ATAKOWAŁ KOBIETY WRACAJĄCE W NOCY DO DOMU – ZOSTAŁ ARESZTOWANY

ATAKOWAŁ KOBIETY WRACAJĄCE W NOCY DO DOMU – ZOSTAŁ ARESZTOWANY

Ursynowscy policjanci w niespełna dwa dni ustalili 31-latka podejrzanego o napady na kobiety. Mężczyzna podejrzany jest o uszkodzenia ciała i zmuszanie do określonego zachowania przy użyciu siły i gróźb działając w warunkach recydywy oraz naruszenia nietykalności cielesnej. Cztery pokrzywdzone kobiety rozpoznały mężczyznę. Na wniosek policjantów i prokuratora mokotowski sąd zastosował wobec 31-latka areszt tymczasowy na okres 2 miesięcy. Może mu grozić nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

We wtorek około północy na jednej z ulic Ursynowa mężczyzna podbiegł do kobiety wracającej do domu. Próbował ją przewrócić i wciągnąć w ciemny zaułek. Kobiecie udało się obronić, a napastnik uciekł.

Niespełna 15 minut później na sąsiedniej ulicy zaatakował na klatce schodowej jednego z bloków kolejną kobietę. Szarpiąc, próbował wciągnąć ją do windy. Na krzyk kobiety wołającej o pomoc zareagowali dwaj mężczyźni, którzy ruszyli z pomocą. Przez jakiś czas gonili napastnika, który zdołał jednak dobiec do samochodu i odjechać w nieznanym kierunku.

Sprawą natychmiast zajęli się ursynowscy kryminalni. W rozmowach z pokrzywdzonymi kobietami ustalili rysopis mężczyzny i rozpoczęli jego poszukiwania. Informacja została przekazana do wszystkich patroli w rejonie zdarzeń.

Już po kilku godzinach kryminalni wiedzieli, jakim samochodem prawdopodobnie porusza się napastnik. Mężczyzna został zatrzymany na jeden z ulic Ursynowa. 31-latek nie przyznawał się do popełnionych przestępstw.

W trakcie dalszych czynności dochodzeniowo-śledczych  policjanci ustalili, że Sebastian S. może mieć związek z podobnymi atakami, do których doszło w maju na dwie inne kobiety.

Podczas okazania wszystkie zebrane przez kryminalnych informacje potwierdziły się – mężczyzna został rozpoznany przez pokrzywdzone kobiety.

Sebastian S. usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała i zmuszania do określonego zachowania przy użyciu siły i gróźb działając w warunkach recydywy oraz naruszenia nietykalności cielesnej. W sierpniu 2016 roku opuścił on więzienne mury, gdzie odbywał wyrok za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym.

Previous TERRORYSTA – SAMOBÓJCA WYSADZIŁ SIĘ W BUDYNKU ELEKTROWNI W KONSTANCINIE JEZIORNEJ
Next ZNASZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ZAKOŃCZONO ŚLEDZTWO PRZECIWKO PODEJRZANYM O UDZIAŁ W LOKALNYM „NARKOBIZNESIE”

Po dwóch latach mozolnej pracy operacyjnej i śledczej prowadzonej przez mińskich policjantów oraz prokuratorów z Prokuratury Rejonowej w Mińsku Mazowieckim i Prokuratury Okręgowej w Siedlcach, zakończono sprawę dotyczącą przestępstw narkotykowych

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ZABEZPIECZONO BLISKO 40 GRAMÓW MARIHUANY

Kryminalni z Mokotowa przechwycili narkotyki. W wyniku przeprowadzonych działań operacyjnych zatrzymano mężczyznę podejrzewanego o posiadanie środków odurzających. W miejscu zamieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie blisko 40 gramów marihuany, wagę elektroniczną, atrapę

Warszawa na Sygnale 0 Comments

PONAD 60 GRAMÓW KOKAINY W MIESZKANIU

Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu z Ochoty zatrzymali 40-latka, który odpowie za posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli w jego mieszkaniu ponad 60 gramów kokainy, 1 gram haszyszu, 9 szt.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź