Łazienka w stylu retro

Łazienka w stylu retro

Czy u ciebie w domu czy mieszkaniu też były ciężkie żeliwne grzejniki pokojowe? A może nadal są! Jeśli będziesz je wymieniać zapytaj czy nie chce ktoś ich od Ciebie odkupić.

Każdy styl ma swoje pięć minut i istnieje również teoria, że moda wraca co pięć lat. Coś  w tym jest również w dekorowaniu wnętrz. Ostatnio katalogi dekoracyjne i inspiracje dekoratorskie oblegane są przez styl vintage. Czy odważyłbyś się zamontować grzejnik dekoracyjny w starym stylu bez obawy, że znudzi Ci się ten styl a moda przeminie.

Musisz dobrze przemyśleć czy grzejnik pokojowy w stylu retro będzie zawsze tym na co chcesz patrzeć przez najbliższe kilka lat. Pamiętaj, że grzejnik to dość spory element dekoracyjny i inwestycja na minimum kilka lat więc przed tak odważną decyzją pomyśl czy styl retro nie chcesz wypełnić czymś mniej ingerującego w ściany i w hydraulikę oraz budżet.

Grzejniki dekoracyjne w stylu retro są piękne i przenoszą nas w świat lat 90 ale jak to bywa z modnymi elementami dekoracji mają dość sporą cenę. Przeglądając katalogi natknęliśmy się na ofertę grzejników dekoracyjnych w starym stylu i ceny był bardzo wygórowane a grzejnik stosunkowo mały więc może istnieć obawa, że słabo ogrzeje pomieszczenie.

Grzejnik łazienkowy w stylu retro wygląda super ale podobnie jak przy grzejnikach pokojowych zastanów się czy w tak małym pomieszczeniu jak łazienka grzejnik nie będzie zbyt dominującym elementem wnętrza i czy jego powierzchnia ogrzeje całą powierzchnię łazienki, w której powinno być wyjątkowo ciepło i komfortowo.

Grzejnik dekoracyjny tradycyjny nie w stylu retro możemy zastąpić grzejnikiem złotym. Kolor złoty wprowadza nasze wnętrze w styl retro i uwydatnia unikatowość pokoju. Grzejnik złoty jest zdecydowanie łatwiej dostępny niż grzejniki w stylu retro oraz dwu a nawet trzykrotnie tańszy niż designerski kaloryfer retro .

Przed decyzją zakupową skonsultuj się z dekoratorami wnętrz oraz z osobami technicznymi aby dobrali odpowiedni rozmiar aby ogrzać całą powierzchnię

Previous Odmień swój ogród na wiosnę!
Next Gdzie na kolonie dla dzieci ? Morze, góry czy Mazury?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Oto 4 sposoby na radzenie sobie z zakwasami

DOMS, znany również jako „zakwasy”, to coś, co znają wszyscy. Jestem pewien, że każdy z nas odczuwał je w pewnym momencie. Zakwasy nie są spowodowane nadmiernym nagromadzeniem kwasu mlekowego. Ta

Wiadomości 0 Comments

Najmodniejsze plecaki do szkoły i ich rodzaje

Plecak to coś więcej niż tylko szkolne akcesorium. To także modny dodatek. Zapoznaj się z wyborem najbardziej stylowych i praktycznych plecaków i kup coś dla siebie! Wrzesień już za nami,

Wiadomości 0 Comments

FUNKCJONARIUSZE Z „PATROLU SZKOLNEGO” PROWADZILI ZAJĘCIA O ODPOWIEDZIALNOŚCI PRAWNEJ NIELETNICH

Policjantka ze strażnikiem miejskim wzięli udział w cyklu zajęć z uczniami Zespołu Szkół nr 1 w Mińsku Mazowieckim na temat odpowiedzialności prawnej nieletnich. Policjantka prowadząca wykłady wyjaśniała uczniom podstawowe pojęcia

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź