GDYBY NIE ZDECYDOWANA REAKCJA POLICJANTÓW – MOGŁOBY DOJŚĆ DO TRAGEDII

GDYBY NIE ZDECYDOWANA REAKCJA POLICJANTÓW – MOGŁOBY DOJŚĆ DO TRAGEDII

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego po wejściu do jednego z mieszkań w centrum miasta zastali kobietę i mężczyznę leżących na podłodze. Okazało się, że małżeństwo było w tym stanie od co najmniej 5 dni. Policjanci udzielili parze natychmiast pomocy przedmedycznej. Wycieńczeni i odwodnieni 80-latkowie zostali odwiezieni do szpitala przez wezwaną na miejsce załogę pogotowia ratunkowego.

O pomoc i interwencję policjanci zostali poproszeni przez rodzinę starszego małżeństwa mieszkającego w jednym z wieżowców  w centrum miasta. Bliscy byli zaniepokojeni faktem, że para nie odbiera od nich telefonów.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego udali się natychmiast pod wskazany adres. Nikt jednak nie reagował na pukanie do drzwi. Biorąc pod uwagę fakt, że mieszkanie znajdowało się na 15 piętrze ,nie można było zajrzeć czy też wejść do mieszkania przez okno.

Policjanci poprosili więc o pomoc straż pożarną, która przy użyciu specjalistycznego sprzętu szybko i sprawnie otworzyła drzwi.

Po wejściu do mieszkania w dwóch różnych pokojach policjanci znaleźli leżących na podłodze kobietę i mężczyznę. Okazało się,  że małżeństwo było w tym stanie od co najmniej 5 dni. Funkcjonariusze udzielili parze pomocy przedmedycznej i wezwali pogotowie ratunkowe. Wycieńczonych i odwodnionych 80-latków odwieziono do szpitala.

Previous W LODÓWCE MIAŁ 0,5 KG MARIHUANY, A W POKOJU UPRAWIAŁ KONOPIE
Next NARUSZYŁ NIETYKALNOŚĆ POLICJANTA I POSIADAŁ PRAWIE KILOGRAM AMFETAMINY

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

POSZUKUJEMY ZAGINIONEJ KATARZYNY BANASZEK

Policjanci z Komisariatu Policji w Tłuszczu poszukują 31-letniej Katarzyny Banaszek, która ostatni raz była widziana w dniu 14 kwietnia 2017r. około godziny 22:00 w Wołominie w rejonie „GALERII Wołomin”, gdzie

Wiadomości 0 Comments

3 maseczki, które poprawią kondycję twojej cery

Większość z nas codziennie wykonuje swoją ulubioną rutynę pielęgnacyjną. Robimy to, ponieważ chcemy utrzymać naszą cerę w idealnym stanie i przez długie lata cieszyć się jej dobrą kondycją. Zarówno rano,

Wiadomości 0 Comments

Oto 4 sposoby na radzenie sobie z zakwasami

DOMS, znany również jako „zakwasy”, to coś, co znają wszyscy. Jestem pewien, że każdy z nas odczuwał je w pewnym momencie. Zakwasy nie są spowodowane nadmiernym nagromadzeniem kwasu mlekowego. Ta

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź