TŁUMY NA FESTYNIE W KOMISARIACIE RZECZNYM

TŁUMY NA FESTYNIE W KOMISARIACIE RZECZNYM

Tego nikt się nie spodziewał. „Frekwencja przerosła nasze oczekiwania” stwierdził Komendant Komisariatu Rzecznego Policji mł. insp. Marek Gago. Pomimo wielu imprez w mieście oraz upału, 12 edycja Dnia Dziecka z Policją Rzeczną okazała się bezkonkurencyjna. ”Niespotykane nigdzie indziej atrakcje, rodzinna atmosfera to atut naszej imprezy” kontynuuje szef wodniaków.

28 maja w Komisariacie Rzecznym Policji w Warszawie odbyła się impreza, jaką goście długo będą wspominać. Pomimo niewielkiego terenu atrakcji nie brakowało, a ponad tysiąc osób skorzystało z większości z nich. Największe kolejki przyciągnęła możliwość przepłynięcia się policyjną motorówką, łodziami Fundacji Roku Rzeki Wisły oraz przejażdżka na quadach. Niezapomnianych wrażeń dostarczyło nurkowanie w basenie, sterowanie dronami oraz konkurencje strzelnicze. Najmłodsi mogli zostać lekarzami w Szpitalu dla Pluszaków oraz poznać tajemnice lasu.

„W tym roku do atrakcji podczas Dnia Dziecka dołączyliśmy wiele programów edukacyjnych” podsumowywał festyn Komendant Marek Gago. „Zaprosiliśmy do wspólnej zabawy Lasy Państwowe, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji m.st . Warszawy, Wydział Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz fundacje o profilu ratownictwa medycznego. Całe rodziny mogły uczestniczyć w zabawie i jednocześnie nauce o istotnych dla naszego życia elementach”.

Podczas kilku godzin gorącej zabawy można było zrobić sobie pamiątkowe, zabawne zdjęcia w Fotobudce Kapitana Wyderki, poznać, nie tylko policyjne, maskotki, pogłaskać policyjne konie i psy służbowe. Nie zabrakło słodkości i potraw z grilla, a spragnieni do woli korzystali z orzeźwiającej Warszawskiej Kranówki z MPWiK m.st. Warszawy.

„W trakcie imprezy można było dać też coś od siebie… „ dopowiada mł. insp. Marek Gago. „Policyjni wolontariusze DKMS (Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska) zachęcali gości do rejestracji w bazie dawców. Cieszy mnie fakt, że przez całą imprezę widziałem zajęte miejsce przy tym właśnie punkcie. Wielu policjantów z komisariatu również się zarejestrowało.”

Impreza w komisariacie rzecznym to wstęp do aktywnego spędzania czasu nad wodą. Przed nami wakacje. Niezmiernie ważne było więc przypominanie gościom o prawidłowych postawach nad wodą. O podstawowych zasadach bezpieczeństwa przypominał Kapitan Wyderka oraz Fundacja Pływam bez Promili. Po tak aktywnie spędzonej niedzieli zapraszamy na kolejne emocje we wrześniu, podczas siódmej edycji Biegu Wisły z okazji Święta Wisły i Roku Rzeki Wisły.

Previous ROZBITA GRUPA, KTÓRA WPROWADZIŁA DO OBROTU ZNACZNE ILOŚCI NARKOTYKÓW
Next PREZENTACJA POLICYJNYCH RADIOWOZÓW I WYPOSAŻENIA TECHNIKÓW KRYMINALISTYKI PODCZAS FESTYNU Z OKAZJI „DNI POWIATU MIŃSKIEGO”

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

POLICYJNE ZABEZPIECZENIE ZGROMADZEŃ W DNIU 25 MARCA

W sobotę na terenie Warszawy odbyło się kilka zgromadzeń publicznych. W trakcie ich zabezpieczenie niezbędne było wstrzymanie ruchu na ulicach, którymi przechodziły manifestacje. W zgromadzeniu zgłoszonym w godzinach od 9:00

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI APELUJĄ – JEST ŚLISKO, KIEROWCO BĄDŹ OSTROŻNY I ROZWAŻNY!

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i ostrożność. Okres zimowy to czas, kiedy na drogach jest niebezpiecznie i ślisko, intensywne opady śniegu mogą zaskoczyć kierowcę w każdej

Wiadomości 0 Comments

Wędzarnia z beczki. Jak zrobić prostą wędzarnię i mieć własne wędzonki

Wiele osób uwielbia wędzone wędliny czy ryby. Kupując produkt tego typu w sklepie, trudno mieć pewność, że mamy do czynienia z wyrobami wysokiej jakości. Aby zaoszczędzić pieniądze, możesz własnoręcznie złożyć

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź