BŁYSKAWICZNA REAKCJA I DETERMINACJA POLICJANTÓW POZWOLIŁA URATOWAĆ ŻYCIE 73-LATKA

BŁYSKAWICZNA REAKCJA I DETERMINACJA POLICJANTÓW POZWOLIŁA URATOWAĆ ŻYCIE 73-LATKA

Profesjonalizmem i determinacją wykazała się policyjna załoga z Pragi Północ w czasie interwencji przy ulicy 11 Listopada. Dzięki sierż. Annie Gutkowskiej oraz st. post. Tomaszowi Skrok udało się uratować życie starszemu mężczyźnie, który zasłabł w swoim domu. Zdaniem lekarza, pomoc 73-latkowi nadeszła w ostatniej chwili. Dzięki szybkiej interwencji mundurowych mężczyzna trafił do szpitala, gdzie został otoczony opieką lekarską.

Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego na Pradze Północ zostali skierowani na ul. 11 Listopada. Zaniepokojeni losem starszego sąsiada mieszkańcy zaalarmowali Policję, spodziewając się najgorszego. 73-latek bowiem nie był widziany od kilku dni.

Policjanci wielokrotnie pukali do drzwi wskazanego mieszkania. Były one zamknięte, a z wnętrza nie dochodziły żadne odgłosy. Kiedy mundurowi ustalili, że mężczyzna nie jest hospitalizowany, nie zwlekali i zaalarmowali straż pożarną, która pomogła im dostać się do lokalu. Mundurowi przeszukali mieszkanie. W jednym z pokojów zauważyli leżącego na podłodze mężczyznę. Jego stan był bardzo zły. Policjanci natychmiast na miejsce wezwali załogę ratownictwa medycznego.

W trakcie oczekiwania na wykwalifikowaną pomoc sierżant Anna Gutkowska oraz st. post. Tomasz Skrok otoczyli mężczyznę należytą opieką. Udrożnili jego drogi oddechowe, ułożyli w pozycji bocznej bezpiecznej i utrzymywali z nim stały kontakt.

Przybyły na miejsce zespół medyczny podjął decyzję o przewiezieniu poszkodowanego do szpitala. Zdaniem lekarza, pomoc dla mężczyzny przyszła w ostatniej chwili. Dzięki interwencji policjantów uratowano życie 73-latkowi.

Previous WPADŁ PODCZAS PORCJOWANIA NARKOTYKÓW
Next ARESZT ZA PRZETRZYMYWANIE ZAKŁADNIKA

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

81-latek niszczył samochody, bo mu przeszkadzały

Na nietypowy sposób walki z zaparkowanymi samochodami wpadł 81-letni mieszkaniec Mokotowa. Kiedy sposób parkowania samochodów nie był dla niego wystarczająco zadowalający, wyjmował z kieszeni śrubokręt i rysował nim po samochodach.

Wiadomości 0 Comments

Chciał nastraszyć żonę, dlatego upozorował własną śmierć

47-latek stanie przed sądem za naruszenie nietykalności policjantów, którzy zostali wezwani na interwencję z zawiązku z jego rzekomą śmiercią. Nietrzeźwy Włodzimierz M. chciał nastraszyć żonę. Zadzwonił do niej i poinformował,

Wiadomości 0 Comments

Znaczna ilość narkotyków ukryta pod osłoną okapu

Prawie 40 gramów marihuany oraz prawie 50 gramów amfetaminy zabezpieczyli wolscy policjanci. Na miejscu zatrzymali 23-latka do którego należały narkotyki. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu został

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź