GDYBY NIE ZDECYDOWANA REAKCJA POLICJANTÓW – MOGŁOBY DOJŚĆ DO TRAGEDII

GDYBY NIE ZDECYDOWANA REAKCJA POLICJANTÓW – MOGŁOBY DOJŚĆ DO TRAGEDII

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego po wejściu do jednego z mieszkań w centrum miasta zastali kobietę i mężczyznę leżących na podłodze. Okazało się, że małżeństwo było w tym stanie od co najmniej 5 dni. Policjanci udzielili parze natychmiast pomocy przedmedycznej. Wycieńczeni i odwodnieni 80-latkowie zostali odwiezieni do szpitala przez wezwaną na miejsce załogę pogotowia ratunkowego.

O pomoc i interwencję policjanci zostali poproszeni przez rodzinę starszego małżeństwa mieszkającego w jednym z wieżowców  w centrum miasta. Bliscy byli zaniepokojeni faktem, że para nie odbiera od nich telefonów.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego udali się natychmiast pod wskazany adres. Nikt jednak nie reagował na pukanie do drzwi. Biorąc pod uwagę fakt, że mieszkanie znajdowało się na 15 piętrze ,nie można było zajrzeć czy też wejść do mieszkania przez okno.

Policjanci poprosili więc o pomoc straż pożarną, która przy użyciu specjalistycznego sprzętu szybko i sprawnie otworzyła drzwi.

Po wejściu do mieszkania w dwóch różnych pokojach policjanci znaleźli leżących na podłodze kobietę i mężczyznę. Okazało się,  że małżeństwo było w tym stanie od co najmniej 5 dni. Funkcjonariusze udzielili parze pomocy przedmedycznej i wezwali pogotowie ratunkowe. Wycieńczonych i odwodnionych 80-latków odwieziono do szpitala.

Previous W LODÓWCE MIAŁ 0,5 KG MARIHUANY, A W POKOJU UPRAWIAŁ KONOPIE
Next NARUSZYŁ NIETYKALNOŚĆ POLICJANTA I POSIADAŁ PRAWIE KILOGRAM AMFETAMINY

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

KOMENDANCI Z WIZYTĄ U RANNEGO POLICJANTA

Komendant Stołeczny Policji mł. insp. dr Rafał Kubicki wraz z zastępcą podinsp. Andrzejem Krajewskim odwiedzili w szpitalu policjanta, który odniósł obrażenia podczas policyjnych działań skierowanych przeciwko złodziejom samochodów. Obaj życzyli

Wiadomości 0 Comments

PRZEKAŻ NAJCENNIEJSZY DAR

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji organizuje ogólnokrajową zbiórkę krwi ” Spokrewnieni służbą”. Krew może oddać każdy policjant i pracownik cywilny. W ramach akcji 09.03.2017r. Klub HDK PCK przy Komendzie Stołecznej

Wiadomości 0 Comments

Co zrobić z PIT 11, który dostałem?

Formularz PIT 11 wypełniają pracodawcy zatrudniający pracowników na umowę o pracę, umowę zlecenie i umowę o dzieło oraz inni płatnicy PIT wymienieni w ustawie. Mają oni obowiązek (wynikający z art.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź