ZLIKWIDOWALI PLANTACJĘ KONOPI INDYJSKICH

ZLIKWIDOWALI PLANTACJĘ KONOPI INDYJSKICH

Mokotowscy kryminalni zatrzymali 36-latka podczas sprzedaży marihuany. Mężczyzna umówił się z odbiorcą towaru na jednej ze stacji paliw. Tam przekazał słoik z nielegalnym suszem z własnej plantacji i zainkasował 800 zł. Chwilę później uczestnicy transakcji byli już w rękach funkcjonariuszy, którzy w trakcie czynności zabezpieczyli około pół kilograma marihuany i ścieli 100 krzewów konopi indyjskiej z nielegalnej plantacji Rafała M. Mężczyzna odpowie za handel narkotykami. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Policjanci od jakiegoś czasu rozpracowywali Rafała M. podejrzewając, że mężczyzna może trudnić się hodowlą nielegalnych krzewów i handlem swojego towaru na terenie Warszawy.

Kryminalni wiedzieli, że w dniu zatrzymania 36-latek pojawi się na jednej ze stacji paliw przy ulicy Puławskiej w Warszawie, żeby sprzedać narkotyki. Na potwierdzenie długo nie trzeba było czekać.

Kilka minut przed godz. 17:00 Rafał M podjechał citroenem do zaparkowanego wcześniej renault. Kiedy mężczyźni kończyli transakcję zostali zatrzymani przez mokotowskich kryminalnych.

Funkcjonariusze zabezpieczyli 800 zł u sprzedawcy i ponad 200 gramów marihuany od kupującego. Badania narkotesterem potwierdziły, że przedmiotem wymiany były narkotyki.

W trakcie przeszukania w mieszkaniu 36-letniego mężczyzny policjanci ujawnili jeszcze ponad 200 gramów brunatnego suszu. Na jego działce w pobliżu Warszawy i na terenie rodzinnego gospodarstwa jego ojca w powiecie kozienickim kryminalni odkryli i zabezpieczyli 100 krzewów konopi indyjskich.

Nielegalne rośliny oraz gotowa do sprzedaży marihuana trafiły do depozytu, natomiast Rafał M. do policyjnej celi. 34-letni nabywca usłyszał zarzuty posiadania narkotyków za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Za handel narkotykami i uprawę konopi 36-latek może trafić do zakładu karnego nawet na 10 lat.

Previous ARESZTY ZA POBICIE ZE SKUTKIEM ŚMIERTELNYM
Next ZABEZPIECZONA KONTRABANDA WYRZUCONA Z POCIĄGU

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ROZBITA GRUPA, KTÓRA WPROWADZIŁA DO OBROTU ZNACZNE ILOŚCI NARKOTYKÓW

Sześć osób zatrzymanych oraz zabezpieczona amfetamina, kokaina i heroina to wynik ostatnich działań stołecznych policjantów z wydziału do walki z przestępczością narkotykową. Funkcjonariusze rozbili kolejną grupę podejrzaną o wprowadzanie do

Warszawa na Sygnale 0 Comments

DZIELNICOWY ZATRZYMAŁ, SĄD ARESZTOWAŁ 23-LATKA ZA ZNĘCANIE SIĘ NAD BABCIĄ

Dwukrotnie usłyszał zarzuty znęcania się nad swoją 76-letnią babcią. Tym samym materiały sprawy z aktem oskarżenia 23-letniego Mateusza Z. trafiły do sądu. To jednak nadal nie ostudziło zapędów młodego mężczyzny

Warszawa na Sygnale 0 Comments

MIAŁ PRZY SOBIE PRAWIE 40 GRAMÓW SUSZU

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 21-letniego Patryka P., który posiadał marihuanę. Mężczyzna trafił do komendy przy ulicy Żeromskiego, a prawie 40 gramów marihuany zostało zabezpieczone. Za posiadanie środków odurzających grozi

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź