Miesiączka? Coraz większą popularnością cieszą się artykuły damskie wielokrotnego użytku

Miesiączka? Coraz większą popularnością cieszą się artykuły damskie wielokrotnego użytku

Nieważne, czy przechodzisz mniej lub bardziej bolesne miesiączki. Z pewnością za każdym razem denerwuje Cię konieczność kupowania jednorazowych wkładek, czy podpasek, które po krótkim użyciu lądują w koszu. Niestety, jednorazowe materiały higieniczne nigdy nie będą też odpowiednio komfortowe, co sprawia, że każda z nas dokładnie co miesiąc przechodzi prawdziwe katusze. Zamiast sięgać po podpaski lub tampony, kup majtki menstruacyjne lub kubeczki. Oba produkty są dużo bardziej praktyczne, a przez możliwość wielokrotnego użycia także wygodne.

Miesiączka to bolączka każdej kobiety, a przede wszystkim ten czas w miesiącu, który nie należy do tych najprzyjemniejszych. Dlatego producenci materiałów kosmetycznych oraz higienicznych starają się jak najbardziej pomóc w przygotowaniu każdej kobiety do okresu, a jednocześnie oferują, co rusz to nowe, ulepszone produkty.

Okazuje się bowiem, że tradycyjna podpaska, czy też wkładka lub tampon nie sprawdzają się tak dobrze, jak mogłoby się wydawać, a poza tym, przez swoje jednorazowe użycie niepotrzebnie lądują w koszu. Aby zatem wprowadzić do codziennych obowiązków nieco ekologii, a przede wszystkim zadbać o swój komfort, lepiej zdecyduj się na zakup produktów wielorazowego użytku. Na jakie akcesoria warto postawić?

Majtki wielorazowego użytku – co musisz wiedzieć?

Dni miesiączki należą do bardzo trudnych w życiu każdej kobiety, a co najważniejsze sprawiają, że każda z nas, poszukuje produktów, które ułatwią przejście przez bolesne krwawienie. Aby zapewnić sobie optymalny komfort oraz możliwość swobodnego wykonywania wszystkich czynności warto zdecydować się na zakup majtek menstruacyjnych, przyjaznych dla skóry, ale także bliższych naturze.

Majtki menstruacyjne są wyjątkowo chłonne, oddychające, a także stanowią świetną alternatywę dla wszystkich klasycznych produktów higienicznych. Wykonuje się je z wysokiej jakości materiałów, a dzięki odpowiedniemu krojowi świetnie przylegają do ciała oraz trzymają się na swoim miejscu. Te majtki dają najwyższy poziom poczucia czystości, a także świeżości.

Coraz więcej kobiet sięga po majtki wielorazowego użytku ponieważ mają one wiele zalet, przede wszystkim jednak zwraca się uwagę na ich niczym nieograniczone możliwości wchłaniania i wykonanie z oddychających materiałów. Dzięki wysokiej jakości wykonania majtki tego typu są także dostępne w szerokiej gamie wzorów, kolorów i fasonów. Każda z Pań znajdzie coś, dla siebie.

Co ważne, z majtek menstruacyjnych mogą skorzystać także te kobiety, które potrzebują higieny i czystości bezpośrednio po porodzie lub, które na co dzień borykają się z lekkim nietrzymaniem moczu.

Działanie majtek menstruacyjnych polega na zatrzymywaniu płynu na wykonanej, wewnętrznej membranie. Takie wykonanie majtek umożliwia zachowanie czystości, świeżości oraz suchości przez długi czas.

Kubeczek menstruacyjny, jako wygodniejsza alternatywa dla podpasek

Innym produktem po, który w trakcie miesiączki sięga coraz więcej kobiet jest kubeczek menstruacyjny. To małe akcesorium jest przyjazne dla środowiska i służy, jako akcesorium wielokrotnego użytku. Taki kubeczek można stosować przez cały okres menstruacji, a także i co ważne na basenie, w nocy, czy podczas uprawiania dowolnej dyscypliny sportowej.

Kubeczek jest wykonany z materiału będącego tworzywem wysokiej jakości, a swoim kształtem przypomina dzwoneczek. Wystarczy umieścić go wewnątrz pochwy, a ten skutecznie zastąpi inne materiały higieniczne.

Największym atutem takiego kubeczka jest możliwość bardzo długiego stosowania. Uważa się, że 1 kubeczek wystarcza na nawet 5 do 10 lat ciągłego użytkowania.

Previous Usuwanie AdBlue oddział Warszawa rozwiąże Twoje problemy z układem SCR!
Next 3 proste kroki do zarabiania, łatwiejsze niż zamawianie Ubera

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Jak zadbać o nienaganną czystość mebli? Wybierz profesjonalne pranie tapicerki

Świeżo zakupione meble zachwycają swoim olśniewającym wyglądem i zachęcają do głębokiego wypoczynku. Niestety, z upływem czasu, tapicerka jest narażona na zabrudzenia, blaknięcie oraz płowienie. Dlatego też, niezbędne jest profesjonalne pranie

Wiadomości 0 Comments

Fachowe pranie foteli w Warszawie – co oferuje nam ta usługa?

Nowe meble zachwycają swoim wyglądem i wydatnie wpływają na komfort wypoczynku w domu. Marzymy o tym, aby taki stan utrzymał się przez wiele lat. Wymaga to jednak starannej i systematycznej

Wiadomości 0 Comments

PIJANY DRÓŻNIK USŁYSZAŁ ZARZUT

Patrolowcy zatrzymali 44-latka podejrzewanego o pełnienie obowiązków dróżnika przejazdowego w stanie nietrzeźwości. Mieszkaniec powiatu siedleckiego wydmuchał ponad trzy promile alkoholu. Mężczyzna usłyszał już zarzut pełnienia obowiązków dróżnika przejazdowego na posterunku,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź