Łazienka w stylu retro

Łazienka w stylu retro

Czy u ciebie w domu czy mieszkaniu też były ciężkie żeliwne grzejniki pokojowe? A może nadal są! Jeśli będziesz je wymieniać zapytaj czy nie chce ktoś ich od Ciebie odkupić.

Każdy styl ma swoje pięć minut i istnieje również teoria, że moda wraca co pięć lat. Coś  w tym jest również w dekorowaniu wnętrz. Ostatnio katalogi dekoracyjne i inspiracje dekoratorskie oblegane są przez styl vintage. Czy odważyłbyś się zamontować grzejnik dekoracyjny w starym stylu bez obawy, że znudzi Ci się ten styl a moda przeminie.

Musisz dobrze przemyśleć czy grzejnik pokojowy w stylu retro będzie zawsze tym na co chcesz patrzeć przez najbliższe kilka lat. Pamiętaj, że grzejnik to dość spory element dekoracyjny i inwestycja na minimum kilka lat więc przed tak odważną decyzją pomyśl czy styl retro nie chcesz wypełnić czymś mniej ingerującego w ściany i w hydraulikę oraz budżet.

Grzejniki dekoracyjne w stylu retro są piękne i przenoszą nas w świat lat 90 ale jak to bywa z modnymi elementami dekoracji mają dość sporą cenę. Przeglądając katalogi natknęliśmy się na ofertę grzejników dekoracyjnych w starym stylu i ceny był bardzo wygórowane a grzejnik stosunkowo mały więc może istnieć obawa, że słabo ogrzeje pomieszczenie.

Grzejnik łazienkowy w stylu retro wygląda super ale podobnie jak przy grzejnikach pokojowych zastanów się czy w tak małym pomieszczeniu jak łazienka grzejnik nie będzie zbyt dominującym elementem wnętrza i czy jego powierzchnia ogrzeje całą powierzchnię łazienki, w której powinno być wyjątkowo ciepło i komfortowo.

Grzejnik dekoracyjny tradycyjny nie w stylu retro możemy zastąpić grzejnikiem złotym. Kolor złoty wprowadza nasze wnętrze w styl retro i uwydatnia unikatowość pokoju. Grzejnik złoty jest zdecydowanie łatwiej dostępny niż grzejniki w stylu retro oraz dwu a nawet trzykrotnie tańszy niż designerski kaloryfer retro .

Przed decyzją zakupową skonsultuj się z dekoratorami wnętrz oraz z osobami technicznymi aby dobrali odpowiedni rozmiar aby ogrzać całą powierzchnię

Previous Odmień swój ogród na wiosnę!
Next Gdzie na kolonie dla dzieci ? Morze, góry czy Mazury?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Kupno mieszkania w Warszawie, czyli krok po kroku do własnego M

Warszawskie nieruchomości cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nic w tym dziwnego. Stolica uznawana jest za bardzo atrakcyjne miejsce do życia. Sprzyja rozwijaniu kariery, życia towarzyskiego, zapewnia wiele rozrywek. Chcesz w niej

Wiadomości 0 Comments

KRYMINALNI ZNALEŹLI KRYJÓWKĘ POD PODŁOGĄ, A W NIEJ POSZUKIWANEGO

Kryminalni z Targówka podczas przeszukania mieszkania znaleźli w kryjówce pod podłogą Krzysztofa K. Za 25-latkiem sąd rejonowy na Pradze Północ wydał list gończy w celu odbycia kary 60 dni pozbawienia

Wiadomości 0 Comments

Wrastające Paznokcie: Skuteczne Leczenie w Warszawie

Wrastające paznokcie, nazywane również onicocryptosis, to powszechny problem dotykający wiele osób, często wywołujący ból, obrzęk i inne nieprzyjemne dolegliwości. W Warszawie, jak i w innych miastach, istnieje wiele profesjonalnych klinik

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź