ZARZUTY I ARESZT ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH

ZARZUTY I ARESZT ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH

Śródmiejscy policjanci zatrzymali dwóch obywateli Ukrainy podejrzanych o posiadanie środków odurzających. Przy jednym z mężczyzn (33 latku) oraz w pokoju drugiego z nich policjanci znaleźli w sumie kilkadziesiąt tabletek extazy, wagę do porcjowania narkotyków oraz blisko 3 tysiące złotych mogące pochodzić z przestępstwa. Za te przestępstwa zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii podejrzanym grozi odpowiednio do 3 i do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego około godziny 7 zatrzymali 33-letniego obywatela Ukrainy. Podejrzenia funkcjonariuszy wzbudziło dziwne zachowanie mężczyzny, który nerwowo oglądał się wokół siebie jakby na kogoś czekał. Szybko wyszło na jaw, co było powodem takiego zachowania. Jak się okazało, że trzymał on w dłoni  plastikowe pudełko. W zawiniątku z foli aluminiowej znajdowala się tabletka extazy oraz grudka substancji działającej podobnie jak tabletka extazy.

Policjanci ustali, gdzie mieszka 33-latek i postanowili dokonać przeszukania, aby sprawdzić, czy w lokalu nie ma innych substancji, których posiadanie jest zabronione prawem. W wynajmowanym przez mężczyznę mieszkaniu funkcjonariusze zastali 35-letniego obywatela Ukrainy.

W jego pokoju na szafce ubraniowej w saszetce policjanci znaleźli między innymi pięć zawiniątek z foli aluminiowej a w nich 50 tabletek extazy, dwa plastikowe pojemniki z kolejnymi 14 takimi tabletkami oraz wagę elektroniczną służącą do porcjowania narkotyków. W mieszkaniu na poczet przyszłej kary policjanci zabezpieczyli także prawie 3 tys. złotych mogące pochodzić z przestępstwa.

Obaj zatrzymani mężczyźni usłyszeli już zarzuty. 33-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, a jego 35-letni współlokator zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. W stosunku do drugiego z mężczyzn sąd zastosował tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

Za te przestępstwa zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii podejrzanym grozi odpowiednio do 3 i do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous ARESZT ZA POSIADANIE 1,5 KG AMFETAMINY
Next FAŁSZYWY POLICJANT OSZUKAŁ POKRZYWDZONEGO NA 20 TYSIĘCY DOLARÓW - ZNASZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?

Może to Ci się spodoba

Warszawa na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZABEZPIECZYLI ZNACZNĄ ILOŚĆ OSTREJ AMUNICJI

Policjanci z Piaseczna i Zalesia Górnego zatrzymali mężczyznę, u którego w mieszkaniu odnaleźli znaczną ilość ostrej amunicji do broni palnej różnego kalibru. 66-letni mężczyzna trafił do policyjnej celi. Sprawa ma

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie dotyczące uszkodzenia mienia. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowała kamera monitoringu. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest

Warszawa na Sygnale 0 Comments

ODPOWIE ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Policjanci z Ochoty zatrzymali Piotra K., tuż po tym jak znaleźli przy nim narkotyki. Marihuanę zabezpieczono, a 21–latek trafił do policyjnej celi. Teraz odpowie za posiadanie środków odurzających. Grozić mu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź