Dlaczego mieszkanie w Ursusie jest atrakcyjne dla rodzin z dziećmi?

Dlaczego mieszkanie w Ursusie jest atrakcyjne dla rodzin z dziećmi?

Dawniej oddzielna miejscowość a dzisiaj jedna ze spokojniejszych dzielnic Warszawy. To jedna z przyczyn, dla których mieszkanie w Ursusie staje się coraz bardziej atrakcyjne. Oczywiście to niejedyna kwestia, która przyciąga tu rodziny z dziećmi. Poznaj więcej korzyści!

 1. Mieszkanie w Ursusie a cena nieruchomości
 2. Zalety dzielnicy Ursus dla rodzin z dziećmi
 3. Jak kupić zadbane dwupokojowe mieszkanie własnościowe na Ursusie?
 4. Wybierz swoją nieruchomość mieszkanie lub apartament!

Ursus to niegdyś tereny fabryki ciągników i pozostałych maszyn rolniczych. Dzisiaj to tętniąca życiem i jednocześnie spokojna dzielnica zachęcająca do zamieszkania.

Mieszkanie w Ursusie a cena nieruchomości

Zacznijmy od cen nieruchomości na warszawskim Ursusie. Analizując statystyki widać, że średnia cena mieszkania na Ursusie liczona za m2 jest jedną z najtańszych spośród wszystkich dzielnic. Ceny mieszkań rozpoczynają się od ok. 400 000 zł, gdy mówimy o kawalerkach wielkości 25-28 m2. Daje to w przeliczeniu ok. 16 000 zł za każdy metr kwadratowy. W tym obszarze Warszawy możesz spotkać nowe mieszkania, ale też te z rynku wtórnego. Wobec wyśrubowanych cen w takich dzielnicach jak Śródmieście, Żoliborz czy Wilanów Warszawa Ursus jest naprawdę bardzo atrakcyjnym wyborem. Cena za kilkupokojowe mieszkanie to jednak nie wszystko, co przyciąga inwestorów.

Zalety dzielnicy Ursus dla rodzin z dziećmi

Warszawa Ursus znana jest wysokiego tempa rozwoju, a tereny zielone i atrakcje dla rodzin z dziećmi przejmują miejsca dawnych przemysłowych obszarów dzielnicy. Poznaj, dlaczego jeszcze 2 lub 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursusie może to być atrakcyjną opcją dla Ciebie:

 • Spokojna okolica. Jeśli chcesz zapewnić swojej rodzinie mieszkanie z dala od zgiełku miasta Warszawa Ursus stanowi świetną propozycję.
 • Tereny zielone. Warszawa Ursus ul. Wojciechowskiego, Spisaka a może Dzieci Warszawy? To właśnie w tych miejscach zlokalizowano atrakcyjne tereny zielone dla całej rodziny.
 • Bezpieczeństwo. Dzielnica Warszawa Ursus daje Ci świadomość, że Twoje nowe mieszkanie znajduje się w bezpiecznej okolicy.
 • Infrastruktura edukacyjna. Oprócz tego, że wybierasz mieszkanie dwupokojowe lub większe, Twoje dzieci mają blisko do szkoły – bez względu na swój wiek.

Aktualna oferta biur nieruchomości i atrakcyjne lokalizacje znajdziesz tutaj: https://allegro.pl/kategoria/warszawa-ursus-116627.

Jak kupić zadbane dwupokojowe mieszkanie własnościowe na Ursusie?

Jeśli celujesz w urocze dwupokojowe mieszkanie, masz do dyspozycji nowe lokale lub te z rynku wtórnego. Funkcjonalne mieszkanie zapewni Ci odpoczynek po pracy, zwłaszcza że okolica zalicza się do spokojnych. Bez względu na rynek możesz wybrać mieszkania dwupokojowe lub trzypokojowe oraz kawalerki. Ursus połączony jest z centrum Warszawy komunikacją miejską i prywatną, która zapewni bezpośrednią podróż do wybranej lokalizacji.

Gdy bierzesz pod uwagę kilku pokojowe mieszkanie w dzielnicy Warszawa Ursus, pamiętaj również o potencjale inwestycyjnym. To nadal dynamicznie rozwijająca się lokalizacja, co przekłada się na wzrost zainteresowania po stronie inwestorów. Mieszkanie na Starym Ursusie lub w innej części dzielnicy może stanowić świetny kapitał inwestycyjny w przyszłości. Dlatego nie zwlekaj, skoro pojawiło się ogłoszenie, które zwróciło Twoją uwagę. Teraz możesz mieszkać w nim razem z rodziną, a w przyszłości podjąć decyzję o sprzedaży, co może przynieść spore zyski finansowe.

Wybierz swoją nieruchomość mieszkanie lub apartament!

Przegląd rynku mieszkań w Warszawie pokazuje jednoznacznie, że dzielnica Ursus należy do jednych z atrakcyjniejszych pod względem kosztów i komfortu życia. Jeśli wybierzesz mieszkanie właśnie w tej części miasta, możesz liczyć na:

 • niższą stawkę za m2;
 • spokojną okolicę z terenami zielonymi;
 • infrastrukturę edukacyjną;
 • połączenia z centrum Warszawy.

Masz już na celowniku mieszkania trzypokojowe a może nieco mniejsze propozycje w dzielnicy Warszawa Ursus? Zerknij na dostępne wyżej ogłoszenia nieruchomości i skorzystaj już teraz!

Artykuł sponsorowany

Previous Naturalne metody wspierania procesu rehabilitacji

Może to Ci się spodoba

Nieruchomości 0 Comments

Czy warto inwestować w nieruchomości luksusowe w Warszawie?

Warszawa, jako stolica Polski i największe miasto w kraju, przyciąga wiele form inwestycji, w tym inwestycje w nieruchomości. Wśród wielu typów nieruchomości, które przyciągają inwestorów, nieruchomości luksusowe zdecydowanie wyróżniają się.

Nieruchomości 0 Comments

Dzielnice Warszawy w ujęciu nieruchomości

Warszawa, stolica Polski, przez lata przechodziła wiele zmian. Dynamiczny rozwój miasta przekłada się także na rynek nieruchomości. Zrozumienie charakteru poszczególnych dzielnic oraz ich potencjału inwestycyjnego to klucz do trafnej decyzji

Nieruchomości 0 Comments

Inteligentne domy w Warszawie. Nowoczesne technologie usprawniające życie mieszkańców stolicy

Inteligentne domy to budynki lub mieszkania, które wykorzystują zaawansowane technologie i automatykę, aby usprawnić życie mieszkańców oraz zwiększyć efektywność i bezpieczeństwo. Automatyka domowa pozwala na zdalne sterowanie różnymi sfera domu,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź