FAŁSZYWY POLICJANT OSZUKAŁ POKRZYWDZONEGO NA 20 TYSIĘCY DOLARÓW – ZNASZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?

FAŁSZYWY POLICJANT OSZUKAŁ POKRZYWDZONEGO NA 20 TYSIĘCY DOLARÓW – ZNASZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?

Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa metodą „na policjanta”. Pokrzywdzony namówiony przez fałszywego policjanta wrzucił do kosza na śmieci 20 tysięcy dolarów amerykańskich. Kamera monitoringu zarejestrowała wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa metodą „na policjanta”, do którego doszło 5 czerwca tego roku.

Do pokrzywdzonego zadzwonił mężczyzna, który podając się za policjanta CBŚP przekonał go, aby zabrał z mieszkania swoje oszczędności w postaci 20 tysięcy dolarów amerykańskich i wrzucił gotówkę do kosza na śmieci obok kamienicy, w której mieszka. Miało to zapobiec stracie pieniędzy na skutek rzekomo planowanej kradzieży z włamaniem do mieszkania pokrzywdzonego.

Kamera monitoringu zarejestrowała wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Informacje można przekazać powołując się na numer sprawy KRP-PM-I-1255/17 i dzwoniąc na numer 22/ 60 383 92, 22/ 60 370 99 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl.

Previous ZARZUTY I ARESZT ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH
Next ODZYSKANO PONAD 3 KILOGRAMY SKRADZIONEGO SREBRA, ZATRZYMANO 2 OSOBY

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

PONAD 21 TYSIĘCY PAPIEROSÓW BEZ POLSKICH ZNAKÓW AKCYZY

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego realizując uzyskaną informację ujawnili ponad 21 tysięcy papierosów bez polskich znaków akcyzy. Wyroby tytoniowe należały do obywatela Ukrainy. Mężczyznę funkcjonariusze zatrzymali podczas kontroli drogowej. Wyroby tytoniowe

Warszawa na Sygnale 0 Comments

DZIELNICOWI PO SŁUŻBIE ZATRZYMALI WŁAMYWACZY DO MIESZKANIA

Dzięki szybkiej i skutecznej interwencji dzielnicowych z Woli będących po służbie, doszło do zatrzymania dwóch mężczyzn podejrzanych o usiłowanie kradzieży z włamaniem do mieszkania. Włamywaczy spostrzegł jeden z dzielnicowych, kiedy

Warszawa na Sygnale 0 Comments

POSZUKIWANY 102 PODSTAWAMI ZATRZYMANY

Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu z ochockiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o liczne oszustwa. Przemysław K. był poszukiwany 12 listami gończymi i 90 zarządzeniami do ustalenia miejsca pobytu. Funkcjonariusze ustalili,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź