Szkoły międzynarodowe stają się coraz bardziej popularne – sprawdź Thames British School

Szkoły międzynarodowe stają się coraz bardziej popularne – sprawdź Thames British School

Szkoły międzynarodowe cieszą się w ostatnim czasie ogromną popularnością wśród uczniów i ich rodziców.

Nic dziwnego, ponieważ to gwarancja dobrego wykształcenia, perfekcyjnego opanowania języka obcego oraz bycia bardziej atrakcyjnym dla Pracodawców na współczesnym rynku pracy. Świadomi rodzice coraz częściej decydują się na wybór takiej placówki, ponieważ wiedzą, że ich dziecko zdobędzie wykształcenie na najwyższym poziomie i zapewni mu to doskonały start w dorosłe życie. Funkcjonowanie bez bardzo  dobrej znajomości języka angielskiego wydaje się dziś niemożliwe. Co zatem zrobić, aby wybrać najlepszą szkołę? Dlaczego powinieneś sprawdzić Thames British School w Warszawie?

Postaw na Thames British School! 

Thames British School Warszawa – to placówki, cieszące się zasłużoną renomą nie tylko w naszej stolicy. To szkoła oparta na brytyjskim systemie kształcenia, przygotowująca do zdawania międzynarodowej matury. Zajęcia w większości odbywają się w języku angielskim. Szkoła przyjmuje dzieci począwszy od 2,5 roku życia, aż do 18 lat oferując na przykład International Baccalaureate (IB), czyli maturę międzynarodową. Uczeń może w takiej szkole przejść wszystkie etapy edukacji, począwszy od przedszkola.                                                     

Co wyróżnia placówkę Thames British School? Wykwalifikowana kadra nauczycielska, przyjazna atmosfera na zajęciach i bardzo dobre warunki lokalowe. Dzieci uczą się nie tylko samego języka, ale też innych przedmiotów, w zależności od etapu edukacyjnego (nauki przyrodnicze, historia, wychowanie fizyczne czy sztuki projektowania). Wszystkie zajęcia mają na celu wszechstronny rozwój ucznia. W szkole poświęca się dużo czasu na naukę, ale też osobisty rozwój dziecka. To obecnie niezwykle istotne.

Jak zapisać  dziecko do takiej szkoły? 

Każdy rodzic (zanim zdecyduje się na zapisanie syna lub córki do Thames British School) ma możliwość dokładnego zapoznania się z programem nauczania, funkcjonowaniem placówki, kadrą nauczycielską i warunkami lokalowymi. Preferowany jest indywidualny kontakt, ale można również dowiedzieć się wszystkiego telefonicznie lub przez stronę internetową.

Dla niezdecydowanych organizowane są Dni Otwarte, a także sesje próbne, które trwają nawet 5 dni i są całkowicie bezpłatne. Dziecko może wówczas zapoznać się z grupą rówieśniczą, nauczycielami oraz przekonać się, jak będzie wyglądała nauka w szkole tego typu. Przyjęcie uczniów odbywa się na podstawie świadectwa z poprzedniej szkoły lub zależy od wieku dziecka. Informacje na temat czesnego znajdują się na wspomnianej już stronie szkoły. Dla zainteresowanych przewidziano jednak rabaty. Taka inwestycja w edukację dziecka szybko się zwraca. Zapisy na rok szkolny 2020/2021 jeszcze trwają, dlatego nie zastanawiaj się długo.

Socjologowie zwracają uwagę, że inwestowanie w wykształcenie dziecka to najlepsze, co można podarować synowi lub córce. To start, który gwarantuje powodzenie w dorosłym życiu, dobrze płatną pracę i pozycję społeczną. Już dziś zapoznaj się z ofertą sieci edukacyjnej Thames British School. To szkoła inna niż wszystkie, która będzie idealna dla Twojego dziecka.

Previous Co to jest auto detailing?
Next Ginekologia estetyczna – fakty i mity

Może to Ci się spodoba

Kultura 0 Comments

Thames British School – zapewnij swojemu dziecku najlepszą przyszłość

Nauka języków to świetna inwestycja w przyszłość dziecka. Warto wybrać dobrą szkołę międzynarodową, która zagwarantuje edukację na najwyższym poziomie. Dzięki temu można mieć pewność, że pociecha nie tylko zdobędzie najlepsze

Kultura 0 Comments

ODNALEZIONO OBRAZ MAKSYMILIANA GIERYMSKIEGO „PATROL POLSKI 1830 ROKU” Z 1869 ROKU

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego Komendy Stołecznej Policji wspólnie z przedstawicielami Wydziału Strat Wojennych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w jednym z domów aukcyjnych w Warszawie odnaleźli i zabezpieczyli obraz Maksymiliana Gierymskiego

Kultura 0 Comments

ZUS i Uniwersytet Warszawski planują nowy kierunek studiów dotyczący ubezpieczeń społecznych

Zakład Ubezpieczeń Społecznych i Uniwersytet Warszawski rozpoczynają współpracę. W jej ramach instytucje będą mogły dzielić się wiedzą między sobą. Uczelnia uruchomi kursy i studia podyplomowe dla pracowników ZUS. Planowane jest też uruchomienie kierunku

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź