PRZYCHODZIŁA „PO GODZINACH” I PODBIERAŁA PIENIĄDZE Z KASETKI

PRZYCHODZIŁA „PO GODZINACH” I PODBIERAŁA PIENIĄDZE Z KASETKI

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zatrzymali kobietę podejrzaną o kradzież z włamaniem. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 31-latka po skończonej już pracy, wracała do firmy i zabierała gotówkę z kasetki. Kiedy pracodawca zorientował się, że giną pieniądze, zamontował kamerę. Za ten czyn Katarzynie M. grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w jednej z firm, w której zatrudniona była 31-latka. Właściciel  zorientował się, że od pewnego czasu z kasetki giną drobne kwoty pieniędzy. Postanowił więc zamontować kamerę, która miała przyłapać sprawcę kradzieży na gorącym uczynku przestępstwa.

Po zakończonej pracy wieczorem do firmy przyszła Katarzyna M. Kobieta zmyśloną historią przekonała pracowników ochrony, aby wpuścili ją do budynku. Wiedząc, gdzie są klucze, 31-latka otworzyła kasetkę, wyjęła z niej gotówkę, odłożyła klucze na miejsce, po czym wyszła z budynku. Kobieta nie wiedziała jednak o ukrytej kamerze.

Po złożonym przez pokrzywdzonego zawiadomieniu, śródmiejscy policjanci zatrzymali Katarzynę M. Z przekazanej policjantom informacji  wynika, że z kasetki zginęło w sumie 800 złotych.

31-latka usłyszała zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznała. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous ROBIŁ ZWROTY NA BUTELKACH, USŁYSZAŁ 54 ZARZUTY OSZUSTWA
Next PRAWIE 2 KG MARIHUANY, ZATRZYMANY TRAFIŁ DO ARESZTU NA 3 MIESIĄCE

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI Z MIŃSKIEJ DROGÓWKI ZABEZPIECZYLI 200 TYSIĘCY SZTUK PAPIEROSÓW BEZ AKCYZY

Policjanci z mińskiej drogówki podczas kontroli opla znaleźli i zabezpieczyli 200 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Właścicielem „nielegalnej kontrabandy” okazał się kierowca auta, którym był 32-letni mieszkaniec

Warszawa na Sygnale 0 Comments

PODEJRZANY O POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI AMFETAMINY

Kryminalni z Pragi Północ dzięki informacji operacyjnej, jaką po raz kolejny w ostatnim czasie pozyskali, zatrzymali mężczyznę, który ukrywał w swoim mieszkaniu ponad 97 gramów amfetaminy i marihuanę. W prokuraturze

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ARESZT ZA PRZEMYT ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW

Policjanci z wydziału terroru kryminalnego i zabójstw KSP zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za przemyt znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli do sprawy prawie 0,5 kilograma środków odurzających, które trafiły na

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź