Nowy trend w Warszawie: wine bar – miejsce dla prawdziwych miłośników wina z RPA!

Nowy trend w Warszawie: wine bar – miejsce dla prawdziwych miłośników wina z RPA!

Od jakiegoś czasu w Warszawie można zauważyć nowy trend na rynku gastronomicznym. Z dużą regularnością powstają dedykowane wine bary, czyli przestrzenie, w których można napić się starannie dobranego wina, a także spędzić czas w miłej atmosferze. Na szczególną uwagę zasługuje wine bar REDi WINES, w którym znajdziesz prestiżowe i nagradzane wina z RPA. To przestrzeń nie tylko dla miłośników win z tego regionu świata, ale także dla osób, które chcą poznać ich wyjątkowy smak i spędzić czas w doskonałej atmosferze.

Wine bar REDi WINES – co to za przestrzeń?

Bez wątpienia REDi WINES to ciekawe i warte odwiedzenia miejsce na gastronomicznej mapie Warszawy. Doskonale odnajdą się w nim nie tylko miłośnicy wina z RPA, ale także inne osoby, które szukają oryginalnych doświadczeń, wyjątkowych smaków i dobrze spędzonego czasu. Kameralna atmosfera wine baru REDi WINES zachęca do tego, aby wybrać się tu na randkę, spotkanie ze znajomymi, czy też odbyć ważne spotkanie biznesowe. Poza dobrej jakości winem, w wine barze REDi można skosztować także starannie dobranych przekąsek. To wszystko w estetycznie zaaranżowanej przestrzeni, która doskonale sprawdza się również podczas imprez okolicznościowych i wydarzeń zamkniętych. Jeżeli chcesz zorganizować spotkanie firmowe lub urodziny, to warto bezpośrednio skontaktować się z przedstawicielem REDi WINES.

Wina z RPA to uznana jakość

Wina RPA to najwyższa jakość na rynku. Nie bez powodu wybrane winnice należą do grona najlepszych na świecie. Właściciele REDi WINES zadbali o to, aby goście ich przestrzeni mogli skosztować prestiżowych trunków, które na co dzień podawane są w restauracjach z gwiazdkami Michelin, a także najlepszych hotelach globu. W asortymencie nie brakuje produktów z winnicy Creation, która od lat uznawana jest za światową czołówkę. Degustacja win z RPA to wyjątkowe doświadczenie. Jest to związane z tym, że w południowej Afryce panuje wyjątkowy klimat, który sprzyja powstawaniu znanych win w nieznanych odsłonach. Ta oryginalność przyciąga koneserów i znawców z całego świata. Wina RPA swój niezwykły smak zawdzięczają wysokiej mineralizacji gleby, a także wieloletnim dojrzewaniu szczepów. Automatycznie trunki stają się głębsze, bardziej wyraziste i jednocześnie nie tracą swojej świeżości.

 

Starannie dobrane dodatki do wina

Wpływ na jakość spędzanego w wine barze czasu ma nie tylko wino, ale również towarzysząca mu otoczka oraz serwowane dodatki. Starannie skomponowana kompozycja smakowa może podbić smak potrawy oraz samego trunku. Doskonale zdają sobie z tego sprawę specjaliści REDi WINES. W ich przestrzeni można nie tylko napić się lampki wina w cenie podanej na półce sklepowej, a nie restauracyjnej, ale także uzupełnić spotkanie o pyszne flammkuchen, deski wędlin i serów, bagietki, nachosy, orzeszki, czy też grissini. W przypadku wątpliwości zespól REDi WINES pomoże zarówno w doborze wina, jak i pasujących do niego przekąsek. To wszystko sprawia, że odwiedziny w tym wine barze to idealny przepis na udaną randkę, spotkanie ze znajomymi, czy też okolicznościowe wyjście. Atutem lokalu jest jego kameralna i przytulna atmosfera. Bez wątpienia trend związany z powstawaniem wine barów w Polsce jest bardzo ciekawy i powinien się przyjąć. Polacy coraz chętniej sięgają po wino, kosztem alkoholi mocnych lub piwa.

Zapraszamy do odwiedzenia wine baru REDi WINES

Jeżeli szukasz miejsca innego niż wszystkie i chcesz skosztować wysokiej jakości wina, to zapraszamy do odwiedzenia wine baru REDi WINES, który znajduje się przy ulicy Kasprzaka 31 w Warszawie. To nie tylko starannie przygotowana przestrzeń barowa, ale również doskonale zaopatrzony sklep z winem w Warszawie. Znajdują się w nim prawdziwe perełki wprost z Republiki Południowej Afryki. To butelki zarówno na domowy obiad, randkę, jak i imprezy okolicznościowe, czy na prezent. Zespół REDi zadba o właściwy wybór i odpowie na wszelkie pytania dotyczące oferowanych win i ich producentów. Wizytę w wine barze REDi możemy polecić z czystym sumieniem. To miejsce, do którego chce się wracać.

Previous Obrazy malowane ręcznie do Twojego mieszkania
Next Wszystko co powinniście wiedzieć o nasionach Sweet Seeds

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Integracje firmowe – dlaczego warto je organizować?

Integracje firmowe są ważnym elementem budowania zespołu i wzmacniania relacji między pracownikami. Wspólne spotkania pozwalają na lepsze poznanie się, wypracowanie wspólnych celów i zbudowanie silnej więzi. Warto więc organizować takie

Life&Style 0 Comments

Płaskostopie u osób dorosłych – ortopeda Wrocław

Płaskostopie to schorzenie z zakresu ortopeda Wrocław, które polega na spłaszczeniu stopy, co prowadzi do nieprawidłowego ułożenia stawów skokowych. Ta dolegliwość może występować u osób w każdym wieku, także u

Life&Style 0 Comments

Pobyt w Grecji był dla mnie jak reset absolutny

Aktorka spędziła pięć styczniowych dni w Atenach. Twierdzi, że nie zwiedzała dużo, delektowała się natomiast grecką kuchnią i rozmowami z mieszkańcami miasta. Bywała także w teatrach. Jej zdaniem współczesny teatr grecki stawia na mocne, politycznie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź