POSZUKIWANY 102 PODSTAWAMI ZATRZYMANY

POSZUKIWANY 102 PODSTAWAMI ZATRZYMANY

Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu z ochockiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o liczne oszustwa. Przemysław K. był poszukiwany 12 listami gończymi i 90 zarządzeniami do ustalenia miejsca pobytu. Funkcjonariusze ustalili, że 21-latek oferował do sprzedaży na portalu internetowym telefony komórkowe, przyjmował wpłaty, jednak towaru nie wysyłał. Zgodnie z dyspozycją sądu został przewieziony do aresztu śledczego.

Policjanci z Ochoty w wyniku pracy operacyjnej uzyskali informację, że 21-latek, który jest poszukiwany przez sądy z terenu całego kraju może pojawić się w jednej z wypożyczalni samochodów na terenie Ochoty.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że oferował on do na sprzedaży na portalu internetowym telefony komórkowe, przyjmował wpłaty, jednak towaru nie wysyłał. Szybko wyszło na jaw, że Przemysława K. od listopada ubiegłego roku jest poszukiwany 12 listami gończymi oraz 90 zarządzeniami do ustalenia miejsca pobytu. Mężczyzna trafił już do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zasądzoną wcześniej karę.

Previous NIETRZEŹWA 16-LATKA ZA KIEROWNICĄ BMW
Next OBCHODY ŚWIĘTA POLICJI W KOMENDZIE GŁÓWNEJ POLICJI

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ZABEZPIECZYLI KILOGRAM AMFETAMINY I ZATRZYMALI DILERA

39-letniego handlarza narkotyków zatrzymali mokotowscy policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego. Ich uwagę zwróciło zachowanie mężczyzny, które wskazywało, że może sprzedawać narkotyki. Podczas kontroli osobistej mundurowi znaleźli przy nim około 16 gramów

Warszawa na Sygnale 0 Comments

POSIADAŁ ŚRODKI ODURZAJĄCE, TERAZ ZA TO ODPOWIE

Policjanci z komendy na Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Podczas kontroli pojazdu należącego do obywatela Białorusi funkcjonariusze ujawnili marihuanę oraz prawdopodobnie haszysz. Substancje zabronione zabezpieczyli, a mężczyzna trafił

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ZLIKWIDOWANA DZIUPLA SAMOCHODOWA, TYMCZASOWY ARESZT DLA „PASERA”

Mińscy kryminalni specjalizujący się w ujawnianiu i zwalczaniu przestępczości samochodowej namierzyli i zlikwidowali wspólnie z policjantami z Halinowa samochodową dziuplę w gminie Dębe Wielkie. Policjantów w działaniach wspomagali biegli z

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź