPADŁ Z NARKOTYKAMI

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali do kontroli kierującego volkswagenem. Jeden z pasażerów próbował schować się z tyłu samochodu. Z nogawki spodni pasażera wypadło zawiniątko z suszem roślinnym. Teraz mężczyźnie grozi

Warszawa na Sygnale 0 Comments

MA NA SWOIM KONCIE KRADZIEŻE I WŁAMANIE

Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu z Ochoty zatrzymali mężczyznę podejrzanego o 3 kradzieże i włamanie. Mężczyzna wpadł w ręce funkcjonariuszy kilka dni po tym, jak ukradł dwa rowery z klatki

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź