W LODÓWCE MIAŁ 0,5 KG MARIHUANY, A W POKOJU UPRAWIAŁ KONOPIE

W LODÓWCE MIAŁ 0,5 KG MARIHUANY, A W POKOJU UPRAWIAŁ KONOPIE

Policjanci z Ochoty zatrzymali Rafała K. W mieszkaniu 34-latka funkcjonariusze zabezpieczyli 0,5 kg marihuany i kilka krzaków konopi indyjskich. Mężczyzna usłyszał już zarzuty za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i uprawę konopi indyjskich. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Ochoty ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie Ursusa może znajdować się plantacja konopi indyjskich. Policjanci postanowili to sprawdzić. Wczoraj kryminalni udali się pod wskazany adres. Podczas przeszukania pokoju ujawnili cztery doniczki z sadzonkami konopi indyjskich. Natomiast w kuchni, w lodówce znaleźli worek foliowy z 0,5 kg marihuany.

Rafał K. został zatrzymany i trafił do komisariatu w Ursusie. Śledczy przedstawili mu już dwa zarzuty za popełnione przestępstwa. Teraz może mu grozić kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Previous PRAWIE 2 KG MARIHUANY, ZATRZYMANY TRAFIŁ DO ARESZTU NA 3 MIESIĄCE
Next GDYBY NIE ZDECYDOWANA REAKCJA POLICJANTÓW - MOGŁOBY DOJŚĆ DO TRAGEDII

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZABEZPIECZYLI ZNACZNĄ ILOŚĆ NARKOTYKÓW

Policjanci z Ochoty zabezpieczyli prawie 230 gramów marihuany i 100 gramów amfetaminy. Funkcjonariusze zatrzymali do sprawy trzech mężczyzn i kobietę. Wobec Mariusza R. i Moniki W. prokurator zastosował policyjny dozór.

Warszawa na Sygnale 0 Comments

PODAWAŁ SIĘ ZA POLICJANTA, ŻĄDAŁ PIENIĘDZY

Śródmiejscy policjanci podjęli interwencję i zatrzymali wskazanego przez pokrzywdzonego 41-letniego Adama K. Mężczyzna zgodnie z tym, co mówił zawiadamiający, kilka tygodni temu miał podać się za policjanta i zażądać od

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ZAKOŃCZONO ŚLEDZTWO PRZECIWKO PODEJRZANYM O UDZIAŁ W LOKALNYM „NARKOBIZNESIE”

Po dwóch latach mozolnej pracy operacyjnej i śledczej prowadzonej przez mińskich policjantów oraz prokuratorów z Prokuratury Rejonowej w Mińsku Mazowieckim i Prokuratury Okręgowej w Siedlcach, zakończono sprawę dotyczącą przestępstw narkotykowych

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź