ZABEZPIECZENIE ZGROMADZEŃ W DNIU 6 MAJA NA TERENIE WARSZAWY

ZABEZPIECZENIE ZGROMADZEŃ W DNIU 6 MAJA NA TERENIE WARSZAWY

Stołeczni policjanci dbali dzisiaj o bezpieczeństwo uczestników manifestacji i zgromadzeń odbywających się w centrum Warszawy. W trakcie prowadzonego zabezpieczenia wykorzystany został między innymi policyjny śmigłowiec. Nie odnotowano żadnych poważnych incydentów związanych z prowadzonymi działaniami.

Dzisiaj w centrum Warszawy odbywały się zgromadzenia publiczne, które zabezpieczali stołeczni policjanci. Pierwszym była Parada Schumana, która zgromadziła ok. 800 osób. Jej uczestnicy przeszli trasą obejmującą ulice: Krakowskie Przedmieście, Miodową, Senatorską, Moliera, Królewską i ponownie Krakowskie Przedmieście. W trakcie zabezpieczenia nie odnotowano żadnych incydentów.

Uczestnicy drugiego zgromadzenia rozpoczynali przemarsz z Pl. Bankowego. W chwili wymarszu w kierunku Pl. Konstytucji było zgromadzonych ok. 9000 osób, natomiast w kulminacynym momencie przemarszu odnotowaliśmy obecność ok. 12000 osób.

Policjanci z prewencji dbali o bezpieczeństwo na trasie przemarszu, a wspierali ich w tym funkcjonariusze z zespołu antykonfliktowego. Stołeczna drogówka dbała o porządek w ruchu drogowym na warszawskim Śródmieściu. Na czas przejścia uczestników zgromadznia musiał zostać wstrzymany ruch pojazdów na ulicy marszałkowskiej, a także w momencie przechodzenia przez rondo Dmowskiego na odcinku al. Jerozolimskich. W trakcie zabezpieczenia nie odnotowano żadnych poważnych incydentów.

Previous ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA
Next POLICYJNY POSTERUNEK PRZED GROBEM NIEZNANEGO ŻOŁNIERZA

Może to Ci się spodoba

Wiadomości

BYLIŚMY NA PIKNIKU RODZINNYM

Kolejny raz policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V uczestniczyli w pikniku osiedlowym. Piknik zorganizowany został na terenie Osiedla Piaski przy ulicy Kochanowskiego. Przedsięwzięcie to miało charakter imprezy sportowo-rekreacyjnej, podczas

Wiadomości

Druk cyfrowy wielkoformatowy – co warto wiedzieć

Istnieją dwa główne rodzaje druku cyfrowego: druk cyfrowy stykowy oraz bardzo popularny druk bezstykowy. Podział ten można jeszcze rozszerzyć o druk małoformatowy i wielkoformatowy. Druk cyfrowy małoformatowy służy przede wszystkim

Wiadomości

Oto 4 sposoby na radzenie sobie z zakwasami

DOMS, znany również jako „zakwasy”, to coś, co znają wszyscy. Jestem pewien, że każdy z nas odczuwał je w pewnym momencie. Zakwasy nie są spowodowane nadmiernym nagromadzeniem kwasu mlekowego. Ta