Zamontuj problem swojego wymiaru – Konstrukcje DR Construct

Zamontuj problem swojego wymiaru – Konstrukcje DR Construct

Komórki lokatorskie są idealnym rozwiązaniem do przechowywania rzeczy, na których nie chcemy się skupiać co dzień. Nie są one zajmują zbyt dużo miejsca, jednak mogą posłużyć jako przestrzeń magazynową i pomieszczenie dla rowerów, narzędzi czy innych przedmiotów. Producent DR Construct oferuje wysokiej jakości konstrukcje – komórki lokatorskie, które można łatwo i szybko zamontować w wyznaczonej przestrzeni.

DR Construct oferuje dwie opcje konstrukcji – obydwie mają instalację ścianek ażurowych, które są wytrzymałe i estetyczne. W zależności od potrzeb i możliwości przestrzennych każdy klient może dopasować odpowiedni wymiar komórek.

Pomysłowe wykorzystanie komórek lokatorskich

Wyobraź sobie, że codzienna przestrzeń Twojego życia jest uporządkowana lepiej niż dotychczas! Użycie komórek lokatorskich zapewnia wygospodarowanie dodatkowej powierzchni magazynowej. Możliwe jest między innymi bezpieczne przechowywanie:

  • Sezonowych przedmiotów (ozdoby świąteczne, pamiątki)
  • Narzędzi i sprzętu
  • Rowera / Motocykla / Skutera

Kolejną zaletą stosowanych konstrukcji jest wentylacja w pomieszczeniu. Powietrze będzie swobodnie przepływać wokół przedmiotów, chroniąc je przed wilgocią i pleśnią. Ergonomia takiego rozwiązania jest doskonałym rozwiazaniem – pozwala to na oszczędność przestrzeni, zamiast murowanego schowka warto zdecydować się na stalową konstrukcję.

Pomieszczenia na jednoślady

Jeśli stawiamy na praktyczne oraz bezpieczne rozwiązanie dla mniejszych pojazdów, przydadzą się pomieszczenia na jednoślady (https://drconstruct.pl/pomieszczenia-na-jednoslady/), czyli wygodne schowki dla rowerów, skuterów czy motocykli. Obecnie stosowane w garażach wielostanowiskowych, bardzo często brakuje komórek lokatorskich. Użycie systemowych wygrodzeń pozwoli na utworzenie bezpiecznego miejsca postojowego. Pomieszczenia te umożliwiają również naturalną wentylację wewnątrz.

Boksy garażowe – tylko od DR Construct

Jeśli chcesz powiększyć swoje możliwości, boki garażowe od DR Construct są właśnie rozwiązaniem dla Ciebie (https://drconstruct.pl/boksy-garazowe/). Systemowa konstrukcja naszych boksów sprawia, że cały montaż może odbyć się szybko i samodzielnie. Użyte materiały sprawiają, że boksy są wytrzymałe i zachwycają zarówno estetyką jak i jakością. Co więcej, regulowana wysokość nóg pozwala na precyzyjne dopasowanie boksu do istniejących warunków.

DR Construct to partner, od którego warto skorzystać, jeśli chodzi o tworzenie i montaż komórek lokatorskich, pomieszczeń na jednoślady i boksów garażowych. Estetyczne i wytrzymałe materiały stosowane przez przedsiębiorstwo gwarantują trwałość i bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów oraz pojazdów. Wybierz najlepsze rozwiązanie i skorzystaj z usług DR Construct.

Previous SQDA: Kompleksowe Usługi i Rozwiązania dla Twojej Firmy
Next Płaskostopie u osób dorosłych - ortopeda Wrocław

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

ZAKOŃCZYŁ SIĘ ORLEN WARSAW MARATHON 2017

Dzisiaj w stolicy odbył się Orlen Warsaw Marathon 2017. Na starcie biegu stanęło blisko 20 tysięcy zawodników, którzy ruszyli z Wybrzeża Szczecińskiego punktualnie o 9. Zmiany w organizacji ruchu obejmowały

Wiadomości 0 Comments

KRYMINALNI ZNALEŹLI KRYJÓWKĘ POD PODŁOGĄ, A W NIEJ POSZUKIWANEGO

Kryminalni z Targówka podczas przeszukania mieszkania znaleźli w kryjówce pod podłogą Krzysztofa K. Za 25-latkiem sąd rejonowy na Pradze Północ wydał list gończy w celu odbycia kary 60 dni pozbawienia

Wiadomości 0 Comments

Z WIZYTĄ U POLICJANTÓW

W ramach działań ,,Bezpieczne Ferie 2017” policjantów z Ochoty każdego dnia odwiedzały dzieci, które zimowy wypoczynek spędzały na terenie dzielnicy Ochota, Ursus oraz Włochy. W tym tygodniu w naszej Komendzie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź