PRZYCHODZIŁA „PO GODZINACH” I PODBIERAŁA PIENIĄDZE Z KASETKI

PRZYCHODZIŁA „PO GODZINACH” I PODBIERAŁA PIENIĄDZE Z KASETKI

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zatrzymali kobietę podejrzaną o kradzież z włamaniem. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 31-latka po skończonej już pracy, wracała do firmy i zabierała gotówkę z kasetki. Kiedy pracodawca zorientował się, że giną pieniądze, zamontował kamerę. Za ten czyn Katarzynie M. grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w jednej z firm, w której zatrudniona była 31-latka. Właściciel  zorientował się, że od pewnego czasu z kasetki giną drobne kwoty pieniędzy. Postanowił więc zamontować kamerę, która miała przyłapać sprawcę kradzieży na gorącym uczynku przestępstwa.

Po zakończonej pracy wieczorem do firmy przyszła Katarzyna M. Kobieta zmyśloną historią przekonała pracowników ochrony, aby wpuścili ją do budynku. Wiedząc, gdzie są klucze, 31-latka otworzyła kasetkę, wyjęła z niej gotówkę, odłożyła klucze na miejsce, po czym wyszła z budynku. Kobieta nie wiedziała jednak o ukrytej kamerze.

Po złożonym przez pokrzywdzonego zawiadomieniu, śródmiejscy policjanci zatrzymali Katarzynę M. Z przekazanej policjantom informacji  wynika, że z kasetki zginęło w sumie 800 złotych.

31-latka usłyszała zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznała. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous ROBIŁ ZWROTY NA BUTELKACH, USŁYSZAŁ 54 ZARZUTY OSZUSTWA
Next PRAWIE 2 KG MARIHUANY, ZATRZYMANY TRAFIŁ DO ARESZTU NA 3 MIESIĄCE

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANY PODCZAS PRÓBY WYŁUDZENIA PIENIĘDZY METODĄ NA ,,FUNKCJONARIUSZA CBŚP”

Dzięki natychmiastowej interwencji funkcjonariuszy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z Pragi Północ do policyjnej celi trafił Kamil C. 20-latek jest podejrzany o to, że podając się za

Warszawa na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZLIKWIDOWALI LINIĘ PRODUKCYJNĄ MEFEDRONU

Stołeczni policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową zatrzymali kolejne osoby trudniące się nielegalną produkcją narkotyków. W zlikwidowanym na terenie Ostrowi Mazowieckiej laboratorium wytwarzany był mefedron. Trzech 23-latków usłyszało

Warszawa na Sygnale 0 Comments

KOLEJNE 2 OSOBY ZATRZYMANE W SPRAWIE PRZESTĘPSTW KORUPCYJNYCH

Policjanci stołecznego wydziału do walki z korupcją zatrzymali kolejne 2 osoby, którym w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie zostały przedstawione zarzuty związane z popełnieniem przestępstw korupcyjnych. Jedna z nich została na

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź