KOMENDANCI Z WIZYTĄ U RANNEGO POLICJANTA

KOMENDANCI Z WIZYTĄ U RANNEGO POLICJANTA

Komendant Stołeczny Policji mł. insp. dr Rafał Kubicki wraz z zastępcą podinsp. Andrzejem Krajewskim odwiedzili w szpitalu policjanta, który odniósł obrażenia podczas policyjnych działań skierowanych przeciwko złodziejom samochodów. Obaj życzyli funkcjonariuszowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Akcja policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości samochodowej miała miejsce w ostatni czwartek na warszawskiej Pradze Północ. Policjanci z wydziału kryminalnego z KRP Warszawa II zorganizowali zasadzkę na złodziei samochodów. Podczas próby zatrzymania jeden z policjantów został potrącony przez samochód, w którym siedziały osoby podejrzewane o popełnienie przestępstwa. Policjant z obrażeniami nogi został przewieziony do szpitala, gdzie przeszedł operację.  Obecnie jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo, ale czeka go wielomiesięczna rehabilitacja.

W trakcie działań niegroźnie rannych zostało również dwóch innych funkcjonariuszy, którzy po udzieleniu im pomocy medycznej zostali zwolnieni do domów.

Mokotowscy policjanci zatrzymali jedną osobę oraz odzyskali skradzionego hyundaia IX35 i zabezpieczyli volvo V40, którym poruszali się sprawcy. Daniel D. usłyszał już zarzut za kradzież pojazdu. Sąd zastosował wobec niego 3-miesięczny areszt. Policjanci prowadzą intensywne czynności, które mają na celu zatrzymanie dwóch pozostałych mężczyzn, którzy zbiegli z miejsca zdarzenia. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Komendant Stołeczny Policji mł. insp. dr Rafał Kubicki wraz z Zastępcą Komendanta Stołecznego Policji podinsp. Andrzejem Krajewskim oraz Komendantem Rejonowym Policji Warszawa II mł. insp. Jackiem Hernerem odwiedzili w szpitalu rannego policjanta. Komendant podziękował policjantowi za ofiarną, pełną poświęcenia  służbę i życzył jak najszybszego powrotu do zdrowia. Zapewnił, że w każdej chwili może on liczyć na pomoc przełożonych. Wyraził również przekonanie, że funkcjonariusz w pełni sił niebawem powróci do służby.

Previous KRYMINALNI ROZBILI GRUPĘ OSZUSTÓW DZIAŁAJĄCYCH METODĄ NA TZW. POLICJANTA
Next USIŁOWAŁ DOKONAĆ ROZBOJU NA POCZCIE

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

POLICJANT Z KSP WZIĄŁ UDZIAŁ W SPOTKANIU EKSPERCKIM W BUŁGARII

Od 27 lutego do 1 marca br. w Sofii trwało spotkanie eksperckie funkcjonariuszy Policji z Czech, Rumunii, Polski, Serbii oraz Bułgarii w ramach Komitetu Sterującego Projektem pt.: „Wspólne Działania w

Wiadomości 0 Comments

ODNALEZIONO MEBLE Z ŁAZIENEK KRÓLEWSKICH W WARSZAWIE

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego Komendy Stołecznej Policji wspólnie z przedstawicielami Wydziału Strat Wojennych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego odnaleźli i zabezpieczyli w Sopocie 4 krzesła, 2 fotele i stolik, które mogą

Wiadomości 0 Comments

PIJANY KIEROWCA UDERZYŁ W WIATĘ PRZYSTANKU PRZY TRASIE W-Z

Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miał kierowca hondy, który w miniony poniedziałek wjechał w wiatę przystanku na trasie W-Z. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów ruchu drogowego. 28-letni obywatel Ukrainy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź