KOMENDANCI Z WIZYTĄ U RANNEGO POLICJANTA
Komendant Stołeczny Policji mł. insp. dr Rafał Kubicki wraz z zastępcą podinsp. Andrzejem Krajewskim odwiedzili w szpitalu policjanta, który odniósł obrażenia podczas policyjnych działań skierowanych przeciwko złodziejom samochodów. Obaj życzyli funkcjonariuszowi szybkiego powrotu do zdrowia.
Akcja policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości samochodowej miała miejsce w ostatni czwartek na warszawskiej Pradze Północ. Policjanci z wydziału kryminalnego z KRP Warszawa II zorganizowali zasadzkę na złodziei samochodów. Podczas próby zatrzymania jeden z policjantów został potrącony przez samochód, w którym siedziały osoby podejrzewane o popełnienie przestępstwa. Policjant z obrażeniami nogi został przewieziony do szpitala, gdzie przeszedł operację. Obecnie jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo, ale czeka go wielomiesięczna rehabilitacja.
W trakcie działań niegroźnie rannych zostało również dwóch innych funkcjonariuszy, którzy po udzieleniu im pomocy medycznej zostali zwolnieni do domów.
Mokotowscy policjanci zatrzymali jedną osobę oraz odzyskali skradzionego hyundaia IX35 i zabezpieczyli volvo V40, którym poruszali się sprawcy. Daniel D. usłyszał już zarzut za kradzież pojazdu. Sąd zastosował wobec niego 3-miesięczny areszt. Policjanci prowadzą intensywne czynności, które mają na celu zatrzymanie dwóch pozostałych mężczyzn, którzy zbiegli z miejsca zdarzenia. Sprawa ma charakter rozwojowy.
Komendant Stołeczny Policji mł. insp. dr Rafał Kubicki wraz z Zastępcą Komendanta Stołecznego Policji podinsp. Andrzejem Krajewskim oraz Komendantem Rejonowym Policji Warszawa II mł. insp. Jackiem Hernerem odwiedzili w szpitalu rannego policjanta. Komendant podziękował policjantowi za ofiarną, pełną poświęcenia służbę i życzył jak najszybszego powrotu do zdrowia. Zapewnił, że w każdej chwili może on liczyć na pomoc przełożonych. Wyraził również przekonanie, że funkcjonariusz w pełni sił niebawem powróci do służby.
Może to Ci się spodoba
Jak urządzić sypialnię dla dziecka. Przegląd mebli dziecięcych
Meble dla dziecięcej sypialni muszą być pociągający oba dziecko as well as rodzice. Dobrym pomysłem jest zaangażowanie dziecka w wybór mebli i ich aranżację. Wyjaśnij mu również, które rozwiązania są
Jak zachowywać się w taksówce? Podpowiadamy!
Korzystanie z taxi to częsty element codziennego funkcjonowania wielu osób, szczególnie w dużym mieście, jak Warszawa. Niezależnie od tego, czy jest się mieszkańcem stolicy, turystą, czy przebywa w niej biznesowo,
Co zrobić z PIT 11, który dostałem?
Formularz PIT 11 wypełniają pracodawcy zatrudniający pracowników na umowę o pracę, umowę zlecenie i umowę o dzieło oraz inni płatnicy PIT wymienieni w ustawie. Mają oni obowiązek (wynikający z art.
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!