Przychodnie w Warszawie przy Radzymińskiej – dobry wybór dla mieszkańców przedmieść

Przychodnie w Warszawie przy Radzymińskiej – dobry wybór dla mieszkańców przedmieść

Ulica Radzymińska w Warszawie to miejsce sporej koncentracji placówek opieki zdrowotnej. Lokalizacja blisko głównej arterii Targówka przyciąga nie tylko mieszkańców tej dzielnicy, ale także osoby, które np. dojeżdżają do pracy z Ząbek, Marek, Zielonki, Kobyłki czy Radzymina. W artykule przykłady przychodni przy Radzymińskiej dogodnych dla osób jeżdżących autem, autobusami oraz metrem. Czyli: dla każdego coś wygodnego!

Jeśli szukasz dobrej przychodni w pobliżu Targówka, Marek lub Ząbek, warto zwrócić uwagę na te położone przy ul. Radzymińskiej, w jej pobliżu lub w ogóle blisko trasy Białystok Warszawa. Jeśli dojeżdżasz do pracy z północno-wschodnich przedmieść stolicy, przychodnie przy Radzymińskiej mają dla Ciebie wiele zalet: możesz je odwiedzać przed pracą lub po pracy, gdy odwozisz dziecko do szkoły lub przedszkola albo w drodze do firmy. Znajdziesz też coś ciekawego niezależnie od tego czy ul. Radzymińską przemierzasz autem, autobusem czy wysiadasz w jej pobliżu z metra.

Przychodnie blisko ulicy Radzymińskiej, w pobliżu restauracji McDonald’s i Młodzieńczej

Osoby, którym ulica Radzymińska „jest po drodze” mogą skorzystać z podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) oraz poradni specjalistycznych w przychodni Medicers (Centrum Medyczne Medicers: https://medicers.pl) położonej kilkaset metrów od skrzyżowania ulic Młodzieńczej i Tużyckiej. Szeroki zakres usług medycznych w tej placówce obejmuje zarówno wizyty odpłatne, jak i w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, w tym opiekę lekarza rodzinnego dla dzieci, opiekę pielęgniarki, położnej oraz badania diagnostyczne i laboratoryjne. Przychodnia ma również kompleksową ofertę usług medycyny rodzinnej.

Pacjenci mogą zapisywać się na wizyty telefonicznie, jak i przez system e-rezerwacji. Rezerwacja online dostępna jest zarówno dla usług medycznych komercyjnych, jak i świadczeń refundowanych przez NFZ. Odległość przychodni od Radzymińskiej to jedynie kilka minut spacerem, nie ma też problemu ze znalezieniem miejsc parkingowych. Pod przychodnią jest też przystanek autobusowy.

Jeździsz autobusem? Do tej przychodni łatwo dotrzesz z przystanku przy Radzymińskiej w Warszawie

Do przychodni „Medita” Health Center”, komercyjnej placówki medycznej możesz szybko dotrzeć zarówno z centrum Warszawy w drodze na przedmieścia, jak i z Targówka oraz Zacisza. Ulica Radzymińska jest bardzo blisko od przychodni, a przystanki linii autobusowych nr 160, 156 oraz 190 są także w pobliżu wejścia. Wystarczy tylko kilka minut spacerem, by trafić do Centrum Medycznego „Medita”.

Usługi oferowane przez „Medita” obejmują m.in. konsultacje lekarzy w zakresie dermatologii, ortopedii, kardiologii i ginekologii i okulistów. W placówce można wykonać testy skórne i badania wzroku oraz drobne zabiegi chirurgiczne. Medita oferuje też różnorodne zabiegi rehabilitacyjne z zakresu fizjoterapii i fizykoterapii,

W przychodni znajdą Państwo szeroką gamę rehabilitacji, z zabiegami takimi jak laseroterapia,  ultradźwięki czy masaż leczniczy. W przychodni na Radzymińskiej pacjenci mają do dyspozycji psychoterapeutów oferujących porady indywidualne dla dorosłych, a także terapie grupowe dla par i rodzin z małymi dziećmi. Psychoterapeuta może pomóc w problemach typu psychosomatycznego, lękach czy uzależnieniach.

Przychodnia pobliżu stacji metra niedaleko Radzymińskiej w Warszawie? Oczywiście, że jest!

Dla pasażerów podziemnej kolejki, która zawitała już też na Targówek, dobrym wyborem jest Vivamed, przychodnia zdrowia położona niespełna dwieście metrów od stacji metra Trocka. Oferuje ona kompleksową opiekę lekarską wielu specjalności, wśród których są interna, chirurgia, okulistyka, kardiologia, proktologia, reumatologia i psychiatria. Można tu także umówić się na wizytę w specjalistycznej poradni medycyny pracy lub medycyny sportowej. Vivamed oferuje również szczepienia przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu A i B, grypie oraz Covid-19.

Pacjenci VivaMed mogą korzystać także z usług wizyt domowych. Taka usługa, niestety tylko dla pacjentów z terenu Warszawy, dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-19.00 oraz w weekendy 9.00-12.00.

Jeśli mieszkasz w Targówku, Zaciszu lub w Markach, Radzyminie albo Ząbkach, dotarcie do opisanych powyżej przychodni jest bardzo łatwe, bez względu na to, czy wozisz dzieci do szkoły czy jeździsz Radzymińską do pracy.

Previous Jak zabezpieczyć rynny przed zamarzaniem za pomocą kabli grzewczych?
Next SQDA: Kompleksowe Usługi i Rozwiązania dla Twojej Firmy

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Mądry Polak po szkodzie – wiesz, że on Cię uratuje, ale wciąż go nie masz? To błąd!

W ostatnich latach zwiększa się zainteresowanie kierowców wciąż zmieniającymi się przepisami prawa drogowego. Pojawiają się kolejne zaostrzenia, aby jeszcze lepiej zadbać o bezpieczeństwo zarówno kierowców jak i pieszych. Czy dzięki

Wiadomości 0 Comments

Oto 6 najczęstszych przyczyn próchnicy zębów

W jamie ustnej żyje około 50 miliardów bakterii. Podczas gdy większość bakterii jest nieszkodliwa, niektóre z nich mogą powodować próchnicę zębów. Pozostawiają one na powierzchni zębów żółtawą płytkę nazębną. Próchnica

Wiadomości 0 Comments

Jak wykonać sufit podwieszany? Wykonanie krok po kroku

Remontując mieszkanie lub decydując się na odświeżenie wnętrza sporo osób decyduje się na wykonanie sufitu podwieszanego. Wcale nas to nie dziwi, bo odpowiednie rozmieszczenie świateł może zdziałać cuda w każdym

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź