BŁYSKAWICZNA REAKCJA I DETERMINACJA POLICJANTÓW POZWOLIŁA URATOWAĆ ŻYCIE 73-LATKA

BŁYSKAWICZNA REAKCJA I DETERMINACJA POLICJANTÓW POZWOLIŁA URATOWAĆ ŻYCIE 73-LATKA

Profesjonalizmem i determinacją wykazała się policyjna załoga z Pragi Północ w czasie interwencji przy ulicy 11 Listopada. Dzięki sierż. Annie Gutkowskiej oraz st. post. Tomaszowi Skrok udało się uratować życie starszemu mężczyźnie, który zasłabł w swoim domu. Zdaniem lekarza, pomoc 73-latkowi nadeszła w ostatniej chwili. Dzięki szybkiej interwencji mundurowych mężczyzna trafił do szpitala, gdzie został otoczony opieką lekarską.

Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego na Pradze Północ zostali skierowani na ul. 11 Listopada. Zaniepokojeni losem starszego sąsiada mieszkańcy zaalarmowali Policję, spodziewając się najgorszego. 73-latek bowiem nie był widziany od kilku dni.

Policjanci wielokrotnie pukali do drzwi wskazanego mieszkania. Były one zamknięte, a z wnętrza nie dochodziły żadne odgłosy. Kiedy mundurowi ustalili, że mężczyzna nie jest hospitalizowany, nie zwlekali i zaalarmowali straż pożarną, która pomogła im dostać się do lokalu. Mundurowi przeszukali mieszkanie. W jednym z pokojów zauważyli leżącego na podłodze mężczyznę. Jego stan był bardzo zły. Policjanci natychmiast na miejsce wezwali załogę ratownictwa medycznego.

W trakcie oczekiwania na wykwalifikowaną pomoc sierżant Anna Gutkowska oraz st. post. Tomasz Skrok otoczyli mężczyznę należytą opieką. Udrożnili jego drogi oddechowe, ułożyli w pozycji bocznej bezpiecznej i utrzymywali z nim stały kontakt.

Przybyły na miejsce zespół medyczny podjął decyzję o przewiezieniu poszkodowanego do szpitala. Zdaniem lekarza, pomoc dla mężczyzny przyszła w ostatniej chwili. Dzięki interwencji policjantów uratowano życie 73-latkowi.

Previous WPADŁ PODCZAS PORCJOWANIA NARKOTYKÓW
Next ARESZT ZA PRZETRZYMYWANIE ZAKŁADNIKA

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Groził zabiciem, kiedy pokrzywdzony poprosił o zwrot pożyczki

Mokotowscy policjanci zatrzymali 30-letniego Hindusa podejrzanego o groźby pozbawienia życia wobec o 3 lata młodszego Banglijczyka. Według wstępnych ustaleń pokrzywdzony miał mu w przeszłości pożyczać pieniądze, a kiedy się o

Wiadomości 0 Comments

ĆWICZENIA SŁUŻB W REZYDENCJI

Policjanci Komendy Stołecznej Policji wraz z innymi służbami ratowniczymi wzięli udział w ćwiczeniach dowódczo-sztabowych pod kryptonimem „REZYDENCJA”. Głównym celem tego przedsięwzięcia było sprawdzenie przygotowania, umiejętności współdziałania oraz reakcji różnych służb

Wiadomości 0 Comments

Drukarnia internetowa i jej zalety

Drukarnie internetowe cieszą się coraz większą popularnością. Dzieje się tak oczywiście nie bez powodu. Takie drukarnie mają mnóstwo zalet, które sprawiają, że przewyższają one drukarnie działające stacjonarnie. W naszym artykule

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź