NARKOTYKI W OPAKOWANIU PO GRZE KOMPUTEROWEJ

NARKOTYKI W OPAKOWANIU PO GRZE KOMPUTEROWEJ

Niemal w tym samym czasie policjanci z Piaseczna, Tarczyna i Konstancina – Jeziorny zatrzymali trzech mężczyzn posiadających środki odurzające. Funkcjonariusze zabezpieczyli opium i marihuanę. W jednym przypadku podejrzewany podjął próbę ucieczki, która okazała się bezskuteczna. Uciekał, bo miał przy sobie opakowanie po grze komputerowej z zawartością kilku porcji marihuany.

Tylko w ciągu kilku wczorajszych godzin wieczornych do policyjnych cel w Piasecznie trafiło trzech mężczyzn. Policjanci patrolujący ulice Tarczyna zatrzymali 26 – latka, u którego zabezpieczyli porcję marihuany, kolejnego mężczyznę zatrzymali patrolowcy z Piaseczna. 58 – letni mężczyzna posiadał przy sobie dwie szklane fiolki,  w których jak się okazało po badaniu znajdowało się opium. Trzecią zatrzymaną tego wieczoru osobą był 21- latek, który podczas legitymowania, podjętego przez funkcjonariuszy z oddziałów prewencji KSP oddelegowanych do pełnienia służby na terenie Konstancina – Jeziorny, zaczął uciekać.

Ucieczka nie trwała jednak długo. Okazało się, że jej powodem była gra, a raczej to co znajdowało się w niesionym przez niego opakowaniu po grze komputerowej.  Było tam sześć porcji marihuany. Kolejnych kilka zostało odnalezione przez konstancińskich policjantów podczas przeszukania w miejscu zamieszkania 21- latka. Także i on dzisiejszą noc spędził w policyjnej celi.

Zatrzymani mężczyźni nie unikną teraz odpowiedzialności karnej.

Previous Co zrobić z PIT 11, który dostałem?
Next ARESZTOWANY ZA KRADZIEŻ Z WŁAMANIEM

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale

OKRADŁ INNEGO KLIENTA, USŁYSZAŁ ZARZUTY

Zarzuty kradzieży cudzego mienia usłyszał w północnopraskiej komendzie 53-letni mężczyzna. Jak ustalili policjanci Robert P. wykorzystał nieuwagę klienta lokalu gastronomicznego i z jego kurtki wyjął portfel z zawartością 700 złotych.

Warszawa na Sygnale

WŚRÓD ZATRZYMANYCH Z NARKOTYKAMI BYŁ TAKŻE KIEROWCA

Tylko w ostatni weekend policjanci grodziskiej komendy zatrzymali 4 osoby, które miały przy sobie narkotyki. Przy mężczyznach funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę, mefedron i tabletkę extasy. Wszyscy usłyszeli zarzuty posiadania środków

Warszawa na Sygnale

ZOSTAWIAŁA MIESZKANIE POD OPIEKĄ SĄSIADA I STRACIŁA BIŻUTERIĘ WARTĄ 100.000 ZŁOTYCH

Śródmiejscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież złotej biżuterii. To kolega sąsiada, który opiekował się mieszaniem pod nieobecność jego właścicielki. Artur C. podczas jednej z wizyt wyniósł z mieszkania wszystkie