ZNASZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?
Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży elektronarzędzi i sprzętu AGD. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.
Do zdarzenia doszło 23 kwietnia tego roku przy ulicy Smolnej 11. Nieznany dotąd sprawca z remontowanego mieszkania ukradł szlifierkę oraz odkurzacz o łącznej wartości ok. 5000 złotych.
Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa.
Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.
Informacje powołując się na sprawę KRP-PM-I-894/17 można przekazać dzwoniąc na numer 22/60 383 92, 22/60 361 55 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl
Może to Ci się spodoba
OBSERWOWAŁ SWOJĄ OFIARĘ W TRAMWAJU
W ręce policjantów z Pragi Północ wpadł mężczyzna podejrzany o kradzież telefonu. Z ustaleń jakie posiadali funkcjonariusze wynikało, że sprawca obserwował swoją ofiarę w tramwaju. W momencie, kiedy tramwaj zatrzymał
POSIADAŁ NARKOTYKI, TERAZ ZA TO ODPOWIE
Policjanci z zespołu wywiadowczego z Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli w paczce po papierosach marihuanę. Narkotyk zabezpieczyli, a 24-letni Marcin K. trafił do policyjnej
MARIHUANA ZABEZPIECZONA W MIESZKANIU
Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu z Ochoty zatrzymali 17-latka, który odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli w jego mieszkaniu blisko 110 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał już