Szkoły międzynarodowe stają się coraz bardziej popularne – sprawdź Thames British School

Szkoły międzynarodowe stają się coraz bardziej popularne – sprawdź Thames British School

Szkoły międzynarodowe cieszą się w ostatnim czasie ogromną popularnością wśród uczniów i ich rodziców.

Nic dziwnego, ponieważ to gwarancja dobrego wykształcenia, perfekcyjnego opanowania języka obcego oraz bycia bardziej atrakcyjnym dla Pracodawców na współczesnym rynku pracy. Świadomi rodzice coraz częściej decydują się na wybór takiej placówki, ponieważ wiedzą, że ich dziecko zdobędzie wykształcenie na najwyższym poziomie i zapewni mu to doskonały start w dorosłe życie. Funkcjonowanie bez bardzo  dobrej znajomości języka angielskiego wydaje się dziś niemożliwe. Co zatem zrobić, aby wybrać najlepszą szkołę? Dlaczego powinieneś sprawdzić Thames British School w Warszawie?

Postaw na Thames British School! 

Thames British School Warszawa – to placówki, cieszące się zasłużoną renomą nie tylko w naszej stolicy. To szkoła oparta na brytyjskim systemie kształcenia, przygotowująca do zdawania międzynarodowej matury. Zajęcia w większości odbywają się w języku angielskim. Szkoła przyjmuje dzieci począwszy od 2,5 roku życia, aż do 18 lat oferując na przykład International Baccalaureate (IB), czyli maturę międzynarodową. Uczeń może w takiej szkole przejść wszystkie etapy edukacji, począwszy od przedszkola.                                                     

Co wyróżnia placówkę Thames British School? Wykwalifikowana kadra nauczycielska, przyjazna atmosfera na zajęciach i bardzo dobre warunki lokalowe. Dzieci uczą się nie tylko samego języka, ale też innych przedmiotów, w zależności od etapu edukacyjnego (nauki przyrodnicze, historia, wychowanie fizyczne czy sztuki projektowania). Wszystkie zajęcia mają na celu wszechstronny rozwój ucznia. W szkole poświęca się dużo czasu na naukę, ale też osobisty rozwój dziecka. To obecnie niezwykle istotne.

Jak zapisać  dziecko do takiej szkoły? 

Każdy rodzic (zanim zdecyduje się na zapisanie syna lub córki do Thames British School) ma możliwość dokładnego zapoznania się z programem nauczania, funkcjonowaniem placówki, kadrą nauczycielską i warunkami lokalowymi. Preferowany jest indywidualny kontakt, ale można również dowiedzieć się wszystkiego telefonicznie lub przez stronę internetową.

Dla niezdecydowanych organizowane są Dni Otwarte, a także sesje próbne, które trwają nawet 5 dni i są całkowicie bezpłatne. Dziecko może wówczas zapoznać się z grupą rówieśniczą, nauczycielami oraz przekonać się, jak będzie wyglądała nauka w szkole tego typu. Przyjęcie uczniów odbywa się na podstawie świadectwa z poprzedniej szkoły lub zależy od wieku dziecka. Informacje na temat czesnego znajdują się na wspomnianej już stronie szkoły. Dla zainteresowanych przewidziano jednak rabaty. Taka inwestycja w edukację dziecka szybko się zwraca. Zapisy na rok szkolny 2020/2021 jeszcze trwają, dlatego nie zastanawiaj się długo.

Socjologowie zwracają uwagę, że inwestowanie w wykształcenie dziecka to najlepsze, co można podarować synowi lub córce. To start, który gwarantuje powodzenie w dorosłym życiu, dobrze płatną pracę i pozycję społeczną. Już dziś zapoznaj się z ofertą sieci edukacyjnej Thames British School. To szkoła inna niż wszystkie, która będzie idealna dla Twojego dziecka.

Previous Co to jest auto detailing?
Next Ginekologia estetyczna – fakty i mity

Może to Ci się spodoba

Kultura 0 Comments

Zwiedzanie centrum Warszawy – gdzie najlepiej zostawić auto?

Organizując wycieczkę do Warszawy, na pewno myślisz, że największym wyzwaniem będzie znalezienie dogodnego miejsca parkingowego w centrum miasta. To nie do końca prawda! Dziś w stolicy możesz skorzystać z wielu

Kultura 0 Comments

Żyrardów stawia na turystykę i rekreację

Żyrardów, słynące z wyrobów lnianych i industrialnej zabudowy miasto, dziś dynamicznie rozwija się także w sektorze kultury, sportu i rekreacji. Do miasta oddalonego o 30 minut od centrum Warszawy, poza wyjątkową architekturą turystów ma przyciągać między

Life&Style 0 Comments

Odkrywanie uroku miast w ręcznie malowanych obrazach

Miasta, z ich złożoną architekturą i tętniącym życiem, od dawna były inspiracją dla artystów. Ręcznie malowane obrazy miejskie oferują unikalne spojrzenie na urbanistyczny krajobraz, odzwierciedlając zarówno jego fizyczny wygląd, jak

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź