Wszystko co powinniście wiedzieć o nasionach Sweet Seeds

Wszystko co powinniście wiedzieć o nasionach Sweet Seeds

Jak sama nazwa wskazuje, odmiany marihuany oferowane przez Sweet Seeds są nie tylko słodkie, ale po prostu pyszne. Tak w jednym zdaniu można zdefiniować ofertę tego hiszpańskiego banku nasion, który został założony w Walencji. W tym artykule przyjrzymy się nasionom konopi indyjskich oferowanych przez tego producenta.

Ze słonecznej Hiszpanii…

Hiszpańskie banki nasion to liczące się marki w europejskiej i światowej branży. Sweet Seeds niewątpliwie można zaliczyć do czołówki na rynku nasion konopi indyjskich.

Sweet Seeds w 2005 roku zadebiutował z rozmachem w konopnej branży wypuszczając na rynek kultową odmianę Black Jack w wersji feminizowanej. Był to strzał w dziesiątkę.

Wszystko dlatego, że Black Jack od Sweet Seeds wyróżniał się nie tylko najwyższą jakością, ale też naprawdę obfitymi plonami, co bardzo szybko docenili growerzy.

Sweet Seeds po tak udanej premierze nie zamierzał spocząć na laurach. Idąc za ciosem, ten hiszpański breeder opracowała kolejne odmiany: Cream Carmel oraz Green Poison. Obydwie te propozycje zostały wypuszczone na rynek oczywiście w wersji feminizowanej.

Automaty od Sweet Seeds

Intensywny i kluczowy dla Sweet Seeds był rok 2009. Powód? Hiszpański producent mocno zaangażował się w prace na autokwitnącą odmianą feminizowaną konopi indyjskich.

Tak wysoko postawiona poprzeczka zaowocowała tym, że w tej chwili Sweet Seeds jest w tej chwili jednym z najlepszych producentów feminizowanych nasion autoflowering na świecie.

Rewolucyjną w dziedzinie feminizowanych nasion autokwitnących jest odmiana Big Devil. W tej chwili jest również dostępna w udoskonalonej wersji Big Devil XL.

Z ziemi hiszpańskiej do Polski

Odmiany marihuany opracowywane przez Sweet Seeds z powodzeniem rosły i dawały przyzwoity plon w warunkach słonecznej Hiszpanii. Niestety w umiarkowanym klimacie Europy Środkowej, przy uprawie outdoor,  nie miały szansy nawet osiągnąć dojrzałości.

To właśnie za sprawą dodania przez Sweet Seeds genów autoflowering udało się przyspieszyć okres kwitnienia i w efekcie przystosować kultowe odmiany rodem z Hiszpanii nawet do najbardziej surowych warunków klimatycznych.

Efektem tego są tak zwane półautomaty, które wprawdzie nie mają właściwości autokwitnących, ale potrafią zakwitnąć od standardowych odmian sezonowych.

Przykładem takich półautomatów od Sweet Seeds są m.in.: Quick Kush – Dinafem, Cream Mandarin F1 Fast Version czy Sweet Cheese F1 Fast Version. Wszystkie te odmiany Sweet Seeds są dostępne w sprzedaży na polskim rynku w celach kolekcjonerskich.

Previous Nowy trend w Warszawie: wine bar - miejsce dla prawdziwych miłośników wina z RPA!
Next Zwiedzanie centrum Warszawy – gdzie najlepiej zostawić auto?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Kiedy warto udać się do proktologa?

Dbanie o swoje zdrowie to bardzo ważne zadanie każdego człowieka. Organizm ludzki daje wiele sygnałów, kiedy coś zaczyna funkcjonować w nim w sposób nieprawidłowy. Należy, więc zwracać na nie uwagę.

Wiadomości 0 Comments

SKARB PAŃSTWA MÓGŁ STRACIĆ NAWET 6 MILIONÓW ZŁOTYCH

Stołeczni policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową zlikwidowali na terenie województwa mazowieckiego nielegalną wytwórnię papierosów oraz magazyn do ich przechowywania. Podczas działań zatrzymano sześć osób, których przestępcza działalność

Wiadomości 0 Comments

W hołdzie Żołnierzom Niezłomnym – uroczystości w Kobyłce

Mariusz Błaszczak, minister spraw wewnętrznych i administracji, wziął dziś udział w V Społecznych Obchodach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w podwarszawskiej Kobyłce. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w Bazylice Świętej

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź