FAŁSZYWY POLICJANT OSZUKAŁ POKRZYWDZONEGO NA 20 TYSIĘCY DOLARÓW – ZNASZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?

FAŁSZYWY POLICJANT OSZUKAŁ POKRZYWDZONEGO NA 20 TYSIĘCY DOLARÓW – ZNASZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?

Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa metodą „na policjanta”. Pokrzywdzony namówiony przez fałszywego policjanta wrzucił do kosza na śmieci 20 tysięcy dolarów amerykańskich. Kamera monitoringu zarejestrowała wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa metodą „na policjanta”, do którego doszło 5 czerwca tego roku.

Do pokrzywdzonego zadzwonił mężczyzna, który podając się za policjanta CBŚP przekonał go, aby zabrał z mieszkania swoje oszczędności w postaci 20 tysięcy dolarów amerykańskich i wrzucił gotówkę do kosza na śmieci obok kamienicy, w której mieszka. Miało to zapobiec stracie pieniędzy na skutek rzekomo planowanej kradzieży z włamaniem do mieszkania pokrzywdzonego.

Kamera monitoringu zarejestrowała wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Informacje można przekazać powołując się na numer sprawy KRP-PM-I-1255/17 i dzwoniąc na numer 22/ 60 383 92, 22/ 60 370 99 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl.

Previous ZARZUTY I ARESZT ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH
Next ODZYSKANO PONAD 3 KILOGRAMY SKRADZIONEGO SREBRA, ZATRZYMANO 2 OSOBY

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ZNASZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa. Nieustalony dotąd sprawca w jednej z hal targowych podszywając się pod właściciela sąsiedniego stoiska pod pretekstem rozmienienia 200 złotych wziął od

Warszawa na Sygnale 0 Comments

PODAWAŁ SIĘ ZA POLICJANTA, ŻĄDAŁ PIENIĘDZY

Śródmiejscy policjanci podjęli interwencję i zatrzymali wskazanego przez pokrzywdzonego 41-letniego Adama K. Mężczyzna zgodnie z tym, co mówił zawiadamiający, kilka tygodni temu miał podać się za policjanta i zażądać od

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ZAKOŃCZONO ŚLEDZTWO PRZECIWKO PODEJRZANYM O UDZIAŁ W LOKALNYM „NARKOBIZNESIE”

Po dwóch latach mozolnej pracy operacyjnej i śledczej prowadzonej przez mińskich policjantów oraz prokuratorów z Prokuratury Rejonowej w Mińsku Mazowieckim i Prokuratury Okręgowej w Siedlcach, zakończono sprawę dotyczącą przestępstw narkotykowych

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź