FAŁSZYWY POLICJANT OSZUKAŁ POKRZYWDZONEGO NA 20 TYSIĘCY DOLARÓW – ZNASZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?

FAŁSZYWY POLICJANT OSZUKAŁ POKRZYWDZONEGO NA 20 TYSIĘCY DOLARÓW – ZNASZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?

Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa metodą „na policjanta”. Pokrzywdzony namówiony przez fałszywego policjanta wrzucił do kosza na śmieci 20 tysięcy dolarów amerykańskich. Kamera monitoringu zarejestrowała wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa metodą „na policjanta”, do którego doszło 5 czerwca tego roku.

Do pokrzywdzonego zadzwonił mężczyzna, który podając się za policjanta CBŚP przekonał go, aby zabrał z mieszkania swoje oszczędności w postaci 20 tysięcy dolarów amerykańskich i wrzucił gotówkę do kosza na śmieci obok kamienicy, w której mieszka. Miało to zapobiec stracie pieniędzy na skutek rzekomo planowanej kradzieży z włamaniem do mieszkania pokrzywdzonego.

Kamera monitoringu zarejestrowała wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Informacje można przekazać powołując się na numer sprawy KRP-PM-I-1255/17 i dzwoniąc na numer 22/ 60 383 92, 22/ 60 370 99 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl.

Previous ZARZUTY I ARESZT ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH
Next ODZYSKANO PONAD 3 KILOGRAMY SKRADZIONEGO SREBRA, ZATRZYMANO 2 OSOBY

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANO 24-LATKA, U KTÓREGO W MIESZKANIU ZNALEZIONO PONAD KILOGRAM AMFETAMINY

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna podczas realizacji działań operacyjnych, zatrzymali 24-letniego mężczyznę u którego w mieszkaniu zabezpieczono ponad kilogram amfetaminy. Sprawa ma charakter rozwojowy i policjanci nie wykluczają dalszych

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ZABEZPIECZONA KONTRABANDA WYRZUCONA Z POCIĄGU

Policjanci stołecznego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą zabezpieczyli wartą ponad 25.000 złotych kontrabandę. Papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy zostały wyrzucone z jadącego przez Warszawę pociągu międzynarodowego. Zatrzymali mężczyznę,

Warszawa na Sygnale 0 Comments

88-LATEK OBRONIŁ SIĘ PRZED ROZBOJEM I WEZWAŁ POLICJANTÓW

30-letni multirecydywista może ponownie wrócić do więzienia za usiłowanie rozboju na 88-letnim mieszkańcu Ursynowa. Starszy mężczyzna został napadnięty na przystanku, kiedy wracał z jednego ze spotkań naukowych. Rosły napastnik, używając

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź