SQDA: Kompleksowe Usługi i Rozwiązania dla Twojej Firmy

SQDA: Kompleksowe Usługi i Rozwiązania dla Twojej Firmy

SQDA jest firmą wiodącą w zakresie usług i rozwiązań bezpieczeństwa, ochrony środowiska, zdrowia, informatyki, wsparcia produkcyjnego oraz jakości. W ciągu ostatnich lat udało im się nawiązać współpracę z ponad 2000 przedsiębiorstwami na całym świecie, szkoląc miliony ludzi. W chwili obecnej liczy ona ponad 150 specjalistów w swojej dziedzinie.

Elastyczne Usługi

SQDA oferuje elastyczne usługi dostosowane do preferencji swoich klientów. Firma tworzy dopasowaną do potrzeb ofertę, realizując usługi zgodnie z ich indywidualnymi wymaganiami. Umożliwia to najlepszą obsługę, a także wysoki poziom satysfakcji.

Firma jest w stanie dostarczać rozwiązania, szkolenia oraz konsultacje w ramach: bezpieczeństwa pracy, ochrony środowiska, zarządzania zdrowiem, szkoleń e-learningowych, usług informatycznych, systemów zarządzania, control&rework, wsparcia produkcyjnego, doradztwa inżynieryjnego.

Gwarancja i Ubezpieczenie

SQDA cieszy się stale rosnącą liczbą zadowolonych klientów, co potwierdzają ich pozytywne opinie. Aby zapewnić najwyższą jakość usług, firma stosuje System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 certyfikowany przez BSI Management Systems oraz posiada ubezpieczenie OC korporacyjne na kwotę 10 000 000 euro.

Lokalizacje SQDA

SQDA ma kilkanaście oddziałów na terenie całego kraju, co umożliwia szybki dostęp do usług dla firm z różnych lokalizacji. Każdy zespołowi towarzyszy wykwalifikowany personel, dzięki czemu każda usługa jest wykonana z należytą starannością.

Kadra

Wyspecjalizowany zespół, złożony z wykwalifikowanych specjalistów – to podstawa, aby usługi oferowane przez SQDA przyniosły oczekiwane korzyści. Na szczęście firma wyposażyła się w takich ludzi i jest w stanie zagwarantować, że usługi będą wykonane w sposób profesjonalny.

Podsumowanie

Usługi SQDA są dedykowane firmom i instytucjom, które szukają profesjonalnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa, ochrony środowiska, zdrowia, informatyki, wsparcia produkcyjnego oraz jakości. SQDA oferuje elastyczne usługi, skuteczną politykę jakości oraz ubezpieczenie korporacyjne. Wraz z gwarancją i wykwalifikowanym personelem, warto skorzystać z oferty SQDA!

Previous Przychodnie w Warszawie przy Radzymińskiej – dobry wybór dla mieszkańców przedmieść
Next Zamontuj problem swojego wymiaru - Konstrukcje DR Construct

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Jak zadbać o bezpieczeństwo w firmie

W dzisiejszych czasach, kiedy przechowujemy coraz więcej dokumentów w formie elektronicznej, ważne jest, aby pamiętać o bezpieczeństwie naszych ważnych papierów. Szczególnie w przypadku kancelarii notarialnych, gdzie przechowuje się dokumenty prawne

Strefa Biznesu 0 Comments

Coraz więcej firm z sektora energetycznego inwestuje w rozwiązania informatyczne

W sektorze energetycznym postępuje informatyzacja. Bez narzędzi IT firmy nie będą w stanie sprostać nowym wyzwaniom rynku – ocenia Jacek Piotrowski, dyrektor zarządzający sektora utilities w firmie Sygnity. Zdaniem eksperta najlepiej sprawdzają się

Strefa Biznesu 0 Comments

Jak wykorzystać projektowanie stron do budowania marki

Dla wielu firm w dzisiejszych czasach, widoczność online jest integralną częścią ich strategii marketingowej. Siła dobrej marki polega na tym, aby stać się rozpoznawalnym i zapadać w pamięć, zanim klient

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź