NARKOTYKI W OPAKOWANIU PO GRZE KOMPUTEROWEJ
Niemal w tym samym czasie policjanci z Piaseczna, Tarczyna i Konstancina – Jeziorny zatrzymali trzech mężczyzn posiadających środki odurzające. Funkcjonariusze zabezpieczyli opium i marihuanę. W jednym przypadku podejrzewany podjął próbę ucieczki, która okazała się bezskuteczna. Uciekał, bo miał przy sobie opakowanie po grze komputerowej z zawartością kilku porcji marihuany.
Tylko w ciągu kilku wczorajszych godzin wieczornych do policyjnych cel w Piasecznie trafiło trzech mężczyzn. Policjanci patrolujący ulice Tarczyna zatrzymali 26 – latka, u którego zabezpieczyli porcję marihuany, kolejnego mężczyznę zatrzymali patrolowcy z Piaseczna. 58 – letni mężczyzna posiadał przy sobie dwie szklane fiolki, w których jak się okazało po badaniu znajdowało się opium. Trzecią zatrzymaną tego wieczoru osobą był 21- latek, który podczas legitymowania, podjętego przez funkcjonariuszy z oddziałów prewencji KSP oddelegowanych do pełnienia służby na terenie Konstancina – Jeziorny, zaczął uciekać.
Ucieczka nie trwała jednak długo. Okazało się, że jej powodem była gra, a raczej to co znajdowało się w niesionym przez niego opakowaniu po grze komputerowej. Było tam sześć porcji marihuany. Kolejnych kilka zostało odnalezione przez konstancińskich policjantów podczas przeszukania w miejscu zamieszkania 21- latka. Także i on dzisiejszą noc spędził w policyjnej celi.
Zatrzymani mężczyźni nie unikną teraz odpowiedzialności karnej.
Może to Ci się spodoba
OKRADŁ INNEGO KLIENTA, USŁYSZAŁ ZARZUTY
Zarzuty kradzieży cudzego mienia usłyszał w północnopraskiej komendzie 53-letni mężczyzna. Jak ustalili policjanci Robert P. wykorzystał nieuwagę klienta lokalu gastronomicznego i z jego kurtki wyjął portfel z zawartością 700 złotych.
WŚRÓD ZATRZYMANYCH Z NARKOTYKAMI BYŁ TAKŻE KIEROWCA
Tylko w ostatni weekend policjanci grodziskiej komendy zatrzymali 4 osoby, które miały przy sobie narkotyki. Przy mężczyznach funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę, mefedron i tabletkę extasy. Wszyscy usłyszeli zarzuty posiadania środków
ZOSTAWIAŁA MIESZKANIE POD OPIEKĄ SĄSIADA I STRACIŁA BIŻUTERIĘ WARTĄ 100.000 ZŁOTYCH
Śródmiejscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież złotej biżuterii. To kolega sąsiada, który opiekował się mieszaniem pod nieobecność jego właścicielki. Artur C. podczas jednej z wizyt wyniósł z mieszkania wszystkie