ZGINĄŁ 22- LATEK, KIEROWCA PODEJRZEWANY O SPOWODOWANIE WYPADKU MÓGŁ BYĆ POD WPŁYWEM NARKOTYKÓW
Policjanci zatrzymali kierowcę podejrzewanego o spowodowanie wypadku w którym zginął 22- latek, w chwili zdarzenia prowadzący pojazd najprawdopodobniej był pod wpływem narkotyków. Świadczy o tym znaleziona przy nim amfetamina, jak i wykonane badanie krwi na obecność środków odurzających. Sprawa została już przekazana piaseczyńskiej prokuraturze.
Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę na drodze krajowej numer 50 w pobliżu Góry Kalwarii. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący fiatem 31 letni mężczyzna wyprzedzając samochód ciężarowy doprowadził do czołowego zderzenia z oplem. Za kierownicą prawidłowo jadącego opla znajdował się 22- letni obywatel Ukrainy. Po zderzeniu fiat uderzył jeszcze w inne samochody. Łącznie w zdarzeniu udział brało pięć pojazdów.
Niestety dla 22- latka nie było już ratunku. W wyniku odniesionych obrażeń młody obywatel Ukrainy zmarł. Natomiast podejrzewany o spowodowanie tego wypadku 31- latek został przewieziony do szpitala.
Podczas czynności służbowych policjanci zabezpieczyli amfetaminę, która znajdowała się w jego ubraniu. Zlecone zostało także badanie krwi na obecność środków odurzających, które potwierdziło, że w chwili wypadku mężczyzna prowadził samochód będąc pod ich wpływem. Mężczyzna został zatrzymany.
Sprawa prowadzona jest pod nadzorem piaseczyńskiej prokuratury.
Policjanci ponownie apelują do wszystkich kierowców, a także innych osób, które wiedzą że osoba, która chce wsiąść za kierownicę samochodu jest pod wpływem alkoholu lub środków odurzających o ciążącej na nich odpowiedzialności
Może to Ci się spodoba
KOLEJNA KRADZIEŻ ULI I PSZCZÓŁ W OKOLICACH WARSZAWY- APEL O POMOC W UJĘCIU SPRAWCÓW!
Najprawdopodobniej około północy z niedzieli na poniedziałek w miejscowości Dobiesz w gminie Góra Kalwaria doszło do kradzieży dwóch niebieskich styrodurowych uli wraz z pszczołami. To nie pierwsza taka kradzież uli
PRÓBOWAŁ WYŁUDZIĆ 100 000 ZŁOTYCH
Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z komendy stołecznej zatrzymali 27-letniego Pawła S., który w jednym z banków na Ochocie próbował wyłudzić kredyt w wysokości 104 000 złotych. Dodatkowo okazało
MATKA Z CÓRKĄ USŁYSZAŁY CZTERY ZARZUTY OSZUSTWA
Policjanci z wolskiej komendy przedstawili zarzuty karne matce i córce, które są podejrzane o popełnienie czterech przestępstw dotyczących oszustwa. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że przestępstwo polegało na wprowadzeniu w błąd
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!