WPADŁ POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM

WPADŁ POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM

Kryminalni z Woli zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna wpadł na terenie województwa łódzkiego. 43-latek ukrywał się przed organami ścigania od ponad dwóch lat.

Policjanci z zespołu poszukiwań wolskiej komendy zatrzymali mężczyznę poszukiwanego na podstawie listu gończego. Mężczyzna również  był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu przez Prokuraturę Rejonową w Skierniewicach i Prokuraturę Rejonową Warszawa Mokotów. 43-letni Witold P. był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Skierniewicach do sprawy związanej z oszustwami.

Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od dwóch lat. 43-latek został zatrzymany nad ranem na terenie województwa łódzkiego. Trafił już do aresztu śledczego.

Previous Z WIZYTĄ U POLICJANTÓW
Next POLICJANCI ZABEZPIECZYLI 570 PACZEK PAPIEROSÓW

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

PONAD 60 GRAMÓW KOKAINY W MIESZKANIU

Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu z Ochoty zatrzymali 40-latka, który odpowie za posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli w jego mieszkaniu ponad 60 gramów kokainy, 1 gram haszyszu, 9 szt.

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ARESZT ZA PRZETRZYMYWANIE ZAKŁADNIKA

Policjanci stołecznego wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw zakończyli sprawę dotyczącą przetrzymywania zakładnika połączonego ze szczególnym udręczeniem w celu wymuszenia okupu. Do Prokuratury Okręgowej w Warszawie zgłosił się

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ZNACZNA ILOŚĆ NARKOTYKÓW NIE TRAFI NA RYNEK

Ponad 150 gramów amfetaminy, marihuanę, wagę elektroniczną i środki pieniężne na poczet przyszłych kar zabezpieczyli wolscy policjanci w jednym z mieszkań w na terenie dzielnicy. Na miejscu zatrzymali Krzysztofa B.,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź