ZLIKWIDOWALI PLANTACJĘ KONOPI INDYJSKICH

ZLIKWIDOWALI PLANTACJĘ KONOPI INDYJSKICH

Mokotowscy kryminalni zatrzymali 36-latka podczas sprzedaży marihuany. Mężczyzna umówił się z odbiorcą towaru na jednej ze stacji paliw. Tam przekazał słoik z nielegalnym suszem z własnej plantacji i zainkasował 800 zł. Chwilę później uczestnicy transakcji byli już w rękach funkcjonariuszy, którzy w trakcie czynności zabezpieczyli około pół kilograma marihuany i ścieli 100 krzewów konopi indyjskiej z nielegalnej plantacji Rafała M. Mężczyzna odpowie za handel narkotykami. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Policjanci od jakiegoś czasu rozpracowywali Rafała M. podejrzewając, że mężczyzna może trudnić się hodowlą nielegalnych krzewów i handlem swojego towaru na terenie Warszawy.

Kryminalni wiedzieli, że w dniu zatrzymania 36-latek pojawi się na jednej ze stacji paliw przy ulicy Puławskiej w Warszawie, żeby sprzedać narkotyki. Na potwierdzenie długo nie trzeba było czekać.

Kilka minut przed godz. 17:00 Rafał M podjechał citroenem do zaparkowanego wcześniej renault. Kiedy mężczyźni kończyli transakcję zostali zatrzymani przez mokotowskich kryminalnych.

Funkcjonariusze zabezpieczyli 800 zł u sprzedawcy i ponad 200 gramów marihuany od kupującego. Badania narkotesterem potwierdziły, że przedmiotem wymiany były narkotyki.

W trakcie przeszukania w mieszkaniu 36-letniego mężczyzny policjanci ujawnili jeszcze ponad 200 gramów brunatnego suszu. Na jego działce w pobliżu Warszawy i na terenie rodzinnego gospodarstwa jego ojca w powiecie kozienickim kryminalni odkryli i zabezpieczyli 100 krzewów konopi indyjskich.

Nielegalne rośliny oraz gotowa do sprzedaży marihuana trafiły do depozytu, natomiast Rafał M. do policyjnej celi. 34-letni nabywca usłyszał zarzuty posiadania narkotyków za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Za handel narkotykami i uprawę konopi 36-latek może trafić do zakładu karnego nawet na 10 lat.

Previous ARESZTY ZA POBICIE ZE SKUTKIEM ŚMIERTELNYM
Next ZABEZPIECZONA KONTRABANDA WYRZUCONA Z POCIĄGU

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

POSZUKIWANY 5 LISTAMI GOŃCZYMI UKRYWAŁ SIĘ PRZEZ 6 LAT, NA KOLEJNE 8 TRAFIŁ DO ZAKŁADU KARNEGO

Kryminalni z zespołu ds. poszukiwań i identyfikacji osób na Pradze Północ zatrzymali 40-letniego mężczyznę poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Andrzej M. 6 lat temu opuścił zakład karny, udając się na ,,przepustkę”,

Warszawa na Sygnale 0 Comments

“JEŻDŻĄCE DZIUPLE” ZLIKWIDOWANE

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu pruszkowskiej komendy zatrzymali 36-letniego mieszkańca Pruszkowa oraz zabezpieczyli części samochodowe pochodzące z trzech kradzionych aut. Za paserstwo mężczyźnie może grozić kara do 5

Warszawa na Sygnale 0 Comments

700 PACZEK NIELEGLANYCH PAPIEROSÓW

Prawie 700 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej zabezpieczyli w bagażniku toyoty policjanci wydziału patrolowo-interwencyjnego. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli samochód, którym kierował znany im z wcześniejszych interwencji 32-letni Konrad

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź