GDYBY NIE ZDECYDOWANA REAKCJA POLICJANTÓW – MOGŁOBY DOJŚĆ DO TRAGEDII

GDYBY NIE ZDECYDOWANA REAKCJA POLICJANTÓW – MOGŁOBY DOJŚĆ DO TRAGEDII

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego po wejściu do jednego z mieszkań w centrum miasta zastali kobietę i mężczyznę leżących na podłodze. Okazało się, że małżeństwo było w tym stanie od co najmniej 5 dni. Policjanci udzielili parze natychmiast pomocy przedmedycznej. Wycieńczeni i odwodnieni 80-latkowie zostali odwiezieni do szpitala przez wezwaną na miejsce załogę pogotowia ratunkowego.

O pomoc i interwencję policjanci zostali poproszeni przez rodzinę starszego małżeństwa mieszkającego w jednym z wieżowców  w centrum miasta. Bliscy byli zaniepokojeni faktem, że para nie odbiera od nich telefonów.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego udali się natychmiast pod wskazany adres. Nikt jednak nie reagował na pukanie do drzwi. Biorąc pod uwagę fakt, że mieszkanie znajdowało się na 15 piętrze ,nie można było zajrzeć czy też wejść do mieszkania przez okno.

Policjanci poprosili więc o pomoc straż pożarną, która przy użyciu specjalistycznego sprzętu szybko i sprawnie otworzyła drzwi.

Po wejściu do mieszkania w dwóch różnych pokojach policjanci znaleźli leżących na podłodze kobietę i mężczyznę. Okazało się,  że małżeństwo było w tym stanie od co najmniej 5 dni. Funkcjonariusze udzielili parze pomocy przedmedycznej i wezwali pogotowie ratunkowe. Wycieńczonych i odwodnionych 80-latków odwieziono do szpitala.

Previous W LODÓWCE MIAŁ 0,5 KG MARIHUANY, A W POKOJU UPRAWIAŁ KONOPIE
Next NARUSZYŁ NIETYKALNOŚĆ POLICJANTA I POSIADAŁ PRAWIE KILOGRAM AMFETAMINY

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Warszawski Służewiec przekształca się z dzielnicy biurowej w mieszkalną

Warszawski Służewiec to już nie tylko zagłębie biurowców. Powstaje tu coraz więcej budynków mieszkalnych. Dzielnica biurowa może się stać dobrym miejscem do życia, jak pokazują przykłady z Amsterdamu, Barcelony czy Londynu. Wymaga

Wiadomości 0 Comments

POMOC DLA JACKA

St. asp. Jacek Kurzeja jest funkcjonariuszem Biura Operacji Antyterrorystycznych Komendy Głównej Policji. Podczas służby był wielokrotnie odznaczany za swoją bohaterską i nienaganną postawę min. medalem zasłużony policjant, medalem za pełnienie

Wiadomości 1Comments

BYLIŚMY NA PIKNIKU RODZINNYM

Kolejny raz policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V uczestniczyli w pikniku osiedlowym. Piknik zorganizowany został na terenie Osiedla Piaski przy ulicy Kochanowskiego. Przedsięwzięcie to miało charakter imprezy sportowo-rekreacyjnej, podczas

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź