PIJANY KIEROWCA SPOWODOWAŁ KOLIZJĘ I UCIEKŁ

PIJANY KIEROWCA SPOWODOWAŁ KOLIZJĘ I UCIEKŁ

Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu i spowodowanie kolizji odpowie 56-letni kierowca mazdy. Mężczyzna, mając prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie, spowodował kolizję i odjechał z miejsca zdarzenia. Stołeczni policjanci potrzebowali tylko kilku minut, aby go zatrzymać.

Do zdarzenia doszło kilka minut przed  17.00 na ulicy Al. Jerozolimskie. Kierowca mazdy stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w tył jadącego przed nim auta, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia.

Policjanci ze stołecznej drogówki, którzy przyjechali na miejsce natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Dosłownie kilka minut później zatrzymali 56-letniego kierowcę mazdy i przewieźli go do komisariatu przy ul. 17 go Stycznia. Okazało się, że Henryk F. jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. W trakcie dalszych sprawdzeń wyszło na jaw, że mężczyzna nie ma prawa jazdy ponieważ zostały mu wcześniej zatrzymane za jazdę pod wpływem alkoholu.

Dzisiaj śledczy przedstawią 56-latkowi zarzut kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu w warunkach recydywy. Nie uniknie również odpowiedzialności za popełnione wykroczenie.

Previous POLICJANCI ZABEZPIECZYLI ZNACZNĄ ILOŚĆ OSTREJ AMUNICJI
Next Kolej na trasie Warszawa–Poznań jest już szybka

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

PONAD 100 GRAMÓW NARKOTYKÓW W MIESZKANIU

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z Ochoty zatrzymali 37-letnią kobietę, która odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli w jej pokoju 220 porcji amfetaminy, 12 porcji marihuany oraz wagę elektroniczną.

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ZLIKWIDOWANA DZIUPLA SAMOCHODOWA, TYMCZASOWY ARESZT DLA „PASERA”

Mińscy kryminalni specjalizujący się w ujawnianiu i zwalczaniu przestępczości samochodowej namierzyli i zlikwidowali wspólnie z policjantami z Halinowa samochodową dziuplę w gminie Dębe Wielkie. Policjantów w działaniach wspomagali biegli z

Warszawa na Sygnale 0 Comments

MOGLI WPROWADZIĆ NA RYNEK NARKOTYKI O WARTOŚCI PONAD 30 MLN ZŁOTYCH

Co najmniej 700 kilogramów marihuany, amfetaminy, haszyszu i kokainy o czarnorynkowej wartości ponad 30 mln. złotych wprowadzili do obrotu mężczyźni zatrzymani przez policjantów ze stołecznego wydziału do walki z przestępczością

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź