ARESZTY ZA POBICIE ZE SKUTKIEM ŚMIERTELNYM

ARESZTY ZA POBICIE ZE SKUTKIEM ŚMIERTELNYM

Policjanci z Serocka wspólnie z kolegami Wydziału Kryminalnego legionowskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło kilka dni temu podczas spotkania prawdopodobnie zakrapianego alkoholem. Dwaj mężczyźni w wieku 28 i 36 lat usłyszeli w prokuraturze zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Sąd zastosował względem nich trzymiesięczny areszt.

Zdarzenie miało miejsce kilka dni temu. Policjanci z Serocka otrzymali zgłoszenie o pobitym mężczyźnie leżącym na klatce schodowej w jednym z bloków na terenie Jadwisina. Mundurowi natychmiast pojechali pod wskazany adres. Na miejscu okazało się, że mężczyzna już nie żyje. Zarówno mundurowi, jak i przybyli na miejsce kryminalni natychmiast zaczęli ustalać świadków oraz okoliczności w jakich doszło do zdarzenia.

Jak ustalili policjanci w jednym z lokali w budynku wielorodzinnym miała miejsce zakrapiana alkoholem impreza. Między uczestnikami doszło do sprzeczki, w yniku której Paweł K. i Tomasz. K dotkliwie pobili swojego znajomego. Policjanci natychmiast zatrzymali obu mężczyzn.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego przez śledczych 28-letni Tomasz K. i 36-letni Paweł K., zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Sąd zdecydował o ich trzymiesięcznym aresztowaniu. Mężczyznom za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous DWA MIESIĄCE ARESZTU ZA DWANAŚCIE CZYNÓW
Next ZLIKWIDOWALI PLANTACJĘ KONOPI INDYJSKICH

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ARESZT ZA KRADZIEŻ SAMOCHODU

Kryminalni z Bielan zatrzymali mężczyznę, który skradzionym pojazdem uciekał przed policjantami. Jarosław D. podczas pościgu uderzył w ogrodzenie posesji. Wobec 39-latka sąd zastosował tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Grozi

Warszawa na Sygnale 0 Comments

HANDLOWAŁ NIELEGALNYM ALKOHOLEM I PAPIEROSAMI

Prawie 750 sztuk papierosów oraz 13,5 litra alkoholu niewiadomego pochodzenia zabezpieczyli w jednym z północnopraskich mieszkań policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją. Jak się okazało, na

Warszawa na Sygnale 0 Comments

PONAD 60 GRAMÓW KOKAINY W MIESZKANIU

Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu z Ochoty zatrzymali 40-latka, który odpowie za posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli w jego mieszkaniu ponad 60 gramów kokainy, 1 gram haszyszu, 9 szt.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź